Mityba / Sveika mityba / Mitybos skirtumai tarp auginanciu mase ir metanciu svori?
2015-07-21 11:40:22
164cm, 42kg...taaaip zinaau laaabai mazai :-( taigi pagrindinis tiksas priaugti mases , bet norisi graziai priaugti svorio ,su raumenukais o ne kad viskas nusestu ant pilvo :-(((((((
2015-07-21 11:42:58
Mano atvejis sunkus ....buvau vegetare , o o dar esu be galo isranki ....tai man sudare plana kur daug kosiu ir kiausiniu ...bet as tu kruopu kaip nemegstu . Na galiu karta du i savaite , bet man sudare taip kad as jas bliudais valgyciau , net kelis kart per diena pasitaiko :-(
2015-07-21 11:44:57
Jau geriau valgyciau tortukus , ledus , sokoladinius surelius :)))))
O jeigu rimciau tai megstu egzotiskesnius produktus :tofu , ozku suri , alyvuoges , soju piena , kokosu krema , saulegrazas ir riesutukus ir pan...
2015-07-21 12:08:04
Man reikia surinkti tik 1500 kcal . Kazkaip mazoka atrodo siekiant priaugimo :-\
2015-07-21 12:29:44
O iš prigimties esi tokia liesa? Beje, rašai, kad BUVAI vegetarė, tai nebesi?
O košės ir kruopos tai ir man fu fu fu. :D Galiu suvalgyt max 3 kartus per savaitę, bet tik ne kasdien ar, tuo labiau, ne kelis kartus per dieną...
O jeigu nori gražiai svorio priaugt, tai ir mityba turi būti atitinkama. :) Jei valgysi sūrelius, tortus, ledus ir kitokius skanumynus, tai augs vien riebalais, o ne raumenys. Aš va jau kiek laiko stengiuosi raumenukus užsiaugint, bet niekada neprisiverčiu iki galo taisyklingai maitintis (tai per daug riebalų, tai vienas kitas sūrelis, tai kavos su labai daug riebaus pieno... Atrodo, nukrypstu nedaug, bet...), tai ir rezultatų beveik nėra... Jau įsitikinau, kad mityba, siekiant priaugti raumenų, yra LABAI LABAI LABAi svarbi. Net jei labai sunkiai sportuosi (man kartais net namo sunku pareit), bet maitinsies netaisyklingai - nesulauksi norimo rezultato. :/
O kcal kiekis tai gal ir biški per mažas...
2015-07-21 14:02:38
Gerda , tai tavo tikslas yra irgi priaugti raumenuku ? Jeigu taip tai turime bendro , negaliu pakesti tu kosiu ...kuo tu jas keiti ? Del kavos su pienu tai jo ....as niekada sio malonumo, kuris man tapes gyvenime ritualu , neatsisakysiu :-)
O vegetare jau nebeesu , nes supratau jog jeigunevalgysiu kiausiniu ir zuvies tai priaugti seksis dar blogiau .... nors vistiena jau pradejau valgyti bet esant galimybei stengiuosi jos isvengti :-)

2015-07-21 15:56:07
Na, noriu priaugti truputį, bet, pasirodo, kad ir tam trupučiui reikia labai daug laiko ir pastangų. :)
Aš jas keičiu sėlenų dribsniais su pienu. Aišku, ne tas pats, bet bent jau grūdinis produktas.
Siūlau tau sekti šia sportininkę https://www.facebook.com/pages/Bikini-Fitness-Kristina-Narbutaitytė/725513327527790?fref=ts Ji taip pat šiuo metu augina masę ir beveik kasdien įkelia patiekalų, kuriuos valgo, nuotraukų ir receptų. :)
2015-07-22 21:36:33
Ačiū >Gerda< Žinai, pasidalinsiu atradimu --->> BOLIVINĖ BALANDA...ypač skanus tas receptukas iš kilo.lt su graikiniais riešutukais ir pienuku (aš naudoju sojų ). Dabar turiu savo košių favoritą :DD
2015-07-22 22:51:38
Hmm.... Dėkui, reiks ir man pabandyti. :)
2015-07-22 23:44:42
Nera uz ka ...tikiuosi kad patiks ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS