Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Dabar jau rimtai.
2015-02-25 19:28:59
Mis. Rodriges, manau aš kaip nors susitvarkysiu su šiuo klausymu. :)
Roberta, o aš saldumynu išvis nebenoriu, o smaližius buvau tikrai užkietiejęs. Pats net stebiuosi. Bandutės su špinatais, lašinukais ar visaip kitaip tikrai man buvo dalykas be kurio negrįžtų iš prekybos centro, bet šis poreikis taip pat pranyko. :) Vakar kaip tik buvau užejęs pro šalį tų karštų bandelių skyriaus tai niekas nesuviliojo. Šiandien pavaišino sausainiu su klevų sirupu, tai pasirodė begalo saldus dalykas, nors suvalgiau tik vieną, bet vandens išgėriau daug kad dingtų iš burnos tas saldumas. :D Manau man padeda kokteiliai su vaisiais. :) Gal juos pabandyk vartoti, man labai tiko. :)
2015-04-01 10:44:59
Sveiki.

Praėjo daugiau nei 2,5 mėn. kaip naudojuosi kilo.lt patarimais "tvarkant" savo kūną. Optimizmas, aktyvumas, prašvesėjusios akys mane lydėjo visus 2 mėn., džiaugiausi savo mažais pasikeitimais, jutau tvirtėjantį kūną. Pokyčių nuotraukos liūdijo, kad einu teisingu keliu. Bet prieš dvi savaites kažkas atsitiko, dingo ryžtas kažką daryti, maisto ruošimas tapo varginantis, o "lucky day" (šeštadienio) laukdavau kaip išganimo. Tada po šešių darbo dienų savaitės atsipūsdavau, įsileisdavai užkandžius bei svaigiuosius gėrimus į namus. Tuo metu nieko negalvodavau, tiesiog su kiekviena taurele jausdavau, kad save lyg ir apdovanoju (tik klausymas kuo?!). Atėjus sekmadienio rytui gailiuosi, kad per daug prisivaišinau iš vakaro, o ir svarstyklių rodmenys tam pritaria su kaupu.
Norėčiau Jūsų kolegos paklausti kaip Jūs išgyvenate tokį motyvacijos nutrūkimą? Gal kokių minčių? Gal kažką patartumėte pakeisti? Galvoje sukasi mintys: atsisakyti "lucky day"; trumpinti darbo savaitę; mesti kilo.lt
Reikia Jūsų minčių. Ką darote kai prarandate motyvaciją? Iš kart dėkoju.
2015-04-01 11:25:53
Labas,
Pradingus motyvacijai vertėtų savęs paklausti - o kodėl aš tai pradėjau? Kas mane liūdino? Kas skatino pradėti? O kai turėsite atsakymus, gal tuomet užduokite dar keletą- o kas iš to, kad viską, ko siekiau, dabar mesiu? Kokia tada prasmė to, ką dariau?
Aišku, patarti visada lengva, sunku ištikrųjų giliai pažiūrėti į tokią situaciją. Žmonės kalba, kad gerai yra susirasti žmogų į kurį pokyčių dėka norėtumėt būti panašus. Ir tie apdovanojimai savęs, net ir didžiulėse įmonėse, veikia kaip pagrindinė motyvacinės sistemos dalis. Todėl nebauskite savęs. Atsisakius lucky dienos gali tik dar labiau pasunkėti. Svarbu nemesti kelio dėl takelio..
Ar sutinkate?
2015-04-01 11:38:11
Gal labai šabloniškai parašiau :))
Šiaip, katik perskaičiau visą Jūsų forumą, tai galiu pasakyti, kad pirmas žingsnis į pasveikimą, yra problemos pripažinimas. Kalbu apie alkoholį :) Keiskite gėrimus gira, jei mėgstate alų, sultimis, jei mėgstat sald-ius koktleilukus, o šiaip visada gelbsti arbata :) na, tik nežinau kuo galėtumėt pakeisti shotukus :D
Aš šiaip irgi kartais vartoju alkoholį (na dabar antra diena, tik čia esu, tai nevartojau dar :D), na bet nepersistengiu.. Mes su draugais, kaip ir tokią tradiciją turim, kad per mėnesį kartelį į kokį barelį nueiti.. Ir veiną iš tų kartų, aš išvažiavau į miestą su automobiliu ir automatiškai negalėjau gerti.. Tai iki paryčių be lašo alkoholio linksminausi su visais, o po tos nakties susimąsčiau- koks "tolkas" iš to alkoholio? Visi atrodo baisiai, perburkę, strapinėja..na juokingai :) o kas dedas kitą dieną, išvis nenoriu pagalvoti :) alkoholio visiškai neatsisakiau, ir net neketinu, bet skiriasi gėrimas iki komos, ar vyno butelis su drauge prie plepalų :D žo, yra kuo pakeisti viską, įmanoma ir išvis be to, bet turite rinktis būdą, kuris neapsunkintų Jūsų dar labiau... :)
2015-04-01 16:19:18
Na savianalizė ir egzistenciniai klausimai gerai, bet aš pagal save žinau, kai esu pervargusi , "nusikalusi ir užsiknisusi" atsitinka taip kaip tau...
Labiausiai padeda kai sumažini apsisukimus ir nepersistengi, tadaya laiko susidėlioti savo mintis , o ir kūnas nurimsta, nebereikia jokių " raminančių" alkoholio ar nesveiko maistelio pavidalu dideliais kiekiais
2015-04-01 20:01:49
Martishka, nieko nepasakoji apie savo šeimyninę padėtį, ar turi draugę, draugių ir t.t. Kažkodėl jaučiu, kad esi labai vienišas ir tas "kažkas atsitiko" turi labai rimtą priežastį. Išsilaikyti 2.5 mėn. ir vėl palūžti be priežasties negalėjai :-).....
2015-04-03 08:42:16
Dėkuoju už taiklias mintis ir pastebėjimus. :)
Barfuss, kaskart sportuodamas per paskutinius priėjimus sau kartoju kodėl pradėjau ir taip skatinamas padarau ką reikia padaryti. Deja, nesusitaikau su alkoholiu ir ciagretėmis. Kai neturi draugų, tai cigaretė ir taurelė patampa visai priimtina kompanija, kad visiškai netapti atsiskyreliu (bent jau mintyse).
AISA, galėtų viskas būti lengviau, jaučiu kad mano apsisukimai jau kartais mane priverčia ir prisėsti darbo metu. Bet neįsivaizduoju ką daryčiau sutrumpinęs darbo savaitę.
Čihita, esu vienišas, neturiu merginos. Gyvenu su mama ir sese. Žodžiu, neturiu asmeninės šeimos, bet gyvenu normalų šeimyninį gyvenimą 100 proc. :darbas, namai,mokykla, kreditai, remontai, šešios darbo dienos ir t.t.
2015-04-03 10:40:20
Na mesti rūkyti, kai tokia savijauta, tikrai nesiūlau.. Nes tik apkrausi dar labiau save.. Turiu šalia pavyzdį, kai metė rūkyti, tai prievisų stresų prisidėjo dar ir šis, ir žmogus atsigulė į psichiatrinę.. Tai, pradžioj turi susitvarkyti kitas bėdas, o kai jausies laimingas vėl, tada gali apsisunkinti..na kad nebūtų, pernelyg gerai :D
Kaip tai neturi draugų?? Gi va sakei, kad vyksi į vakarėlį.. Jau geriau ateik čia, mes pabūsim tavo draugais, nei, kad taurelės griebkis.. Gi, kaip suprantu, jaunas čiūvas esi, nesilauužyyyk :) viskas bus gerai, pamatysi :) atsimenu, kai aš kažkada kūdinausi (vieną iš pirmų kartų) ir ilgai laikiausi dietos, o tada buvo taip blogai, kad nuėjau į pardę, nusipirkau alaus, čipsų ir galvoju "nu kaip normalus daba žmogus pavalgysiu, filmą pažėsiu, paverksiu.." Tai grįžau namo, ruošiuosi savo mini vakarėliui..atsidariau tą čipsų pakelį ir pagalvojau tą svarbūjį klausimą-o kas iš to? Ir išmečiau jį. Viską išmečiau, ką namuose turėjau viliojančio.. Taigi, moralas toks.. Kitą kart, kai norėsis griebtis taurelės-išpilk..visą butelį išpilk.. Jojo, pinigų švaistymas, bet čia žinok kaip ir vaikui atsisakyti tiūtės (čiulptuko), taip ir mum-reik atsisvekinimo.. Kiti užkasa pakelius, sako padeda irgi :)
Tai va..išsiplėčiau..
2015-04-03 11:58:16
Martishka, šeimyninį gyvenimą gyvensi tada kai turėsi žmoną ir vaikų, o dabar mama su sese ( jei jau pilnametė) gali pasirūpinti savimi, o tu pirmiau žiųrėk savo interesų. truputis sveiko egoizmo niekam nepakenkė. Būtinai sugalvok ką nori veikti dėl savo malonumo, ( na gal lipdyti, gaudyti varnas ar kitą) . Prisimink , kad nuvarytus arklius nušauna, tai reikėtų ir meilės sau. Ir dar, kai pasieksi savo tikslų ir sukūsi, galvoji kad gyvenimas stipriai keisis? Bus lengviau susirasti draugų ar panų? Tu iš esmės liksi toks pat , o pasitikėjimą savim reikia ugdyti.
2015-04-03 15:16:36
Ačiū, Moterys, Merginos. Daug teisingų žodžių išgirdau. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS