Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Pirtis - kiek ji padeda lieknėjant?
2015-01-31 19:44:54
sveiki, ar yra čia dar pirties mėgėjų be manęs? Aš va šiandien po sporto ir namų tvarkymosi relaksuoju su pirtele. Pasistačiau "Vytauto" ir žinutę kurpiu.

Man tai patinka nerealiai: pailsi, visą brudą išvanoji... Tik vieną bėdą matau. Po pirties man visada šokteli svoris puse ar visu kg. Išgeriu Vytauto 1,5 l butelį [jo poveikis mano organizmui nerealus :-)], bet matyt tiek neišprakaituoju?

Kokios jūsų patirtys, mintys?
2015-02-01 14:19:54
Sveika :) Manau, kad nei padeda, nei kenkia :) Dėl pirties svorio tikrai nepriaugsi, o numest, irgi, tikėtis naivu... Jei ir "numesi", tai vandenį :) Pavartojus skysčių, svoris vėl atsistatys :) Turiu įtarimą, kad pirtis gali lėtinti organizmo metabolizmą kuriam laikui (karštis), bet vėlgi tai turėtų būti iš esmės labai trumpalaikis efektas :) Siūlau visiems prisiminti esmę - svorį lemia MAISTO KIEKIS ir organizmo metabalizmas, o ne pirtys, sportas, žolelių arbatos ar dar kas :) Suprantant tai, nėra nei baimės, nei lūkesčių dėl pirties :)
2015-02-02 13:52:49
Sveika. Viską ką darai dėl savęs, tai jau yra labai gerai, ar sportas, ar masažai ar pirtys ir t.t. Svarbu, kad tą darydama jaustumei malonumą. Pirties dar neturiu, bet jau įsirenginėju. Tikiuosi greitai turėsi draugę, kuri beprotiškai norės pertis, ha, ha, ha.
Dėl svorio, nemanau, kad nuo pirties turėtų pakilti :-).
Visiškai sutinku su Ligita. Man yra pasakę "mažiau ėsk ir nereiks graužtis dėl svorio" :-). Tikra tiesa........
2015-02-02 16:37:45
Kažkada ir aš maniau, kad teisūs tie, kurie sako kad geriausia dieta MĖ, bet šiandien sakyčiau, žiūrėk ką į burną dedi...
2015-02-02 18:23:54
AISA, gal kažkiek ir nuo organizmo priklauso, bet... Kiek Jūs kcal suvartojate? ;) Greičiausiai 1200 - 1500. Taigi, maisto kiekis yra labai mažas. Jei būtų svarbu tik ką dedi, tai visokius kiaušinius, jogurtus ir vištieną būtų galima tonomis šlamšti. Deja, net ir tokį maistą reikia griežtai riboti. Mane stebina mitai, kad "nuo ekologiško maisto nestorėjama", "nuo sveiko maisto nestorėjama" ar "nuo naminio maisto nestorėjama". Mano supratimu, svoriui įtaką turi kcal kiekis (ne sveikumas ar nesveikumas). Tiesiog vadinamas "nesveikas" maistas yra labai kaloringas. Užtat ir mitas, kad atseit nuo sveiko tai jau nesustorėsi... Kad ir kaip sveikai maitinčiaus, bet jei viršiju 2000 kcal/d svoris ima augti. Na, nebent Jums kitaip :)
2015-02-02 22:07:48
Ligita, aš turėjau omenyje baltymų ,angliavandenių ir riebalų santykį.Kiek reikėtų suvalgyti kiaušinių, varškės, kad susirinktum 2000kcal, o iš tortuko ar pan? O dėl ekologiškumo tai čia jau kitas klausimas. Man atrodo, kad svarbu maistą gamintis pačiam, kad žinotum kiek ir ko įdėjai.
2015-02-14 18:54:44
NUO pirties nei storėsi, nei lieknėsi, ji gerai šiaip, dėl malonumo, dėl sveikatos.. aš mėgstu, bet su svoriu nesieju...
2015-02-18 10:03:43
Pirties malonumais naudojuosi kiekviena penktadienio vakara ir taip jau keturi menesiai. Vien i pirti einant- svoriu tai itakos neturi, bet jei kompleksiskai megausiesi pirties malonumais derinant mityba, fizini kruvi- rezultatas garantuotas. Pastebejau, kad ant koju ir sedmenu, nebeliko celiulito ne pozymio:) oda susvelnejo, sumazejo berimu ir pan. tad, merginos- pajungit ir pirties malonumus prie kilo.lt rekomendaciju ir tikrai blogiau nebus! Sekmes!
2015-02-20 09:45:40
Pirtyje svorio galima numesti, bet tada pirtis tampa kankyne, o ne malonumu. Žinau, kad seniau boksininkai, kad patektų į tam tikrą kategoriją valandomis pirtyje sėdėdavo, kol nukrisdavo tas vienas ar porą kg. O pats pirtį labai mėgstų, puikiai raumenis atpalaiduoja ir miegi naktį kaip kūdikis.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS