Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / aš iveiksiu savo kilgramus :)
2015-03-10 18:41:50
LaiVa as kaip ir tu megstu uzkandziauti, Tu saunule va vandenuku save apgauni, as ir bandysiu taip daryti :) darbe labai sunku kaip iprate prie kavytes pyragelio ar sokoladuko, db va sedziu ir vietoj kavos vandeni geriu :) ot kokios dideles kancios :) dabar galvoju - jau jeigu pavyks numesti iki norimo svrio, labai save kontroliuosiu ir taip neatsipalaiduosiu :)
2015-03-10 21:28:55
Oi Diva, Tau dar pati jaunystė:-). Kiek kalorijų gavai 1500? Neturėtum jaustis alkana. Mano svoris 77 ir 1500 kcal. Bet turiu problemą, iš maisto daug ko netoleruoju (pasidariau maisto netoleravimo testą), tai dietologė perstatė meniu ir taip sumažino pasirinkimą, kad ji pati abejoja ar aš ištversiu. Aš tikrai ištversiu, man pavyks!
2015-03-10 21:54:36
čihita o koki maisto testa darei ir kur? sunkoka jeigu valgyti mazai ka galima, bet tu istversi, net neabejoju.
man 1600 koloriju, maisto uztenka, bet uzkandziu lb truksta, vakare seimyna prisinesa skanestu, sedziu ir seile tysta :)
2015-03-11 22:35:30
O man kažkaip sunku svorį mazint.Per dvi savaites gal tik kokie 300g tenukrito :( taip ir šokinėja svoris nuo 59 su trupučiu iki 60kg. ūgis 158cm tai kiekvienas kg pilvo srity jaucias ir matos.Na,bet iki vasaros tikiuos kaip nors bent tai bent 5kg palengvet.Pradžiai toks mano tikslas :)
2015-03-12 09:09:31
Sveikos,
kaip jums cia visoms sekasi su sia programele?
;)
kaip nuotaikos?
2015-03-12 19:10:27
LaiVa paklausiai kaip syk tada,kada reikia....vakar paluzau, puse dienos issilaikiau kaip visada, kol per pietus neatnese man keptu bulviniu blynu...paskrude, traskus..... na ir neatsilaikiau,po to jau nesilaikiau, nusprendziau bus laisva diena. Valgiau visko,ko labai issiilgau. Kol valgiau viskas buvo gerai, o paskui prasidejo saves grauzimas.
2015-03-12 19:11:15
Kaip Jum merginos sekasi? :)
2015-03-12 19:38:41
Sveikos merginos, esu 1,62 , 73kg. sveriau 60-62kg noreciau 57kg. prisijungiau pries menesi., savaite pasilaikiau rezimo buvo - 3kg tada netekau valios!!!! ir viskas nuejo velniop!!! vel sveriu 73kg. pradedu is naujo. siandien 3 diena dietos. jau - 1kg. PADEKIT MERGINOS NEPRARAST PROTO IR PASIEKTI TIKSLA. vasara arteja drauges vestuves, noris buti lengvai, graziai atrodyti. kaip suiimti save i rankas :((
2015-03-12 19:55:43
Justina.Vie ne mes vienos pluztam, skaitinejau dabar forume ir truputi save nuraminau-visiem visko buna, susidariau numone,kad gal maziau riboti save reikia, nes istatom save i remus ir juose issilaikyti nelabai eina, gal palaipsniui isivaziuoti reikia .
2015-03-13 08:45:22
Sveikos, merginos,
jei ir paluztu, tai del seimos nariu prisipirktu visokiausiu uzkandeliu, nes pati susipirkau viska pagal meniu...man, kaip dabar matau, sunku, kai namie yra nereikalingu uzkandeliu...riesuteliu, cipsiuku, traskuciu...grrr...nekenciu saves del to, nes suaugusi moteris esu, jei jau nusprendziau, tai ir siekciau sio tikslo, o ne per spinteles landziociau...aisku, vakar nugrybavau konkreciai...sian vel nauja diena...visoms sekmes, palaikua visas, merginos, laikom!!!!!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS