Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / valdusios dienorastis
2014-01-12 11:02:36
As ir prisijungsiu prie dienorasciu rasytoju :)
sorry iskart , del nebuvimo lietuvisku raidziu.
sian man 7-oji diena :) tikrai nebuvo sunku,porcijos man tikrai pakankamos, kartais, net ir perdideles, tomis dienomis, kai nesportuoju. 5-ta diena buvo tokia keista:) darbe niekaip negalejau nuleisti akiu nuo keksiuku :Dbet atsispyriau :) mano LUCKY day yra sestadieni, tai lb padejo man atsispirti keksiuku nuodemei penktadieni :)
esu ta saldumynu manjake... as galiu iskenteti max 2 sav be saldumynu, bet jei ta kantrybe isseks tuomet laikykis torte, sokolade ar saldaini :)
del to dedu dideli pliusa nusikaltimu dienai :)
ziuresim, kaip cia toliau seksis, bet si savaite buvo easy :)
rytoj paisiversiu ir bus matyt pirmosios savaites rezultatas...
esu is tu kategorijos zmoniu, kuriems lb letai krenta svoris, del to dazniausiai ir paluztu ir prarandu motyvacija....
2014-01-12 15:37:40
Laikykis, ir viskas bus gerai. Mes visi meginam daryti matau tokia programa kaip amerikoje, alchogoliku ar ten kokia narkomanu. Esme vienas kita palaikyt, bet reikia, kad butumet cia rasytumete. O ne stovetumete prie saldytuvu :D
2014-01-12 19:07:16
uoj sveika sveika :) aš per darbus realiai net pavalgyt dienos eigoj pamirštu, o vakarais šaldytuve laikykis :) nors negaliu sakyk, kad daug privalgau, labiau kažko lengvo, pvz kokį pamelo greifruktą sukertu, bet visvien visą tai prieš pat miegą. Aš taip pat iš tų lėtai krentančių svorių esu, jaučiu ties kokiais 57kg ir turėtų sustot svoris :)
sėkmės mums :)
2014-01-13 06:48:46
dazniausiai , kai grizti namo, nera vakarienes, pradedi gamint, o valgyt nori, tai pradedi uzkandziaut, kol pasigamini ziurek jau ir valgyt nebenori :D bet juk vakariene garauoja ant stalo, kaip cia dbr tiek gaminai, o lekste liks pilna :)
to pasekoje turim ka turim... zodziu galva reik tvarkyt :D
2014-01-19 20:23:41
na, ka rytoj sversiuosi antra karta :) man kas keisciausia, kad nenoriu saldumynu ....negaliu atsistebet :D kolkas dvi savaites praleke lb lengvai, nesijauciau alkana, kartais net persivalgius pasijuntu :Dzengiu rytoj i trecia sav!
2014-01-19 22:58:38
kaip įdomiai dėl saldumynų, aš jų auka esu labai didelė, taip pat ir bulvinių patiekalų
2014-01-24 08:30:25
Smagu pasiskaityti isu dienorascius isiems PUIKIAI sekasi!!!ex as sia sav visai nesportuoju, nes susirgau, bet maiso plano laikaui grieztai:)rytoj mano laimingoji diena:)sau leidziu valgyti saldumynus, bet koks idomus pastebejimas as ju nenoriu:))nors eu saldesiu manjake:)))bet istiek uvalgysiu, nes, kaip cia dbr nevalgyt;)))paciai juokas ima;)
2014-01-24 10:51:12
Saunuole, kad su dieta laikaisi! Lucky day del to ir lucky, kad galima sau leisti, tad jei noresis - primyn! :)

Pats blogiausias dalykas, kuris man, kaip vyrui pakiso koja su svoriu - isvykymas atostogauti ten, kur ALL INCLUSIVE... po tokiu atostogu is karto +++ kilogramai ir skrandis nesvietiskai issitampo, ir paskui zymiai daugiau valgyt pradedi :/
2014-01-25 20:49:57
Valdusia, pritariu, lygiai taip pat jauciuosi del saldumynu - as ju nebenoriu :D O tokia smalize esu (o gal jau sakyti buvau :D ). Vat ir sia savaite kepiau keksiukus, kvapas pasaka, o visai nesinori paragauti. Smagu! Tikiuos taip bus ir toliau :)
2014-01-25 20:53:05
Tiesa, Valdusia, kiek pavyko numesti per visa sita laika?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS