Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelione nuo 113 kg iki 64 kg !!!!
2015-02-13 14:32:12
Laba diena,
Priaugau 20 kg per truputi daugiau nei puse metu ir tai tikrai imanoma. Mano atveju kalta buvo meile :)
Ilga laika sveriau 62-64 kg, mano ugis 171 cm, man tai buvo idealus svoris. Budama 22 metu sutikau savo gyvenimo meile. Pasikeite mitybos igudziai, pradejau daug gaminti, o tuo paciu ir daug valgyti, nes mano antrajai pusei patiko valgyti mano gaminta maista, taciau jis sportavo ir svorio nepriaugo. Pasikeite ir laisvalaikis, vienises pramogos budavo judrios (sokia, vakareliai, fiestos). Laisvalaikis su antraja puse buvo daug ramesnis (pasivaiksciojimai, kino teatras, TV namuose). Net nepastebejau kaip 62 kg virto 84 kg.
Susitaikiau su antsvoriu, nes nenorejau laikytis jokiu dietu, nes maniau kad visos jos yra blogis. Apie sveika mityba net negalvojau, nes visada valgydavau ka norejau ir svoris neaugdavo, maniau kaip priaugo taip ir nukris :))))) Taciau klydau :)
Metai bego, svoris nusistovejo ties 84 kg ir tai atrode normalu. Nusprendeme kad jau laikas pagausinti musu seima. Per nestuma priaugau dar daugiau, svoris gimdymo diena buvo 113 kg !!!!
Po gimdymo svoris tiesiog krito ne dienom o valandom. Po 3 dienu jau sveriau 99 kg, po menesio 92 kg, po 2 menesiu 87 kg, po 3 menesiu 85 kg.
Kadangi man taip nuostabiai krenta svoris ir jau beveik pasiekiau savo svori iki pastojimo nusprendziau kad butu pats laikas susigrazinti savo idealuji svori 62-64 kg. Kad tai pasiekciau manau prireiks man profesionalu pagalbos, nes nestumo metu priaugtas svoris jau beveik nukrito o nusikratyti likusiuju 20 kg manau nebus taip lengva :))))
Taigi laukiu man sudaryto valgiarascio ir sporto programos ir bandysiu susigrazinti savo issvajotus 64 kg.
Linkiu stiprybes ir istvermes sau ir visoms kitoms bandancioms numesti svorio !!!
Sekmes visoms ir visiems :)
2015-02-13 17:52:43
Sveika prisijungusi! Stebėsime Tavo ekstremalius pokyčius :-)
2015-02-13 22:24:26
Sveika ! Siekiame vienodo tikslo "-20 kg". Taigi palaikykime vieną kitą :) ir informuokime kaip kam sekasi :)
2015-02-13 22:43:09
Butinai Viktorija !!!
2015-02-13 22:49:18
Taigi jau gavau man sudaryti sporto programa namuose ir valgiarasti.
Sivakar jau atlikau pratimukus, o valgiarascio pradesiu laikytis nuo 7dienio, nes ryt taip jau iseina kad bus mano pirmoji Lucky day :)
Taigi ryt dar issikepsim mesytes lauke su draugais o nuo 7dienio imsimes valgiarascio. Taip pat ryt reikes susipirkt produktus ateinanciai savaitei.
2015-02-14 15:39:30
Jūsų istorija labai panaši į manąją, tai gi įsirašau į stebėtojų ir palaikytojų būrelį :) as sios dietos laikiausi trys dienas ir minus du kg jau. Šiandiens mano sėkminga diena. Tai va valgau :) Sėkmės. Mums tikrai pavyks :)
2015-02-15 21:49:13
Sveika, aisku kad pavyks Ryto rasa:) - svarbu tikslas ir uzsispirymas:)!!!
2015-02-21 21:08:15
Sveika, mano tikslas taip pat -20kg.
2015-02-21 21:26:44
O aš jau pamečiau 16 kg va aš jau galiu pasimaivyti.
O Rafaelo patarčiau pasikeisti vardą ir iš viso kilo komanda turėtų uždrausti dėtis tokį slapyvardį:-):-):-):-). Tiesiog druskos bėrimas ant žaizdos:-):-):-). Labai labai noriu rafaelo ir šampano.
sėkmės visoms.
2015-02-21 21:43:19
:) :) :) kiti buvo užimti, kadangi tai buvo pirmas dalykas šovęs į galvą tai jį pasilikau. Per kiek laiko pametėt 16 kg. ? tai pavyko su kilo.lt sudaryta programa?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS