Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano svorio istorija
2015-02-14 11:54:55
Nusprendžiau sukurti šią temą pirmiausiai pačiai sau, įkvėpino tema "Mano ekstremalūs pokyčiai", kai iš tikrųjų lieknėjimo istoriją galima stebėti metų bėgyje. Tai gi, ir aš panorėjau savo istorija sukurti ir ją stebėti motyvacijos, klaidų analizės ir galbūt kitų merginų palaikymo tikslu. O taip pat tam, kad būtų gėda nuklysti, nes stengsiuosi kas savaitę rašyti čia rezultatus. Tai gi..
Man 31 metai, šiai dienai mano ūgis 171 cm., svoris 77 kg, prieš lygiai trys mėnesius pagimdžiau nuostabiausią pasaulyje berniuką cezario pjūvio būdu. Su sveikata niekada problemų neturėjau, cezario sprendimas buvo priimtas nepavykus natūraliam trejų parų skatintam gimdymui. Per nėštumą priaugau apie 25 kg. Vienareikšmiškai dėl to pati kalta , nes valgiau kaip dramblys. Iki 22 metų svėriau 47-49 kg. valgiau belen ką ir bet kiek, ir nesusimąstydavau apie svorį, svėriausi kartą per metus ir dėl prikolo. Pabaigiau universitetą, nuėjau dirbti kabinetinį darbą, nusipirkau mašiną, atsirado daugiau pinigų, buvau jauna, graži ir kart nuo karto laisva, gaminti niekam nereikėjo (iki 27 metų nemokėjau net kiaušinienės iškepti :))), namie mama puikiai ir daug gamino, bet jaunai namie valgyt buvo neįdomu, juolab buvo pastoviai daug visokių pasiūlymų, tad neišlisdavau iš picerijų, restoranų, piknikų, tusovkių, kur buvo daug čipsų, picų ir t.t. tad ir per metus tapo 64 kg., atrodžiau sau tokia stora.. ir draugai sakė, kad suapvalėjau.Oj pamenu, kaip tada verkiau, dabar tikrai juokinga. Pradėjau sportuoti iki pamėlinavimo, kažkiek laikotarpiais mažinau arba keičiau valgį, sukudau iki 56 kg, po to storėjau, kudau, storėjau, kudau...bet daugiau nei 64 kg priaugusi nebuvau, kol nesukako 27 metai ir nesutikau savo vyro. Apsigyvenus kartu, pradėjau gaminti, greit šį meną išmokau, jis man patiko, mes auginame jo sūnų iš pirmos santuokos, ir mano vyrai, kaip pasirodė, labai daug valgo. Tikrai daug, kasdien reikia gaminti puodais. O jie dar labai išrankūs.. Kartu su jais pradėjau valgyti ir aš..Per kažkur metus pamačiau ant svarstyklių Kartu su jais pradėjau valgyti ir aš..Per kažkur metus pamačiau ant svarstyklių 73. Vos nenualpau. Ėmiausi Dukano dietos ir per mėnesį atsikračiau 10 kg. Apsidžiaugiau ir dietą mečiau. Metus dar buvau gana liekna. O po to atėjo megistrinio darbo rašymas, valstybiniai egzaminai, mano jubiliejus, kuris buvo švenčiamas gal 4 kartus. Visų šių įvykių procesą aš apvalginėjau non stop, Ir per trys mėnesius grįžau į savo 72, pradėjau laikytis dietos ir po kelių dienų sužinojau, kad laukiuosi. Tai gi, su dieta atsisveikinau, o pradėjau atvirkščiai viską sau leisti. Per nėštumą priaugau net 25 kg. Svėriau 95 kg. Po gimdymo gimdymo namuose palikau 7 kg, o per pirmą mėnesį viso savaime nukrito 15 kg., po to letai dar 2 per du mėnesius. Tuomet ir nusprendžiau skaičiuoti kalorijas ir kurti valgymo planą, kadangi dietos laikytis negaliu dėl žindymo, o laukti pusės metu, kaip visur skelbiama, neva savaime visi kg nukris bežindant ir nieko nedarant, nenoriu ir tuo netikiu. Pačiai skaičiuoti kalorijas greitai nusibodo, dėl to kreipiausi i kilo.lt. Taip pat nusipirkau dabar vis populiarėjančią knygą knygą "Slaptas suleknėjusios merginos dienoraštis", gana įdomi (tik pradėjau skaityti)
P.S. šią temą rašiau po truputį trys dienas, per tą laiką laikiausi kilo.lt valgymo ir sporto plano griežtai plius su mažyliu vaikščiojau po 3-4km. per dieną. Šiai dienai svoris 76.8 kg. Patiekalais esu labai patenkinta, labai skanu ir sotu. Mano dienos norma dėl to paties žindymo rekomenduojama 1800 kalorijų. Aš renkuosi patiekalus į 1700. Sėkmės man ir toliau. Taip pat kantrybės, nes mano vyrai žiūrėti negali į tai, ką aš valgau, jie valgo 10 kart daugiau, riebiau, kaloringiau, kas reiškia, kad dabar gamint ir jiems, ir atskirai sau. Kol kas esu nusiteikusi labai optimistiškai, labai jau norisi 64 kg. Tikiuosi, taip ir bus.
Štai kokia ilga tema išėjo. Tačiau, kaip jau sakiau, jos reikia pirmiausiai pačiai man, ir būtent paskelbtos viešai, kad matyčiau iš šono, kaip ir kodėl ir kokias darau/dariau/darysiu klaidas, ir būtų gėdau pusiaukely viską mesti :)
2015-02-14 11:58:47
Kai nusipirkau kilo.lt narystę ir pradėjau rašyti šią temą, t.y. prieš trys dienas, svoris buvo 78,5. (temoje vis koregavau kasdien, tai netyčia taip ir liko ne tikras pradžios skaičius). Šiandien pamačiau 76.8. Tai gi, valio :) Tiesa, šiandien mano laisva diena, mamos vardadienis, mano sūnelio trys mėnesiai, vakarienė pas tėvus, tai gi..
2015-02-14 12:16:57
Sveika prisijungus Diana! Seksime Tavo pokyčius:-). Šią knygą pradėjau skaityti ir aš:-)
2015-02-20 08:49:42
Mano svoris po savaitės - 75,6 kg.
Per savaitę - minus 1,2 kg.
Nuo šios dietos pradžios minus 3 kg.
Nuo gimdymo per tris mėnesius - minus 20 kg.
Kol kas visai neblogai.
2015-02-20 09:32:57
Diana, puikūs rezultatai! d=iaugiuosi tavo motyvacija ir valia! :) as nekantraudama laukiu kada galesiu eit pasivaiksciot, kad koks gramas riebalu nuo manes pabegtu :)
2015-03-06 15:33:25
šiandien pasisvėriau - 74.9 kg. tai gi, per trys savaites - minus 3,600. Buvau susirgusi, tai gi, dvi savaites sportas namie ir pasivaiksciojimai su vaiku sustabdyti, o šią savaitę ir dietą pažeidinėju, nuo sekmadienio viską pradedu vėl :) rytoj mamos gimtadienis.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS