Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Dabar jau rimtai.
2015-02-16 18:17:05
Matydamas bei perskaitęs daugumos iš Jūsų istorijas ir aš sumaniau paviešinti savąją "nusidėjelio" istoriją. :))
2015-02-16 18:54:45
Visą gyvenimą buvau stambus. Kiek pamenu dar darželyje buvau liesas, bet pradėjus lankyti mokyklą su metais vis stambėjau, bet to lyg ir nesureikšminau. Tikriausiai diskomforto nejaučiau dėl to, kad jau būdamas 13 metų buvau 180 cm. Bet bręstant kūnui ir protui atėjo ir visos suaugusiems būdingos problemos - "kaip aš atrodau visuomenėje" , "kodėl mano klasiokai vis liesi o aš toks didelis ir stotingas vaikinas". Įvairiausios negandos prasidėjo. Nepilnavertiškumas ir visą kitą. Eilinio pauglio dramos. Galiausiai 2010 metais per mokyklos išleistuves svėriau 110 kg. Maniau, kad užsikompleksavimas pasibaigs kai baigsis mokykla (P.S. paniškai nemėgau kūno kultūros, nes NIEKADA nesugebėjau sportuoti kaip kiti klasiokai. Šiandien man 23 metai o aš gyvenime neesu padaręs nei vieno prisitraukimo ant skersinio). Visgi niekas niekur nedingo. "Sotus" darbas mane vis lepino. 2012 metais metus "sotų" darbą įsidarbinau fiziškai sunkiame darbe. Darbas intensyvus, nebūdavo noro darbe net pietauti (kava ir cigaretė geriausia ką norėdavo priimti mano organizmas pietums). Kadangi darbas būdavo pamaininis tai ir mano gyvenimas dar labaiau susijaukė, pusryčių nevalgydavau, nes rytais nebuvau pratęs valgyti (kava ir cigaretė būdavo geriausias variantas), darbe tas pats, nebent obuolys, vakare nekažin kas, nes grįžęs namo kryžiumi į lovą ir išmiegodavau po 12 h paprastą darbo dieną. Grįžus namo būdavau toks pavargęs, kad net nedaeidavau iki virtuvės, pro šalį į vonią užsukdavau ir į miegamąjį. Tokio gyvenimo 4 mėnesių rezultatas minus 30 kg. pasiekiau standartinę 80 kg ribą. Tai man atrodė nerealu. Gyvenime nebuvau svajojęs kad tiek kada nors sversiu. Naujas garderobas, naujas draugų dėmesys ir pagiros glostė buvusio storulio savimeilę.
Bet su idealiu svoriu atėjo ir visos negandos. Fasonas atrodė nepriekaištingai, bet viduje mano kūnas pasidarė visas sužalotas. Pakeičiau darbą į labiau sėdimą, jokio varginančio lakstymo tik sedėjimą. Šiai dienai per metus laiko turiu +13 kg, nemažas nugaros problemas, sutrikusią nuotaikų kaitą, priklausomybė alkoholiui (nuo 2013 m. liepos neesu trurėjęs nei vieno savaitgalio kada nebūčiau vartojęs alkoholio), atsiribojau nuo draugų. Jaučiuosi labai vienišas.
Tikslas šiame projekte sudalyvauti ir pabandyti save išvesti iš komforto zonos. Manau didžiausios mano problemos atsirado dėl nepilnavertiško požiūrio į save. Noriu tai pakeisti. Kūno renovacija manau būtų puikus būdas man pakeisti esama padėti. Susigražinti pagarbą sau, nebijoti žmonių žvilgsnių gatvėje, kurie man atrodo kaip smerkimas. Pažadu nedalinsiu, bet špygas laikysiu kad man pasisegtų. :)
2015-02-16 19:16:54
Sveiki! Tau tikrai pasiseks :-). Sveikinu įsijungus į forumą, kartu siekti tikslų bus daug lengviau :-)
Sėkmės!
2015-02-16 19:34:53
labai užjaučiu... reiktų labiau su meile į save žiūrėti, elgtis.. gal reiktų psichologo, na, pasikalbėti ir šiaip... reiktų labai protingai viską susidėlioti ir pamažu žengti, pamažu, bet užtikrintai... visi tie alkoholiai ir persivalgymai ar nevalgymai nuo vidinio sutrikimo, dvasinio, nuo pervargimo, vienišumo, nemeilės sau ... reikia labai kitaip pažiūrėti į save iį gyvenimą.. gerai, kad imies, bus gerai, jei protingai laikysies.. nuoširdžiai linkiu sėkmės
2015-02-16 20:04:36
Martichka, neužjaučiu Tavęs, nes Tau to nereikia.Reikia TIK gero trenerio,kuris Tave gerai "paspaustų" iki pats save išvysi kitokį.Ne svoris žmogų keičia, bet aktyvus gyvenimas .Jei esi čia, jei rašai ir daliniesi savo mintimis Tu jau esi kitoks nei vakar , nei pernai, užpernai.Prisiversti save keistis nėra lengva, bet įmanoma.Čia pulkas Tavo bendraminčių, čia puiki komanda, kuri Tau gali padėti.Sveikinu, kad esi čia !!!!
2015-02-16 20:28:42
Irike, ačiū. :)
Roberta ir Delora, ačiū Jums už mintis. Bandysime siekti geriausio. Palaikymas svarbus mums visiems.
2015-02-16 21:36:26
Šaunuolis, Martishka. Palaikau Jus. Pati turiu problemų su saviverte, ir tai ką Jus rašėt, labai many rezonavo.. Suprantu Jūsų savijautą ir troškimą judėti pirmyn, išlipti iš kažkokio užburto rato. Dėkui už pasidalinimą. Linkiu sėkmės užsibrėžtuose tiksluose! Ir tikiu, kad Jum pavyks. Patikėkit ir Jūs :)
2015-02-17 13:23:10
Martiska, alkoholis problemų neišspręs, o tik jų pridės, todėl patariu visiškai jo atsisakyti nuo šiandien:)) Ir mažiau galvok, kaip atrodai gatvėje. Žinok, praeiviams ne taip jau ir svarbu, kaip atrodai. Pažiūrėjo ir toliau nuėjo... Be to, jei jiems nepatinki, gali ir nežiūrėti. Čia jų pasirinkimas į ką žiūrėti. Susirask malonios veiklos, jei gali, po darbo. Ir rūpinkis tais žmonėmis, kuriuos tu myli ir kurie tave myli tokį koks esi.
2015-02-17 18:23:26
Martishka, pagal tai, ką parašėte, svorio numetimas Jūsų problemų neišspręs :) 93 kg. 180 cm (ar aukštesniam) vyrui nėra nieko tragiško :) Aš manau, kad turite gana rimtų psichologinių problemų, dėl kurių nepagrįstai kaltinate svorį :) Gal tai netinkamas tėvų elgesys, kažkokia mergina (moteris), neįgyvendintos ambicijos ar pan. Kaip suprantu, Jūs pats save "baudžiate" - badaujate arba persivalgote, dirba iki nukritimo, dažnai keičiate darbus, išgėrinėjate, rūkote ir t.t. ir pan. Labai patarčiau dėl viso šito kuo skubiau kreiptis į psichiatrą, kuris gali padėti pamilti save ir susitvarkyti savo gyvenimą :) Vien idealus svoris, tobulai nukirpti plaukai ar net six pack ant krūtinės nesuteiks laimės ;) Sėkmės ir stiprybės kelyje į laimę :)
2015-02-17 20:04:38
Žodis "psichologas" mane gąsdina. Manau su savais "demonais" susitvarkysiu pats. Viskas palaipsniui. Dėkoju Jums už atkreiptą dėmėsį bei Jūsų palaikymą. Manau visiems mums pasiseks tik kalbant atvirai, dalinantis sunkumais, vis gi nematome vienas kito, slepiames po profilio šešėliais, tikrai nepajusime smerkimo. Kaip bebūtų, pozityvumo! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS