Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / aš iveiksiu savo kilgramus :)
2015-03-15 13:41:06
Siandiem man laisva diena, taip pat matavimosi diena, ir....likau savimi nusivylus +100 gr , vadinasi ta dienuke kaip neatsilaikiau dave savo, nusprendziau,kad siandien laisvadienio nereikia, laikausi toliau. O kaip jums mergaites?
2015-03-17 16:03:35
sveiki:)siandiena ir as prisijungiu prie jusu,nors dar neturiu net mitybos plano,bet labai labai noriu numesti tuos sunkius,nereikalingus kilogramus.Zinau,kad man bus labai sunku!!!!
2015-03-17 17:18:05
sveiki visi! jungiuosi ir aš prie diskusijų. Pradžia 84 kg, siekiamybė 68 kg. Ūgis 170.
esu čia nuo penktadienio ir labai džiaugiuosi prisijungus, nes kilo.lt yra tikrai geras motyvatorius. Man net nekyla abejonių, kad viskas pasiseks--puikiai žinau, kad viskas eis pagal planą ir jau kokią gegužę būsiu - 7-8 kg lengvesnė!
2015-03-17 19:44:33
sveikutes,man irgi norisi visoms palinketi sekmes ir istvermes,as cia trecia savaite, eitusi normaliai per savaite laikaisi o per apsivalgymo diena taip paluzti kad sestadienio neuztenka tai dar sekmadieni kemsi o pirmadieni atgailauji pusdieni nevalgydama kol vel ieini i ritma ,stiprybes sau ir jums}}
2015-03-17 21:25:24
As uzsispyrimo turiu daug, pradzioje ir maniau,kad bus lb paprasta, bet dabar...taip norisi to paprasto maisto, darbe issilaikau, nors labai sunku, bet va gryzus namo-prasideda kancios, seima yra smaliziai, o ir pavalgyti megsta skaniai, mamka gamina gamina, ryja seile...ir galiausiai bent kasneli. Galvoju- gyvenciau viena, butu taip paprasta, dabar...vien per situs ju uzkandziavimus ir priaugau tuos kilogramus, kiek imanydama bandau save tramdyt, bet tikrai labai sunku .
2015-03-17 21:30:50
Niu Diva, tai kas dabar, nejau žadi pasiduoti? Baik, juk tu gali, nepalūžk. Žinau, kai pradžiai sunku, bet kuo tolyn, tuo lengvyn. Pamatysi, tiktai laikykis :-)
2015-03-17 22:14:44
Diva, aš grįžusi namo pirmiausia pavalgau, tada gaminu vakarienę šeimynai, ir tai šventas ritualas. Visi pas mane valgo daug, gaminti reikia dažnai, bet pavalgiusi retai susigundau :) taigi, tai veikia! Linkiu ir Tau rasti savo nesigundymo receptą :)
2015-03-17 22:22:32
as nepalusiu, juk turiu tokia saunia palaikymo komanda :) aciu jums mergaites ;)
2015-03-17 23:23:06
Palaikymo komanda tikrai puiki;) Vyras kemsa saldainius (beveik pasislepes) tai atkeliavau paskAityt jau pasiektus rezultatus ir palaikymo zodziu paieskoti;)
2015-03-19 12:09:16
Sveiki, aš jau dvi savaitės kilo.lt narė. Pastebėjau, kad kažkaip sunkiai tas svoris krenta. Per dvi savaites tik 2 kg. su trupučiu. Nors mano tikslas buvo 3 kg. per mėn., bet kai paskaitai, kad kitos 3 kg. per savaitę numeta ...kažkaip liūdna. Bet dar pakovosiu :).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS