Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / 114 Viktorijos dienų iki vasaros ...:)
2015-02-06 13:32:56
Sveiki mieli bendražygiai :)
Niekada gyvenime net nesusimąsčiau, kad susidursiu su antsvorio problema ir kad tai iš pagrindų sugriaus mano gyvenimą...dar 2014 metų gegužės mėnesį svėriau 48 kg (visą gyvenimą buvau liekna, svoris max pakildavo iki 54 kg). Visada valgiau tik tai ką norėjau, galima sakyti arkliškomis porcijomis, ir svoriui tai įtakos neturėjo. Bet vualia nuo birželio mėn svoris pradėjo augti tiesiog žaibišku greičiu šiuo metu 68 kg (ūgis 165 cm). Tiesiog bijau lipti ant svarstyklių, nes kasdien matau vis didėjantį skaičiuką. Išsitikrinau visą organizmą, bet gydytojai jokių tokio staigaus svorio šuolio nukrypimų nerado...Šiuo metu esu visiškoje neviltyje, nes tiesiog nemoku gyventi, esant tokiam svoriui. Esu čia jau 3 savaitės, per tas 3 savaitės susidraugavau tik su sportu, o dėl mitybos graužiu save kas mielą dieną(visą dieną laikausi nustatyto meniu, bet vakare apsiryju tiesiogine to žodžio prasme kaip kiaulė:( Pirmą kartą gyvenime pripažįstu, kad esu silpnavalė ir tiesiog visais įmanomais būdais stengsiuosi tą valią prisijaukinti ir tikiuosi 2015 metų vasarą pasitikti su savo ilgūs metūs turėtų svoriu.
Ištvermės, valios ir kantrybės, turbūt geriausia ką galiu palinkėti tiek sau tiek ir Jums visiems mielieji :)
2015-02-07 08:30:24
Sveika Vktorija,
Skaitau ir netikiu (nors primušk :)) ),kad svoris tiek pakilo per metus.Kažkas yra su organizmu, nes vėl pasikartosiu -netikiu, kad tiek įmanoma prisiauginti svorio .Nevalgai gi 4 porcijas vietoj vienos.Bet jei esi sveika, tada linkiu tik stiprios valios ir pirmyn.Sutik vasarą su sau (pirmiausia ir svarbiausia !!!!!! ) sau mielu kūnu.Aš su Tavim , nors mane daugelis laiko tobula ...tad negaliu nuvilti :))
2015-02-07 12:33:48
Sveiki, Viktorija rašai, kad vakare apsiryji. Tai ir yra priežastis. Aš vakar vakarienei pavalgiau žuvies su daržovėmis. Žuvis buvo kepta ir....... šiandien rezultatais nesidžiaugiu.
Taigi griežtai laikysis meniu ir tau pavyks, pamatysi. Lengvai galima priaugti, o numesti reikia valios ir kantrybės.
To tau, sau ir visiems kitiems čia esantiems linkiu!
2015-02-07 18:00:56
Delora visiškai su Jumis sutinku, kad kažkas su organizmu, nes sutriko ir mėnesinių ciklas (menstruacijos po 3 kartus į mėnesį), atrodo, kad maistas visiškai nevirškinamas... tačiau per paskutinius pusę metų, kur tik šeimos gydytojas manęs nesiuntė. Padariau visus įmanomus tyrimus(kai kuriuos po kelis kartus), tačiau iš visų gydytojų išgirstu atsakymą: "iš mano pusės viskas tvarkoj, sportuok ir mažiau valgyk". Taip kad šiais jų žodžiais ir stengsiuos vadovautis:)
2015-02-13 14:45:05
Manau kad imanoma priaugti 20 kg per kelis menesius, as priaugau 20 kg truputi dagiau nei per pusmeti.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS