Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nu gal galų gale pavyks...
2015-02-05 08:42:19
Sveikos.. Lieknėjimo istorija gili ir sena.. dauguma tai taip pat esat patyrusios. na bet juk viskam ateina galas ar ne? Nu kažkaip man ėmė ir nušvito- tiek daug žmonių gali, o aš va niekaip negaliu... Kuom aš prastesnė?
Taigi pradėjau nuo 98,2 (Ūgis 170 cm). Startas: 2015-02-01. Svertis ir matuotis ketinu tik kartą savaitėj- tai sekmadienį žiūrėsim kaip čia mums sekas. Sportuosiu namuose kol kas- man taip patogiau. Visom čia besilankančiom (tame tarpe ir sau) linkiu sėkmės, kantrybės, ištvermės ir begalinės motyvacijos!!!!
2015-02-05 10:00:08
Iš temos suformulavimo matau, kad turite abejonių. Vykit šalin. TIKRAI PAVYKS.
2015-02-05 13:51:11
Ačiū Sunfwer :) kantrybės išvermės ir valios tikrai reikia ... tau to paties linkiu. Pati čia esu jau virš dviejų savaičių su sportu susigyvenau ir ji pamėgau, bet va su mityba niekaip. Pastovus persivalgymas :(
2015-02-05 15:21:27
Viktorija1989, galbūt jūs nesuvalgote reikiamo maisto kiekio ,kuris nurodytas visai dienai t.y pusryčiai, priešpiečiai ir t.t? Man dabar eina antra savaitė, per pirmą savaitę, labai norėdavosi valgyti vakarais. Kai parašiau žinutę dietologei, ji pasiteiravo, ar tikrai suvalgau visą maistą pirmoje dienos pusėje? ir iš tikrųjų man labai sunku buvo pradėti valgyti pusryčius ir dažnai tarkim vietoje dviejų bananų suvalgdavau vieną, todėl tas maisto trūkumas atsiliepdavo vakarais, o tada jau ne duok Dieve:))
2015-02-05 15:41:57
vat su maistu ir man sunkiausia.. mano pagrindine problema prisivalgymas vakarais... o pusryciu niekada gyvenime nevalgiau. Dabar bandau persiaukleti.
2015-02-05 15:48:27
Sunflwer, aš nevalgydama pusryčių ir "tik vieną kartą" pavalgydama per dieną, t.y. vakarais, sugebėjau +10 kg paauginti. Tik rpadėjus valgyti pusryčius (tikrai žinau tą jausmą. kai nesinori) ir išsiugdžius prievartinį poreikį valgyti rytais, natūraliai suvalgydavau mažiau vakare ir pusryčių ilgainiui laukdavau. Taip man yra ir dabar. Didysis lūžis, labia mažai valgau vakare, o ryte jau pilvas net gurgia :-)
2015-02-05 15:56:10
Oi kad ir man taip- nu reikia prakenteti ta sunkuji pereinamaji laikotarpi...
2015-02-05 16:45:52
Žinokit, man užteko visą savaitę save prisiversti pavalgyti rytais , o dabar jau visa medžiagų apykaita pagreitėjo, atrodo taip dažnai norisi valgyti, kad net baisu:))) Anksčiau taip pat valgydavau gal kokius du kartus per dieną, ir pagrinde vakarais:(
2015-02-05 17:26:50
Žinoma, kad tau pavyks Sunfiwer:-). Net neabejok! Palaikau tave, sėkmės!
2015-02-06 08:48:23
Aciu labai :) Nu tikiu ir as kad jau si karta tai iki galo :) Jauciuosi tikrai neblogai :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS