Mityba / Sveiki receptai / Mano receptai
2015-01-30 08:46:00
Kažkodėl paskyroje įkėlus savo receptą jo neleidžia redaguoti... Gal įmanoma būtų įkelti redagavimo ir/ar recepto ištrynimo funkciją? Ar „Mano receptus“ galiu matyti tik aš, ar visi kilo.lt naudotojai?
2015-01-30 23:08:30
Manau, kai juos patvirtins kilo.lt komanda ir kiti nariai gales juos matyti. As tai jau klausiau ar galima savo patiekalus ideti prie sudarytos dietos. Laukiu atsakymo is ju
2015-07-21 23:44:20
o ką tokio skanaus įkėlėte jei ne paslaptis ? ;)
2015-08-20 17:04:53
Sveiki :), aš čia naujokė, dar tik nepilna savaitė kaip esu kilo.lt, o į forumą užsukau tik šiandien, ir matau, kad nariai kalba apie tai, kad kartais vienus receptus iš savo mitybos plano pasikeičia kitais, o sakykite kur juos rasti tuos kitus receptus? Aplamai apie įvairius patiekalus čia kalba, o aš nerandu kur čia jie visi surašyti? :). Ačiū :)
2015-08-20 17:16:57
Sveika Silence, visi receptai yra ten kur tavo dieta, kairėj pusėj yra kilo.lt receptai. Ir dar prie tavo kiekvienos dienos maisto šalia dešinėj yra "Keisti", paspaudus tau rodys visus panašaus kalorijų skaičiaus patiekalus :)
2015-08-20 22:05:57
Ačiū labai, Lina L! Taip išsamiai paaiškinot :), einu bandyt :), viskas nauja čia man, net nežinojau apie šią keitimo galimybę :)
2015-10-05 16:16:18
Sveiki, pasidalinkit savo receptais, kuriuos patvirtino :)
2015-10-05 19:27:05
Migdolai su prieskoniais, virta Vistiena su batatais, kiaušiniu salotos, Sumustinis su krevetėmis, Sumustinis su avokado ir kiaušiniu užtepėlė :) atmesta buvo Menke su batatais, dėl to jog yra panasus receptas, nors as jo nemačiau :)
2015-10-06 08:42:11
Pilno grūdo kepti varškėčiai su morkomis
Agurkų ir avokadų salotos
Špinatų salotos su avokadais ir ridikėliais
Persiškos salotos
Brokolių ir agurkų salotos
Morkų ir apelsinų salotos
2015-10-06 08:55:02
o kur juos rasti?:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS