Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / aš iveiksiu savo kilgramus :)
2015-03-19 13:40:35
Nu kas čia dabar? Iš kur tokios pesimistinės nuotaikos, a? 2 kg per 2 sav., liuks rezultatas (ar negalėjau lengvesnio slapyvardžio paieškoti? :-)). Kad man taip :-).
Mergikės, laikomės, juk vasara ant nosies, reiks maudymukus tampyti :-))))))))
2015-03-19 17:55:47
Puikus rezultatas- 2 kg per dvi savaites :) Kiek nukrenta labai priklauso nuo esamo svorio, todėl nereikia nusiminti.
2015-03-19 18:23:54
Sveikos visos..nutariau ir aš pasidalinti savo pasiekimais...esu čia beveik tris savaites, numečiau beveik 3 kg. manau normaliai, nes sako greitas svorio kritimas , tai dar greitesnis priaugimas...man tai kažkaip lengvai kol kas laikytis dietos, tik jau atsibodo tie patys patiekalai, tai bandau po truputį keisti tame pačiame kalorijų kiekyje..per savaitę tai galvoju, kad šeštadienį valgysiu viską ir daug (laky dey), bet ateina savaitgalis ir net pati nežinau ko noriu labai....laikykitės visos ir viskas bus ok :)
2015-03-22 08:02:50
Siandien mano sverimosi diena -600gr, sunkiai ,bet krenta svoris, o va su centimetrais sunkiau, klubus isjudinti beveik neina, liemuo ir krutine jau jauciasi,kad sumazejo :) na svarbu judu i prieki :) o kaip Jums sekasi?
2015-03-22 09:51:03
Na va laikausi Andriaus sudarytos mitybos viena savaite ir -1,600 kg sėkmingą diena pasirinkau šeštadienį tai vakar prisikirtau blynų vakarienei :)))
2015-03-22 13:10:27
Metute133 tu saunuole,per savaite tiek numetus- super :)
2015-03-22 14:00:12
blue_eyed_soul, aš vetoj jūsų šitaip nesikoncentruočiau ties skaičiais. Yra tokia viena, galbūt nerašyta, taisyklė. Kuo greičiau nukrinta, tuo greičiau parrėplioja. 3 kg per vieną savaitę nėra normalu, nebent metamas labai didelis antsvoris. Per vieną savaitę numesti nuo kelių šimtų g iki 1kg yra puikūs rezultatai ir jų tik pavydėt.

Be to, žinau, kad visi taip sako, bet tikra tiesa yra ta, kad ne skaičiai turėtų motyvuoti, o laisvėjantys drabužiai ir gerėjanti nuotaika/savijauta. Kažkada dar labiau sulėtės kritimas, jei rūpinsitės vien skaičiais, tada visai desimotyvuosit :)

Nežiūrėkit kitų, sekit savo ir nepamirškit, kad svorio metimas neturėtų būti atostogos nuo cepelinų, o formuoti įpročius visam gyvenimui. Tad numesti svorį "iki kažkada" kaip ir nėra prasmės - tam turit visą likusį gyvenimą :) Galvą aukštyn!
2015-03-22 15:07:48
Visiškai pritariu M.M staigus svorio numetimas- tai staigus ir priaugimas, nebent labai griežtai visą laiką laikytis dietos. Aš tai manau , kad tikslas čia sveikai išmokti maitintis, bent jau aš čia dėl to :)
2015-03-22 18:00:18
sakau Labas visiems cia esantiems!dziaugiuosi uz visus,kurie juda i prieki savo tikslo link!as jau menuo,kaip prie jusu burelio prisidejusi:)kiek skaiciau komentaruose panasiai visos per savaite numeta apie 1kg.savo nereikalingo turto:)as taip pat per pirma menesi atsikraciau beveik 4kg.viskas puiku,dziaugiuosi pasikeitusia mityba prie kurios jau net kaip laikrodis skrandis priprato,tiesiog nezinodama kiek yra valandu speju jas ,nes jauciu,kad atejo laikas obuoliui:)Man tik vienas dalykas neaisku,kaip yra su lucky day,ar apie ja turi dietologe pranest,kada jau galiu tureti sita diena,ar paprasciausiai savo nuoziura viena diena i dietos savaite pasiskiriu pati.
2015-03-22 18:28:28
O į dienos planą visai savaitei žiūrint, jos nematote? Kiek pamenu, ją reikėjo pasirinkti registruojantis.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS