Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Aš VĖL busiu AŠ!
2015-02-02 12:39:43
Bandau save įtikinti, kad ir šį kartą aš galėsiu, man pavyks.
Esu 161 cm, mano „normalus“ svoris visada buvo 60-65 kg. Nepamenu kada svėriau mažiau nei 60 kg. Bet mažiau ir nenoriu.
Šiandien mano svarstyklių rodyklės rodo beveik 90 kg. Beveik tiek svėriau, kai važiavau gimdyti pirmą vaiką.. o paskui ir antrą...
Priežastys? O gal labiau pasiteisinimai... Stresas, didelis darbo krūvis ir atsakomybė darbe, nenoras skirti daugiau laiko sau, pasirūpinti savimi, savo sveikata..
Noras ir pastangos – ne pirmą kartą.
2009-2010 metais stiprios valios, griežtos dietos, sporto dėka savo tikslą pasiekiau. Numečiau 25 kilogramus per nepilnus metus. Per paskutinius 2 metus visi jie grįžo atgal.
Matyt buvo komandiruoti, bet nepanaikinti visam laikui...
Dabar užburtas ratas – padidėjęs svoris nesuteikia daugiau energijos, nuo fizinio krūvio dažnai pavargstu, dar skydliaukės problemos.. ir
VUALIA...
Ligotas, silpnas, be energijos požymių pingvinas jūsų dėmesiui...

Nuo šiandien eisiu į sporto klubą. Dirbsiu pagal individualią programą.
Prie kilo.lt dietos kol kas negaliu priprasti. Man per daug kiaušinių, varškės.
Paprašiau, kad pakoreguotų, gal pavyks..
Gal pavyks???
2015-02-02 12:44:59
Fixi, jei turesi motyvacijos - tikrai pavyks :) o dieta gali keitalioti. As daznai keiciu tarkim kiausinius i kose, ar sumustini su vistiena ar atvirskciai. Labai padeda paivairinimas.. sekmes ir kantrybes su sportavimu pagal individualia programa :) kiek kartu ka bandziau - visad kantrybe pasibaigdavo. Is sporto mieliausiai rinkciausi baseina, bet kolkas darbuose "plaukioju" :)

Beje, ne gal pavyks, o tikrai pavyks :) man paciai keista, kad pas mane is leto, stabiliai svoris mazeja..
2015-02-02 12:45:38
fixi, pavyks :) Situacija - panaši kaip pas mane, bet svoriai skiriasi (maniškis ženkliai mažesnis) :) Aš visados sakiau, kad moterų nemeilė sau daro jas negražiomis :) Pradėk mylėti ir viskas eisis geryn ir geryn :)
2015-02-02 13:42:54
Sveika prisijungus :-). Tai Tu čia nuo balandžio ar kaip?
2015-02-02 13:45:22
Dee, Ligita - dėkui už palaikymą! Motyvacija ir palaikymas yra ypač svarbūs :) Aišku, geriausia motyvacija - ka matai minusą svarstyklėse :D

Dee, su sportu - svarbiausia pradėt ir įsitraukimas garantuotas. Prieš tai sportavau 5 kartus per savaitę. Padariau labai gerą režimą, kurio dėka puiki savijauta buvo garantuota. Sunkiausia pirmą mėnesį, kol išjudini savo raumenis...
Sutinku, Ligita, kad nemeilė sau ir padaro mus tokias, kokias esame dabar....
2015-02-02 13:46:58
Irikė, bandžiau pradėti nuo balandžio mėnesio, bet dėl tam tikrų priežasčių (ar vėl pasiteisinimų?...) "pajudėjau" į "storo pingvino" statusą...
2015-02-02 14:09:44
Na kagi, tikiuosi "paklydusi avelė" dabar tikrai neišklys iš bandos:-). Sveikinu, kad susikūrei savo puslapį. Čia gali pasakotis bet ką, visada rasi suprantančių ir palaikančių, ko gal būt neišdrystum pasakoti saviškiams ar draugams, rasi ir laaabai naudingų patarimų.
Tu gali!
2015-02-02 14:11:22
Irikė, ačiū!!!
2015-02-02 14:24:53
Fixi, zinau, pati sportavau kuri laika su asmeniniu treneriu ir taip labai patiko. Man tiesiog koklkas nepasiseke atrasti Vilniuj sporto klubo i kuri mielai vaiksciociau :) bet viskas ateina :) svarbu motyvacijos neprarasti.. o nauju skyliu dirze poreikis - labai gerai :)))
2015-02-02 14:38:30
Dee, o kokius lankei?
Aš dabar į Victoria Gym planuoju. Nors man ten baisiai nepatinka persirengimo patalpos, bet gyvenu visai šalia - gėda apeit ratu būtų...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS