Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / aš iveiksiu savo kilgramus :)
2015-03-07 20:03:24
Sveiki, esu cia naujoke, vos savaitele. Niekada nemaniau,kad reikes man pagalbos del svorio metimo, visada is sono atrode tai labai paprasta-reikia tik susiimti, prisiziureti. Pasirodo ramus gyvenimas, atsipalaidavimas neiseina i nauda. As budama173 ir sverdama 60 taip atsipalaidavau,kad nejauciau kaip 70 pasiekiau, paskui 74, o galiausiai praeita savaitgali uzlipus ant svarstykliu pamaciau 79.9 , tai buvo man sokas, tuoj pat uzsiregistravau cia, nusprendziau- reikia pagalbos. Su nekantrumu laukiau valgiarascio ir likau nustebusi,kad tokios dideles porcijos, as valgydavau maziau, bet nereguliariai ir uzkandziaudama. Nuo pat pirmos dienos emiausi grieztai laikytis nurodymu, maista gaminu ryte, viska sveriu gramas i grama, valgau taip pat viendu laiku, tik va su vandenio gerimu man problema, niekaip nepajegiu tiek isgerti, bet...su laiku ir tai iveiksiu. Na ir koki mano pastebejimai per savaite - jauciu,kad man lengviau paciai, labai laukiu rytojaus,sekmadienis mano sverimusi ir matavimusi diena, ryte visa tai atliksiu, o p to - laisvadienis, bijau,kad nepadauginciau maisto ir visko nesugadinciau. Be to mano seimai tai atrodo juokai, o man tai dar daugiau duoda uzsispyrimo - as iveiksiu savo nereikalingus kilogramus ir seimai irodysiu,kad jie be reikalo juokesi, as galiu :)
2015-03-07 20:12:38
Sveika diva! Žinoma, kad tu gali, palaikau tave. Būk ryžtinga ir nepasiduok, kantriai siek savo tikslo ir tau pavyks:-).
2015-03-08 18:23:47
Na ka gi, siandiena pasisveriau ir rezultatas mane nudziugino - 78.2 kg, norisi dar labiau stengtis :)
2015-03-09 07:02:36
Man panaši situacija. Tik kad numečiau dar tik 2 kg.. Sveriu apie 66 kg dabar. O noriu 60. Jau rytoj ketinu ryte išbėgti. Visai šviesu jau už lango :)
2015-03-09 12:12:27
Diva,
palaikau tave. Pati esu taip pat auksta ir musu pradiniai svoriai vienodi, nors cia uzsiregistravau pernai metais, tai sugebejau net priaugti 4kg, aisku, programos nesilaikiau, bet jau nuo sian griebiu jauti uz ragu ir man begalo reikia palaikymo, gero spyrio i pasturgali ;)
2015-03-09 20:28:47
Question Mark tau gerai, nedaug ir numesti reikia,
LaiVa as pradzioj ir bijojau,kad nepriaugciau svorio, man porcijos gana didokos pasirode, bet nors alkana nesijauciu :) tiktai labai sunku atsisakyti vakarinio pasisedejimo, man visa diena gerai,lengva, o vakare kyla daug pagundu, bet... labai noriu grizti i savas vezes, suprantu,kad metai ne tie, bet norisi ... vadinasi reikia stengtis :)
2015-03-09 21:29:54
Sveikučiai...labai reikia palaikymo....
2015-03-10 09:37:38
Sveikutės. Diva, tau puikiai sekasi :-). Taip ir toliau :-). Rašai, kad metai ne tie. O kokie gi?
O Gitanėli, palaikau tave :-). Aš taip pat iš Joniškio :-)
2015-03-10 15:23:12
Labas, Visoms,
palaikymas yra labai svarbu....
Del porciju nesiskundziu, skanu....ir mano virssvoris atsirado ne del mano ryjimo, o del uzkandziavimu...kai tik uzsimanau ka burnon isimesti is karto stikline vandens, uzsimanau, stikline vandens ir tzip apgaunu pacia save;D

neslepsiu, sunkiausia vakarais, kai seimos nariai, dziusnos, vis kremta kazka pakaitom ir nieko jiem...na taip, amzius svarbus, kuo vyresne darais, tuo medziagu apykaita letesne darosi, viskas cia normalu...
2015-03-10 18:35:53
čihita man 37 metai , sirdyje dar labai jauna, bet va kunas savo rodo :) seniau dienuke kita nedavalgai ir kilogramai nutirpe, o db galiu nedavalgyt, ir niekas nekrenta, aisku ir pats gyvenimo budas pasikeites. dabar va be pagalbos nesugebu. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS