Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / aš iveiksiu savo kilgramus :)
2015-04-10 08:31:23
Labas,

per sventes slydom, paslydom,atsikelem :D as savaitgali tikrinsiu, ar labai didele zala padariau :) nesisveriau po Velyku, kad nebutu soko ir tureciau laiko pasitaisyt.
Beja, paskaicius jusu komentarus apie ta laikymasi.. Net prastai pasijauciau.:D as turbut "blogiausia studente kurse", nes plano laikausi labai negrieztai. As laikausi jo grieztai tame plane, kad mano diena sudaro 5 valgymai, tarp kuriu kiekviena diena yra labai panasus laiko tarpas ir jie sudaro tiek kaloriju, kiek parasyta :) i receptus labiau ziuriu kaip i rekomendacijas. as noriu ismokt pati viska susiskaiciuot ir suprast. Sportas - mano aistra, tai as salei pasistengiu labiau, nei parasyta programoje :) Jei labai strigsiu, tuomet griezciau ir ziuresiu. Bet dabar as labai dziaugiuosi gerejancia savijauta ir saves nekankinimu. :)
2015-04-14 20:24:08
Po valyku savaitgalio, savaites nukrypimo ir savaitgalinio baliaus,vel bandaug grizti i vezes, Sunku net labai,nes visa savaite buvo vakareliai,lepinimaisi,niekaip neisejo sedeti ant dietos kai stalai luzo nuo skanumynu.
2015-04-14 22:22:33
Nieko nieko, jei norėsi, atsitiesi :) Jau geriau slįst savaitgalį, nei pusę metų. Svarbu, laikas gerai praleistas, skaniai pavalgyta, o dabar toliau!
2015-05-04 23:01:30
Sveikutes,na pasirodau po beveik menesio,dabar forume ieskau savo temos ir net juoktis pradejau-kokia uzsikrinta pradzioje buvau,vien is pavadinimo :)
Dabar slydus,paslydus ir jau nuslydus,nesilaikiau visas laikas,nesisveriau ir kol kas bijau lipti ant svarstykliu, Bandysiu viska is naujo,tik jau negarantuotai sakau - gal pavyks :)
2015-05-04 23:19:32
Pavyks, vienas kartas nemeluos. Sveika sugrįžus
2015-05-04 23:19:47
Diva linkiu tau sekmes :) svarbiausia ugdyti valia :)
As dukrytei viriau desrele, ir taip uzsinorejau pati, bet juk negalima, nesveika ;) sau sakiau "negalima, tau nera paskirta valgyt desreliu, ugdyk valia" ir padejo :) pati garsiai juoktis pradejau...linkiu visiems siekiantiems svori sumazint, pasakyt sau, kad tu gali nevalgyt, esi stiprimstiprus, valia tvirta turi :)
2015-05-05 18:28:18
na valia kaip ir yra, bet ,kad gyvenimas kisa man ,,kiaule",neina atsisakyti visko,kol namuose tikrai galiu laikytis, bet isvaziavus,ar vakareliuse jauciuosi nutrukus nuo vadeliu-palauk nebuna. va vakar parasiau,kad griztu i ritma,ir ka manot-sestadienis jau uzimtas,po truputi liks uzimti visi savaitgaliai.
2015-05-06 08:28:48
Valia geras dalykas :) Reikia ją išsiugdyti :)
pasistenk susiimti ir tikslai bus lengviau pasiekiami :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS