Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Jaučiuosi kaip kitas žmogus
2015-03-31 14:53:22
Taip sveriuosi kiekvieną dieną. Nors už tai gavau pylos iš dietologės. Iš pradžių labai jautriai reaguodavau į svorio pasikeitimus ar ne. Bet dabar maždaug žinau kaip jis kinta. Vistiek su laiku antsvoris nukris :), esu rami. Kitom nerekomenduočiau svertis kasdien, nes norimų rezultatų nepasiekimas būtent tuo metu, gali labai numušti nuotaiką ir motyvaciją.
2015-05-27 16:01:33
Pirmadienį buvo lygiai 3 mėnesiai kaip aš kilo :) IR galiu jums prasitarti, kad bpo 2,5 mėn pasiekiau savo tikslą numesti 5 kg ir db sveriu tiek kiek norėjau :).. Visi nereikalingi riebaliukai nutirpo ir toliau krito, tad pasikoregavau mitybą, kad padidintų kalorijų sk. ir pakeistų treniruočių programą. Po poros savaičių pasisvėrus - svoris buvo lygaiai toks pat kaip kad sustojus laikytis seno plano :)) tiesiog nuostabu. viskas taip gerai veikia!!! AČIŪ KILO :) kitus tris mėnesius laikysius 1500kcal rėžimo ir žiūrėsiu ar viskas taip šauniai laikysis. Vasara nusimato puiki, nes jau laukiu kada reikės šokti į maudymuką :)
2015-05-27 21:30:21
Sveikos,
kaip man smagu skaityti, kad visoms svoris krenta! O aš čia jau dvi savaitės, bet nukrito tik 1,4kg ir tie po visiškai netikėto pasėdėjimo tualete (pusę dienos...). Žinau, kad svertis kasdien nereikėtų, bet aš taip įpratusi. Vieną dieną +500g, kitą - minus 500g ir vėl vietoj...
Man sudėliojo 1500kcal - tiek ir tikėjausi, nes mano manymu - 1200kcal - tai jau badavimas. Arba žmogus turi būti labai smulkutis ir dirbti darbą iš lovos gulėdamas :)
Parašiau dietologei, kad bent porą kartų einu kavinėn vakarais (renginiai, draugai ir t.t.), tai rekomendavo rinktis salotas. Bet jūs žinot, kokios tos salotos mūsiškose kavinėse... Tai tuomet tikrai kankinuosi. Dar man daug kur kliūna receptai - nelogiškos proporcijos ar porcijos. Mielai rinkčiausi ne 110g grikių, o kokius 70g su pienu ar šaukšteliu sviesto. Bet kolkas laikausi to, kas parašyta, nebent kokių prieskonių ar žolelių pridedu.
Kas negerai? Kodėl taip nekrenta?
2015-05-27 22:34:18
-1,4 kg per dvi savaites yra puikus rezultatas. Juk sveikas svorio metimas yra apie 1 % kūno masės per savaitę. Sveikas svorio metimas yra pakankamai lėtas procesas. :) Visos dietos, kurios žada minus 10 kg per mėnesį paprastai baigiasi priaugtu svoriu. Tad kantrybės kantrybės ir dar kartą kantrybės. :)
2015-05-27 22:48:01
Na, čia vienos dienos (antrą dalyvavimo čia dieną) pasiekimas - po gan stipraus suviduriavimo... O toliau - plius-minus ir vis tas pats...
Žinau, kad negalima greitai mesti. Išties žinių turiu tiek, kad pati galėčiau dietologe patapti, tik kad man kontrolės reik ir konkretaus tikslo. Tad užtat čia ir atsikrausčiau :)
O kaip kitoms? Ar visoms tikrai taip iš karto ėmė ir krito svoris?
Beje, aš sveriu beveik 75, ūgis - 170cm
2015-05-27 22:51:38
Visų organizmai skirtingi. Vieniems paima ir krenta, kitiems - paima ir nekrenta :)
apie sportą tik nieko neužsiminei?
2015-05-27 22:55:56
Sportuoju sporto klube su treniruokliais sąžiningai 4k per savaitę. Sportavau ir anksčiau, bet dabar pagal Andriaus sudarytą programą. Tad nepaėjau po pirmų kartų ilgai :) Mielai dar eičiau ilgiems pasivaikščiojimams, tik paskutiniu metu arba oras baisus, arba laiko nelieka...
Na nieko, gal dar pramuš :)
2015-05-28 11:53:54
Nėra blog oro... žinai, kaip ten sakoma :) viskas gerai, ir gerai krenta! Nesuk sau galvos be reikalo.
2015-05-28 13:22:31
Greipfrukte, pas mane ūgis 169 cm svėriau taip pat netoli 74 kg.
Laikiausi tokio užsieninio mitybos plano, numečiau per 7 sav. 4 kg :) Tačiau ten vien vaisiai, daržovės... Norėjosi normaliai valgyti :D todėl pamačiau kilo.lt ir užsisakiau :) Pirma savaitė -1kg ;)
Šiaip tai manau mes ir taip gražios :) bet bent jau man norisi truputį mažiau kg :)
Sėkmės tau!
2015-05-28 14:51:25
vvictory, aš tikrai nesijaučiu stora :) Tiesiog norėtųsi kokiu dydžiu mažesnes kelnes pirkti, o ir pilvas užaugo ten, kur jo niekad nebuvo (esu kriaušė). Norisi tokio stangresnio kūno ir kad drabužiai gražiau gulėtų :) Manau, kad 69kg (mažiau nesvėriau nuo 17-os) - man puikiai tiktų!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS