Mityba / Sveika mityba / PORCIJŲ DYDIS GRAMAIS
2015-03-05 18:12:54
Įdomiai, kad jūs alkanos būnat. Aš tai tokia soti jaučiuos, grynai idealiai, ir kažkaip mažiau apie maistą galvoju, va čia to negalima, va ano. Jei aš mažai valgau baltymų, tada labai norisi saldumynų. Aš irgi ofise dirbu, tai jau atpratau užkandžiauti bereikalingai. Aš dar čia tik kelias dienas, bet manau pripras organizmas prie rėžimo, jau vakar pusę aštuonių vakaro reikalavo maisto. Kas man patinka, tai kad žinau, jog maistas yra pilnai suvirškintas po kiekvieno valgymo.
2015-03-06 10:40:23
Man patinka sudarytas mitybos planas. Taip pat sveriu viską, tik daržovių pvz. agurkų ir cukinijų ar pomidorų dedu vienetais, nes maždaug jau žinau kiek kuris gali sverti. Taip pat pastebėjau, kad po truputį atsiranda "normalus" apetitas, t.y. noriu tai kas yra tą dieną valgymo plane ir visai nenoriu saldumynų. Man pakanka vaisių ir džiovintų vaisių. Alkio nejaučiu ir svoris po truputį krenta, na, tai ko ir noriu:))
2015-03-09 12:55:04
Pats Andrius viename iš savo fb postų minėjo, kad jei greit pradedi jausti alkį, reiškia, kad medžiagų apykaita pagreitėjo ir tai yra gerai. Taigi kiekvienas esam indvidualus tiek su alkio jausmu tiek su svorio metimu. Aš asmeniškai tikrai jaučiuos alkana, nes buvau ipratusi uzkandziauti kaloringą maistą ( o su antsvoriu alei jokios problemos neturiu)
2015-07-17 23:55:35
O gal zinote tokius standartus kaip pvz kiek gramu avizu kruopu (nevirtu )telpa i viena sauksta ,kiek stiklineje ir t.t...?
2015-07-19 11:34:23
Ka daryti kai maistines svarstykles sugenda ? Pasimeciau , nebezinau kiek i receptus deti pvz 50g sausu avizu ar 50g varskes ,5g aliejaus ir t.t.... :-(
2015-07-20 09:39:40
galima čia pabandyt pažiūrėt http://www.manoreceptai.lt/matavimo-vienetu-lentele
2015-07-20 09:39:58
o šiaip geriau pikrti naujas svarstykles arba taisyti senąsias ;)
2015-07-20 18:49:15
O kur jus randate pigiu ir kokybisku svarstykliu ? :-)
2015-07-21 08:41:43
mano svarstyklės iš Senukų, bet laiko jau porą metų kažkur ir kol kas jokių nusiskundimų neturiu :)
2015-07-21 23:11:46
o kaip vadinasi? kiek kainavo ?:))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS