Mityba / Sveika mityba / PORCIJŲ DYDIS GRAMAIS
2015-03-05 09:50:52
Laba diena,
Esu naujokė todėl prašau atsakymo iš tų, kurie čia jau savi :) Susidūriau su dilema dėl porcijų svorio, sveriu viską sąžiningai ir porcija visada gaunasi labai didelė, kaip darote Jūs? Viską kruopsčiai sveriate ir viską valgote ar mažinate po to per pusę? Parašykite kaip darote ištiesų. Dėkoju visiems kas atsakys iš anksto :)
2015-03-05 10:10:59
Pusryčiams beveik visada valgau avižų koše su bananu ar obuoliu, tai gramais tikrai košės suvalgau mažiau negu parašyta, bet suvalgau tiek, kad jausčiausi soti, o juk daugiau nebekiši per prievartą, jei nebetelpa? :D Pietūs ir vakarienė daugiau mažiau pas mane atitinka (pradžioje irgi atrodė per dideli, bet tada sumažinau priešpiečius ir pavakarius šiek tiek). Man labiau tie gramai gal reikalingi žinoti tam, kad nesuvalgytum per daug ir tam kad jaustum proporcingumą, dar pusryčių, priešpiečių, pietų ir t.t. Taip pat viską kasdien sąžiningai tiksliai sverti būtų be galo sunku ir taip pat juk nevisada išeina pasigaminti identiškus patiekalus, kurie yra plane. Kartais vienas daržoves keičia kitos ar vieną žuvį keičia kita, priklausomai nuo to kas yra namie. Man svoris krenta nors ir tikrai preciziškai nieko nesveriu.
2015-03-05 10:45:33
Labas, as kol kas tik kelios dienos, bet suvalgau tiek kiek parasyta. Avizu koses irgi pasirode zymiai per daug, bet po biski suvalgau ir nebunu alkana kokias 3 valandas. Man kol kas patinka, skanus nesudetingi receptai ir nebunu alkana.
2015-03-05 10:49:47
Ačiū, kad parašėte, man toks klausimas iškilo ne snoriu numesti svorio ir visada buvau įsikalus į galvą, kad porcijos turi būti mažos, o čia priešingai, dėl to jaučiuosi "nesaugiai" :) Dėl to ir klausiu dėl tų porcijų dydžio, ačiū dar kartą kas atsakėte.
2015-03-05 10:56:24
Mano nuomone, porciju dydziai didesni visu - isskyrus pietu, tam kad neprikistume perdaug per pietus :) siaip asmeniskai as jauciuosi pakankamai soti (neperdaug) per diena ir nesinori valgyti nesamoniu (saldainiukai, kažkokie papildomi užkandžiukai), dėl to esu labai patenkinta mitybos planu. Toks manau ir yra tikslas tu didesniu porciju, bet isskirstytu proporcingai per visa diena..
2015-03-05 12:24:26
Sveiki, čia kaip kam pagal įpratimą. Aš tai asmeniškai buvau įpratus valgyti daugiau ir pastoviai užkandžiauti, taigi nors dietos laikausi jau mėnesį, niekaip nepriprantu prie pastovaus alkio :/
2015-03-05 13:57:02
Eglu - priprasi. Man pradžioj irgi sunku buvo, nes kai pradėjau "ofisini" darbą dirbt, įpratau užkandžiau (per daug)... va ko dar neišeina atissakyt - trašklučių :) bet visvien svoris žemyn kruta.. nes "normalaus" maisto porcijos sumažėjo kaloringumu :) be to, vanduo labai pirmais mėnesiais padėjo...
2015-03-05 14:32:16
Pritariu Eglu - aš irgi esu įpratusi valgyti didelėm porcijom ir pastoviai užkandžiauti, tad sunku priprasti prie pastovaus alkio. Ypač sunku susikaupti kai paskaitose sėdint užeina alkio jausmas ;/ Esu čia tik savaitę, tad tikiuosi priprasiu :)
2015-03-05 14:40:00
Blondine, mane pirmom savaitem zalia arbata ir dideli kiekiai vandens gelbejo :) o siaip daznai turiu kokiu razinu isimetus, kad kelias suvalgius, praeitu noras "esti" ir galeciau ramiai sekancio valgymo sulaukt :)
2015-03-05 15:08:18
Viskas gerai, aš tail pat ne viską tiksliai valgau. Jai būna pvz priešpiečiai 7 mandarinai tai tikrai jų tiek nesuvalgau. Kaip ir minėjo aš irgi manau, kad tos porcijos surašytos tam, kad neperžengtume ribos, bet tikrai nebūtina suvalgyti visko, jai jau bloga darosi.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS