Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Metu svorį paskutinį kartą.
2015-03-16 14:05:22
Sveiki, jungiuosi prie jūsų! Kad labiau motyvuočiau save galbūt net ir kitus nusprendžiau pasidalinti savo TIKIUOSI tirpstančiais kg ir mažėjančiomis apimtimis;) Ūgis 173 cm, sveriu savo nelaimei jau visus 86kg. Niekada problemų su svoriu neturėjau, bet kasmet po vieną, po kitą kilogramėlį ir manęs pasidarė visai daug. Paskutinius metus išbandyta daugelis variantų tačiau NEĖSTI nesigavo. Liūdna valgau, pavargau valgau, gera nuotaika valgau, sekasi darbe vėl valgau, nesiseka dar daugiau valgau. Žodžiu pavalgyti ar kitaip prikimšti pilvą buvo geriausias vaistas nuo visų gyvenimo blogybių ir gerybių. Startavau 6dienį bet kadangi tai buvo mano lucky day nieko nepajaučiau. Vakar susiėmiau į rankas, laikiausi plano ir kas keisčiausia IŠGYVENAU! Jaučiuosi savimi o neprifarširuotu pomidoru) Jau po vienos dienos pojūčiai ir potyriai man patinka, vienos dienos rezultatas 84,7. Apakau pamačius, net tai jau buvo tarsi neįmanoma svajonė pajudėti iš to taško. Va jau antra diena be jokios kančios ir bado požymių, gal kiek kovoju su tokiu kiekiu vandens bet prisijaukinsiu. Prisiduosiu kas savaitę kaip pavyks nuvynioti nereikalingus kilogramus nuo savęs:)
2015-03-16 17:53:56
Sėkmės šiame kelyje
2015-03-16 21:03:07
Sveika :-). Palaikau tave ir linkiu sėkmės!Seksime tavo pokyčius:-)
2015-03-17 10:07:29
Saunuole, aisku, kad imanoma!
2015-03-17 14:24:18
sveikute, mano ugis 172 o svoris startuojant 86, pries gimdyma sveriau 72, po gimdymo 79 o maitinant vaika edziau be saiko ir priaugau iki 86 :( as cia nuo vasario 7 ir sveriu 79.9!!! esu labai patenkinta, sportuoju minimaliai, sokineju per sokdyne arba su vezimeliu vaikstau :) mitybos laikausi pakankamai grieztai na tik sauksta paragauju kai gaminu seimai, kad ivertinciau patiekala :) sekmes tau
2015-03-17 18:12:16
Gretutiaz tai galima sakyt startas abiejų panašus buvo, tik kad aš negimdžius;) Labai sveikinu išlipus iš 80 kilogramų ribos, čia dabar didžioji ir jau realioji svajonė;) o kaip žinom apetitas auga be valgant tai tikiuosi mums viskas vyks atvirkščiai;) Ačiū už palaikymą;) Pirmąjį kartą svėriausi vėlai vakare smarkiai prisikimšus tad gal mano svori startinis ne visai teisingas. Stengiuosi atprasti bet kolkas kasdien lipu ant svarstyklių ir šiandieną jois mane pamalonino 83,4. Net vyrui liepiau pasisverti, kad įsitikinčiau jog tai tiesa;)
2015-03-20 07:51:07
tokios motyvacijos neturėjau niekada gyvenime! Veluosiu i darba bet privalau papasakoti,nes ma iau kad taip buna tik kitiem;)) siandiena 5oji mano diena o is 86 turiu jau 82,6. Taip as suprantu,kad negalima svertis kasdien,kad rytoj mano lucky dayir pan;) bet kolkasesu priklausoma nuosvarstykliu,ta motyvacija mane veza.jausmas nuostabus,jauciuosi toookia lengva,tokia laiminga. Alkio jausmo neturiu, sugebukartais praleist ir vakariene ar pavakarius... svajones link!!!!
2015-03-20 08:23:14
Oi Violetine, džiaugiuosi kartu su Tavimi! Labai smagu iš ryto paskaityti tokią smagią žinutę. Tik.... jokiu būdu nepraleisk nei pavakarių, nei vakarienės. Turi valgyti, gali sumažinti porcijas, bet valgyti turi. Aš taip irgi bandžiau, bet dietologė pasakė griežtai ne. Nes tik valgydamos greitiname medžiagų apykaitą. Priešpiečiai, pavakariai nėra pagrindinis valgymas, tai tik medžiagų apykaitos kirbinimas. Tad sėkmės, taip ir toliau :-)
2015-03-20 08:56:18
Sveiki,

aš irgi nusprendžiau susiimti ir keisti savo mitybos įpročius. Vakar visą vakarą peržiūrėjau forumus, vaizdo įrašus ir esu kupina motyvacijos. Nors atrodo kad nedaug man reikia numesti, 7 kg, bet tikrai man čia didelis iššūkis, dėl to labai stebiuosi tais, kurie numeta po 15 r daugiau, čia gi reikia daug valios ir pastangų. Pradedu nuo 67 kg, mano tikslas numesti iki 60, ūgis 172.
Sėkmės visiems čia susirinkusiems ir Jūsų pasiekimai mane labai motyvuoja :)

2015-03-20 10:10:19
Elizabeth jei sverciau 67 jauciu nesilaikyciau jokiu dietu;) kaip kiekvienam zmogui skirtingai. Bet dideles Jums sekmes;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS