Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Jaučiuosi kaip kitas žmogus
2015-03-19 13:57:11
Šiandien sukako lygiai 3 savaitės, kaip aš kilo.lt narė. Galiu pasakyti, kad mano mityba ir savijauta pasikeitė iš esmės. Kaip?
Jaučiu, kad laikydamasi plano - aš tapau stipresnė, energingesnė ir išmokau sulaukti sotumo jausmo. man tai atradimas, kad atsisakius saldžių dalykų ir iškentėjus 'abstinencijos' laikotarpį, nebegalvoju apie saldumynus, lengvai atsisakau darbe kolegų siūlomo 'gimtadienio tortuko' ar kito dažnai darbovietėje pasitaikančio 'viešo' užkandžio ar saldumyno. Tas man iš esmės labai džiugina, nes žinau, jog buvau priklausoma nuo saldumynų ir nežinojau būdų kaip su tuo kovoti. Vis dėlto - šiandien galiu pasakyti, kad radau tą būdą - tai tvarkinga ir subalansuota mityba! Mityba man visad buvo svarbu, bet nemokėjau ir neskaičiavau kalorijų, o dabar jau žiūrėdama į kitų valgomą maistą - matau kokį perviršį reikalingų kalorijų jie suvalgo. Nekomentuoju aišku, bet pati sau pasidžiaugiu - kad aš jau nebetokia ir moku pasirinkti KĄ ir kiek valgyti. Apkūni niekad nebuvau turiu prisipažinti, buvau ir esu atletiško kūno sudėjimo, bet siekiant savo tikslų - būdavo tiesiog neįmanoma jų pasiekti vien sporto pagalba, nes mitybos pakeisti iš esmės negalėjau, t.y. atsisakyti kas dienių 'saldumynų' ir panašių nereikalingų kalorijų, kurios per dieną manau sudarydavo papildomą 1000-tėlį.
Dabar tiesiog seku planą ir pasitikiu juo ir laikausi, nes žinau, kad nebūsiu alkana... ir mano kūnas bei raumenys bus tinkamai pamaitinti. Tas mane džiugina.

Sakykit ar yra tokių, kurie jaučiasi panašiai, kuriems kilo.lt išties pakeitė požiūrį į maistą ir valgymą?
2015-03-19 15:22:08
Aš kilo.lt narė antra savaitę. Mane labai išgąsdino valgiaraštis. 1200 kcal per parą, mano manymu yra labai mažai. Tuo labiau, kad 18 kg. antsvorį ketinau numesti ne per 3 mėnesius (nors narystę įsigijau 3 mėnesių), o gal per kokius 9.Toks valgiaraštis kai net krapų ir petražolių gramų kalorijos suskaičiuotos mane gąsdina. Negi dabar ir jų bijot padaugint. Todėl valgiaraštį šiek tiek "pasikoreguodavau" pagal save (košėse atsirasdavo pieno, pietums mėsą valgydavau su kruopom ir daržovėm ir pan.). Bet prisipažinsiu, nors maisto daug, bet nesotu, todėl jausdavausi alkana. Atsirado kažkoks nerimas, skubėjimas, valgymo laukimas ir labai daug galvojau apie maistą. Manau dar ir dėl to, kad nebuvau pratus valgyti 5 x per dieną. Paprastai valgydavau 3x, daug ir kaloringai. Rezultatas 2 kg per 2 savaites. Nelabai aš juo patenkinta, nes anksčiau pavykdavo tiek numesti be didelių pastangų. Bet dabar turiu aiškesnį supratimą apie sveiką mitybą, porcijų dydį ir tai ką reikia valgyti. Mano kelionė dar tik prasidėjo
2015-03-19 15:36:04
Mane irgi iš pradžių išgasdino tas 1200 skaičius, bet tada dietologė paskatino tiesiog pabandyti ir aš tada supratau, kd ji buvo teisi - tai visiški sveikas ir geras kalorijų kiekis man ir alkana tikrai nesijaučiu. Tiesiog yra tas kvailas emocinis išalkimas, kurį tenka suvaldyt retkarčiais... Stengiuos ir manau jau išmokau atskirti kada noriu valgyti emociškai, o kada išties jau laikas pasistiprinti... PEr Lucky day kažkaip keistai jaučiuosi, kai leidžiu sau viską valgyti, vistiek paganau kad kontroliuoju ką valgau - matyt jau įprotis vystosi...
2015-03-19 15:51:56
As jau 3 savaite kaip Kilo.lt nare. Man irgi skire 1200 Kcal, bet visiskai nesijauciu alkana. Gal del to, kad geriu vandeni 300 - 400ml pries pusvalandi iki maiso ir 1 - 1,5val po maisto.
2015-03-19 15:52:56
Aš tai jei tą dieną sportuoju tai išvis perdieną jaučiu kokius 3 L išgeriu. Neturiu visai problemų su vandeniu.
2015-03-19 20:15:47
sveiki,man patiko ka parasei skraiduole nes tikrai buvau didele saldumynu megeja ir namie ir darbe ka vutes ir torteliai ,dabar viskas keiciasi del to kad subalansuota mityba .Tik va per apsivalgymo diena tai jau tikrai apsivalgiau ir kg grizta, reiks pagalvoti truputi pries dedant skanumyna i burna.Aplamai patenkinta kad cia esu nes keiciasi poziuris i maista tikrai ,vien kad vandeni pradejau gert nors ji dar geriu per prievarta .2700 labai daug, isgeriu vos 2000ml. Sekmes visiems
2015-03-31 09:42:19
man jau praėjo mėnuo čia. Visai nepastebimai :) nu ir taip faina kad negaliu. jaučiuos lengvesnė, su noru keliaus ryte, nes žinau kad reiks pasiruošti skanius pusryčius ir susidėlioti dienos valgymus. labai lengva ištis laikytis plano kai eini į ofisą dirbti, nes tos pertraukos tarp valgymų užpildytos darbais :) Pusryčiai 7:20, priešpiečiai 10:20, pietųs 12:20, pavakariai ~16val, 17:30 treniruotė, ir po jos apie 19:30 vakarienė. Viskas taip logiškai išsidėlioja, kad nesuprantu kaip anksčiau galėjau valgyti kitaip... ir energijos visai diena yra :) Sunkiai kiek savaitgaliais pasislenka viskas per valandą bent jau ir treniruotė būna dažnai prieš piet, bet vistiek išsilaikau plano. SUPER. Kaip jūsų maisto dienotvarkė atrodo, ar panašiai?
2015-03-31 09:44:51
Ką dar pamiršau paminėti, kad pats geriausias dalykas laikantis plano yra tas - kad NEBEGRAUŽIA SĄŽINĖ :D Absoliučiai, net cheat dienomis kai atsiplaiduoju visiškai - nė kiek nebepergyvenu dėl mitybos ar ko kito... nes einu tikslo link. Nes šįkart visu kūnu ir rezultatais dabartiniais jaučiu - kad vasarą nusimetus drabužėlius ir likus su maudymėliu būsiu visai rami :D ir didžiuosiuos pasiektais rezultatais :) Sėkmės visoms!! kai sąžinė rami - tikslo siekti taip smagu!
2015-03-31 12:52:06
Pas mane tai valgymo laikas toks : 11:00 pusryčiai, 14:00 užkandis,16:00 pietūs, 19:00 užkandis, 21:30 vakarienė. Taip yra dėl to, kad dirbu vakarais. Miegot einu apie 24:00. Kartais būna sunkumų su pietumis. Jei prieš darbą turiu kokių reikalų, bet viskas įveikiama.
Tik va pastebėjau, kad per lucky day priaugu apie 300-500gr. Bet manau, pasibaigus narystei sugebėsiu maitintis savarankiškai. Nes pastebiu, kad tai ką valgau per lucky day, mane nelabai traukia. Va kad ir šokoladukas atrodė labai riebus ir vėlėsi, kaip ir tos keptos bulvės su dešra :) . Visiškas šlamštas- nieko gero nedavė mano organizmui.
2015-03-31 13:36:47
O jūs sveriatės kiekvieną dieną? Nes aš net nemanau kad verta svertis kiekvieną, o tuo labiau po lucky day. Sveriuosiu kiekvieną šeštadienį ryte prieš pusryčius. ir svoris krenta. nemanau kad verta stebėti svorio svyravimus kiekvieną dieną... o ir ta lucky day savaitės begyje ištirpsta.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS