Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Greičiau kuo daugiau laimės
2015-01-28 14:36:08
Sveiki visi sveikai besimaitinantys ir sportuojantys;),
Šiandien jau savaitė, kaip aš prisijungiau prie jūsų gretų. visa gyvenimą visiems sakiau, kad galiu valgyt viską ką noriu ir nestorėju.... taigi prisikalbėjau... prieš du metus svoris iš 64kg priaugo iki 74;(, dietinausi daug daug kartų... bet svoris nekrito, o jeigu krito tai laikinai, nes valios nevalgyti aš neturiu.
Prieš savaitę buvo beveik 74 kg svorio, liemuo 78cm, krūtinė 105cm, klubai 105cm, šlaunys 63 cm.
O šiandien, lygiai po savaitės TARARARAMMMM.... Svoris 69,5, liemuo 76 cm, krūtinė - 103cm, klubai 103cm, šlaunys po 61 cm....MAŽĖJAM!!!!!!
Dar sunku be riebaus maisto.. Ir reikia prisiversti daugiau sportuot;(
O šiaip jau laimės daugėja!!!!!
2015-01-28 20:26:20
Sveika, džiugu, kad ryžaisi tokiems iššūkiams :), sėkmės laikantis tikslo, o labiausiai linkiu neprarasti entuzijazmo :)
Aš startavau prieš mėnesį, labai geras motyvas laikytis nurodymų krentantis svoris ir mažėjančios apimtys. Nors po pirmos savaitės užlipus ant svarstyklių buvo ryškiausias pokitis, bet ir toliau svoris (nors ir po nedaug) mažėja.
2015-01-28 21:24:57
Sveika prisijungusi. :) Linkiu sėkmės!
2015-01-28 23:43:08
Labas.. Mūsų apimtys labai panašios, bet per savaitę tiek daug numest oho... 4,5kg tikrai labai daug.
Man per dvi savaites nuo šlaunų tik 1cm nukrito ; / net pavydu,kad taip greit viskas tirpsta pas tave :)
2015-01-30 11:11:23
Taip entuziazmo reikia neprarasti....,;/, būtina sportuoti, o tas labai dar tingisi;/,
Manau, kad antroji savaitė taip sėkmingai nesiklostys;/
2015-01-30 11:17:51
Labai geda, bet vakar išėjau iš kelio, ir kebabą suvalkiau, nors nebuvo sėkminga diena;(, buvau soti, bet tiesiog užsinorėjau ir nors užmušk;(
2015-01-30 16:03:33
Sveika. Taip labai nenusimink :-). Kuo ilgiau pabūsi čia, tuo mažiau darysi nuodėmių:-). Organizmas pripranta ir alkio taip nesijaučia. Darausi inoringa: ne bet ką benoriu valgyti:-). Anksčiau būdavo visi valgo, tai ir aš, o dabar ne.
Sėkmės!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS