Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Dabar jau rimtai.
2015-02-22 16:33:37
Dabar sportuoju salėje, bet nuo 113 iki maždaug 102 numečiau be sporto, tik susitvarkęs mityba :)
2015-02-22 17:00:27
Mhm.. vis man su ta mityba kažkas užkliūna. Tai mokausi pusryčius valgyti (dietologė patarė kokteiliais avižų apgauti ir pripratinti organizmą), tai su medumi per kančias bandau susidraugauti. O pats mitybos laikaisi griežtai? Naudojeisi lucky day galimybe? Beje kiek vandens tau patarė išgerti?
2015-02-22 18:59:23
Kad žinok aš mitybos plano duoto nelabai ir laikausi, šiaip atsisakiau visų čipsų, kolų, cepelinų ir t.t. :)

O del pusryčių, tai aš anksčiau irgi nevalgiau, tiesiog nenorėjau po riebios vakarienės. Bet kuomet pradėjau valgyti stiprius pusryčius, tuomet realiai iki kokių 3 net nelabai valgyt noriu. Tarkim mano paprasta mano diena dažnai būna tokia :

Pusryčiai 8-9h (priklauso kada į paskaitą) : Avižinės košės 3 šaukštai, virta vištienos krūtinėlė 150 g ir daržovių (kartais pomidorų, kartais agurkų keletą įsimetu).

Priešpiečiai 12h suvalgau vaisių ( dažniausiai greiprutą, daug kur rašo, kad šis vaisius prisideda prie riebalų deginimo)

Pietūs 15h : Vištiena su ryžiais ir daržovėm ( kartais kepta, kartais virta).

Vakarienė 18-19h (priklauso kada gryžtu namo) : valgau žuvį (lašiša, plekšnė, menkė) su daržvovėm.

O dėl vandens, tai ištikrųjų man tai nėra problema, kažkaip aš įpratęs daug gerti skysčių, tai nors pataria 2400 ml išgert, dažnai išgeriu ir 4litrus per dieną ( jei sportuoju tą dieną).

Lucky dienos neturiu, valgau sveikai, tiesiog kartais su draugais 1-2 kartus per mėnesį nueinu į piceriją, tai ten kažką paimu, čili sriubą ir picą.

O laikytis plano pasidarys lengviau, kuomet pradės matytis rezultatai, tuomet motyvacija išaugs ir pasidarys labai nesunku :)
2015-02-23 19:27:44
Pas mane matai kitaip su kūnų yra. Ūgis 190 cm, svoris 91 kg, bet realiai pas mane daugiau riebalų kūne negu raumenų. Visiškas slabakas aš. :D Dar nugaros problemos prisidėjo su prieš 1,5 metų numestu svoriu. Todėl stengiuosi aš mitybos kuo griežčiau laikytis. Norisi tą raumenio gramą kas dien užsiauginti, kad palengvintu nugaros skausmus. Naujokas aš toje sveikoje mityboje ir sporte aplamai. Mokausi. :) Beja kokią vietą Tavo sveikoje gyvensenoje sudaro alkoholis, visiškai jo atsisakei ar iš vis nevartoji? Ir rūkymas jei rukai.
2015-02-23 20:38:23
Nerūkau, o alkoholį vartoju tik rimtai progai esant :D
2015-02-24 19:34:24
Rimtai progai rimtus ir gėrimus renkiesi? :D Man balius prieš akis, tad mastau kaip reikės su tuo susidoroti. :D
2015-02-24 19:56:08
Dabar aš ir pats jau mėginu per balius mažiau alkoholio vartot šiaip :) Sekantis žingsnis - visiškai atsikratyt alkoholio :D
2015-02-24 20:17:00
Pas mane dar nėra tokio griežto požiūrio dėl visiško atsikratimo alkoholio. Bet jau atsisakau burbuliukų, saldžių gėrimų, kokteilių, alaus šiaip negeriu. Bandau susipažinti su baltu vynu. :D Bet vyriškoje kompanijoje kažin ar tokie gėrimai praeis. :D
2015-02-24 23:39:00
Manau, kad nėra vyriškų ar moteriškų gėrimų. Yra tik požiūris :) o tikri draugai tikrai manau nieko nesakys jei jų kompanijoj gurkšnosi baltą vyną. Žinoma jei tik jie yra tie tikrieji draugai :)
2015-02-25 08:24:40
man dar vis neišeina rimtai labai, vakar vakare taip norėjau saldauuuuus kokios BULKOS su uogiene. Bet susivaldžiau su džiovintais ananasais. visgi... vieną mažą bandukę su špinatais perpiet suvalgiau:( man lb norisi angliavandenių...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS