Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelione nuo 113 kg iki 64 kg !!!!
2015-03-25 12:59:22
Mielos moterys, "neužsisėskit ant" kilogramų - tai nėra pagrindinis rodiklis. Jie galėtų įtraukti vien grikių košę ir vakarienę griežtai 6 val. - svoris tikrai kristų, bet susigadintumėm sveikatą ir nuotaiką, o ir kg paršoktų atgal net nepastebėjus. Pagrindinis tikslas - kad kilogramai kristų tolygiai, o ne greitai. Tik tada bus aišku, kad svoris metamas sveikai. Stebėkit savijautą, apimtis, bet nesėdėkit ant svarstyklių.

Aš esu kažkada per 10 d. atsikračius kone 10 kg, pokytis buvo wow. Bet... mėnesiui ilgiausiai. O ir jaučiausi kaip epušės lapas.

Galvokit apie tai, kaip taip ar pan. maitintis reiks ne mėnesį, tris ar šešis, o pliusminus visą gyvenimą. Tik tuomet naudositės šia programa pagal paskirtį. Čia ne dieta, o mitybos planas gi.

O klausimas - pratimai tik tempimo? Ar tikrai? Gal ne ten žiūrit? Ar gal kokį nustatymą įvedėt, kur negalima ar nenorit sportuoti? Nesu girdėjus, kad pratimai būtų vien tempimo.
2015-03-25 13:01:31
Dėl netikslumų meniu ir pirkinių sąraše pritariu visgi. Taip buvo, kai čia lankiausi praeitais metais, yra ir dabar. Kažkaip šios problemos jie nesprendžia.

Kitu atveju, gi turim galvas ant pečių. Pamąstykim, panaudokim logiką ir viskas ten susitvarko. Sunkiau gal tiems, kurie niekada negamino ir nenusimano apie proporcijas ar porcijų dydžius.
2015-08-13 09:25:59
Sveika, RytoRasa, kaip sekasi mesti svorį?
M.M. gerų patarimų surašė, ir visiškai jiems pritariu. PAti išbandžiau daug dietų, svorio per keletą savaičių netekdavau po 7-10 kg, o jie vis grįždavo su pliusu...
pati turiu didelį tikslą daug numesti. Sėkmės tau. Lauksiu rezultatų :)
2015-09-13 07:03:03
Sveiki visi,
Aš taip pat esu užsibrėžusi tikslą -20kg. Esu čia dar tik savaitę, mitybos plano laikausi tiksliai, stengiuosi visada valgyti tuo pačiu laiku, vandens išgerti reikiamą kiekį taip pat stengiuosi. Per savaitę -3kg atrodo nedaug, bet jaučiuosi labai gerai. Kadangi kiekvieną dieną turiu vaikščioti su uniforma, po vasaros atostogų priaugau daug kilogramų ir uniforma buvo ant ribos. Po šios savaitės jau jaučiasi laisvesnė.
Linkiu visoms siekti užsibrėžto tikslo!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS