Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / aš iveiksiu savo kilgramus :)
2015-03-22 19:20:28
M.M sutinku pilnai su tavo nuomone, tiesiog smagu kaip daugumai sekasi,pasidziaugiu kartu. :) zinau,kad stebuklu nebuna ir tai visam gyvenimui,asmeniskai man lb patinka receptai, aisku kartais nukrypstu i sona, bet vel stengiusi grizti i valgiarasti :)
Siandiem man laisva diena, o ir sveciu turejau, leidau sau ir Jakucio taurele ir keptos mesytes,juk negaliu visiem sakyti - man dieta :) na bet ateinanti savaite vel griebiu save i rankas :)
Ar jum nebuna,kad nuklystute is valgerasci? Ar visiskai atsisakote taureles?
As dabar uzkviesta i vestuves ir kita baliu,net nezinau ka reikes daryti, kaip issilaikyti... :)
2015-03-22 21:53:58
Aš manau, kad laikytis reikia, bet neišeinant iš proto. Stebiu, kaip kitos kelia chaosą, kai nežino ar dėt salotos lapą į salotas ar negalima, nes nuotraukoj yra, o štai sąraše - ne. Manau, kad nieks dar nemirė ir nesustorėjo nuo salotos lapo, 200 g.daugiau tuno ar duoniuko ne vietoj.

Būtent tuo vadovaudamasi gyvenu ir aš. Jei norisi prie tuno agurko, drąsiai ir ramia sąžine valgau agurką ir dar duoniuką kartais. Jei norisi viso banano, o ne pusės, tai ir valgau visą. Nesitrypčioju, jei atsipjaunu 30 g. daugiau vištienos, o išsikepu ją visą. Lygiai taip pat, jei noriu išgerti alaus, ir išgeriu aš to alaus. Pagalvoju, kiek ir ko tą dieną nebereiktų valgyt, arba kiek ilgesnė turėtų būti treniruotė, bet gyvenimo džiaugsmų neatsisakau.
Praeitais metais praleidau čia ~8 sav. ir pamečiau 8 kg be pauzių, užstrigimų, o, svarbiausia, be kančių ir izoliacijos nuo išorinio pasaulio. Visgi čia neturėtų būti dieta ta prasme, kad pasidarai sveikas atostogas nuo įprastinio savo gyvenimo su blogais įpročiais ir daug maisto. Tai va tie alučiai ar ten niekučiai ar net rimti nukrypimai turi būti trumpos atostogos nuo sveiko gyvenimo :)

Ir tą sakau po ~7 mėn. pertraukos nuo kilo.lt ir visiško nukrypimo nuo bet kokio laikymosi ::))
2015-03-29 21:33:06
Vakar papuoliau i merginu vakareli, siandien grauziu save, ne tik neissilaikiau nevalgius, bet ir valgiau ir kokteiliavau,imeciau i save toki koloriju kieki. Ka jus merginos tokiu atveju darote?
2015-03-30 00:21:13
pasidžiaugiame gerai praleistu laiku, "išsipachmeliname" ir gyvename toliau reikiamu ritmu :)
Nugi gyvenimas toks jau yra, nereikia graužti savęs dėl kiekvieno nukrypimo. Jei po to pavyksta grįžti į ritmą - viskas gerai!
2015-03-30 00:23:33
Man irgi įdomu ką darote vakarėlių metu, kada koktleiliukai užkandžiukai tik ir sukasi aplink :)
Beje, sveiki, aš čia nauja.. Dar neturiu programos, bet prisilaikau jau kurį laiką, numečiau 3kg, bet va nuo penktadienio taaaaip smarkiai paslydau, kad visą Lucky savaitgalį pasidariau vietoj dienos :D savigrauža milžiniška..
Kol neturiu programos, tai maitinuosi, kaip ir pastarąsias savaites, rytojui išsikepiau krūtinėlės orkaitėje, pasidariau salotų (pomidoras, agurkas, paprika, pekino kopūsto ir fetos)... pusryčiam varškės pasiimsiu.. Ir lauksiu plano.. Skaitau Jūsų pokalbį ir keista, kad porcijos tikrai atrodo didesnės, nei kad dabar suvalgau ir net kcal skaičius didesnis, bet svoris krenta.. Tikiuosi ir man pavyks.. :)
2015-03-30 13:53:55
Aš laikausi, bet gyvenimo pernelyg keisti irgi nenoriu. Vis tik jį man gyvent reikės dar ilgai (tfu tfu tfu). Stengiuosi, kad vakarėliai vyktų per lucky day, jei žinau, kad eisiu kažkur pavakarot, tą dieną nieko pašalinio nevalgau, tik pagal planą, o atėjus į vakarėlį, valgau, kol jaučiuosi alkana.

Kokteilių anei kitų saldžių gėrimų negeriu, sausas vynas ir alus, na, o kitą dieną vėl pagal planą. Ir pasistengiau daugiau nubėgti, kai jau atistoju ant kojų :)
2015-03-30 15:08:43
Laba, as taip pat stengiuosi, kad vakarones butu per lucky day, todel pasirinkau sestadieni. O jei siaip su draugais susitinkam kada vakare, yra du variantai. Pirmasis, renkames jau pavalge, tada problemu nera, net jei kiti uzkandziauja ar gurksnoja, as nebent baltu sausu vynu pasivaisinu. Antras variantas, kai einame i kavine, as pasiziuriu kavines meniu ir per kilo.lt pasiskaiciuoju kiek kaloriju kas galetu tureti ir ko kiek galeciau uzsisakyti, arba tiesiog paziuriu kurie patiekalai galetu buti panasus i tuos is kilo.lt. O jeigu kada nukrypstu siek tiek nuo plano, nelabai grauziuosi, man svarbiausia nepersivalgyti ir vengti saldumynu, o maista net ir vakareliu metu galima pasirinkti ir pasiderinti =)
2015-04-02 19:47:21
Skaitau ir smagu,kad jus tokios saunios, kaip ir visi ,,slystam" ir vel keliames :) as po savaigalinio paslydimo kaz kaip sunkiai keliuosi, dar tik siandien ivaziavau i savo dienotvarke ir valgymus. Arteja savaitgalis, ,,bijau" lipti ant svarstykliu :) o dar sventes pries akis :)
2015-04-03 14:00:01
Gražių švenčių visoms, ir manau nieko čia tokio, kad ir pasmaguriausit, o po švenčių vėl grįšim į "vėžes" ..
2015-04-09 20:35:56
Sveikutes merginos,kaip po svenciu laikotes jus? per sventes as taip atleidau savo vadeles,kad svoris grizo i pradine padeti, tad teks viska pradeti is naujo.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS