Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė iki 60 kg
2015-02-10 18:56:21
Slimline - man visad pries tai apetitas padideje. Kiek zinau tai yra normalu. Kai kurie dietologai sako, kad galima siek tiek daugiau valgyt pries tai, o po to grist prie iprastos dietos :) man tia dazniausiai norisi traskuciu visokiu ir panasiai :))) taigi, nors skaniai pavalgyk ir laikykis :)
2015-02-10 19:16:11
Sveiki. Pasidaryk žalios arbatos su saldikliu. Aš naudoju canderel. Gali net kelias tabletytes įsidėti. Jį rekomenduoja dietologai, jis nekelia svorio (garantuoju, nes naudoju), o troškulį saldumynams staigiai numalšina :-)
2015-02-11 15:19:40
Dee, Irike, ačiū... Šiaip tai man tokių poreikių niekad nebūna, bet matyt keista gavosi organizmo rekacija gerokai pakoregavus maisto racioną, kiekius ir padidinus sportinį aktyvumą.

2015-02-11 15:24:47
Slimline, būna :) pas mane dažniausiai sūresnių patiekalų poreikis būna :) šį kartą labai džiaugiausi dietologės rekomendacija - vartoti daugiau lašišos ir pieno produktų. Taip skaniai rūkytos lašišos jau seniai nebuvau valgius :)))
2015-02-17 10:37:06
Na ką, turėjau keletą dienų ne namie ir...

Pasipasakosiu.... Vaikščiojau ~25km per 2 dienas, maistą valgiau ribotai ir tikrai žiūrėjau ką valgau. Kadangi su kompanija, tai ir teko su alkoholiu padraugauti, bet labai jo kiekius esu sumažinusi. 2 taurės vyno per 3 vakarienės valandas ir koks 1 l vandens per tą patį laiką.

Ir ką, grįžau su +1,5 kg. Toks jausmas, kad tie ~75 kg yra NIEKAIP nenumetami. Atrodo nukrenta 2-3 kg ir vėl atgal užlipa. Šiandien geriu tik vandenį. Bent taip bandysiu "pramušti", bus mano atvirkštinis lucky day variantas.

Vienu metu bijojau labia, akd man jau "ant smegenų" krenta. Pradedu ne tik iš saves nežinia ko norėti, bet ir vos ne vertinti kitų lėkštes, kiekį, turinį ir dar su pretenzijomis...

Veju nuo saves tas mintis. Tikrai veju ir labai linkiu ramybės. "It takes time" sakau sau. Juk ir tie 75 kg netasirado atsitiktinai. Tik dar NIEKADA nebuvo taip sunku mesti svorį. Visuomet pasirodydavo rezultatas. Čia aš dabar jau 4 savaitės. per 3 buvo nukritę 2,7 kg. Preiš mėnesines šoktelėjo svoris, o dabar va dar ~1,5. Realiai nukritęs tik 1,2 kg. Bet juk nukritęs :-)

Labai man liūdna... įtariu per smegenis ir 40-tis kažkodėl artėjantis kala labai. Niekas to neįtartų, nes visi mane pažįsta kaip itin optimistišką būtybę, kuri visada visame kame atras ką nors pozityvaus. Šiame etape man be galo liūdna...

Pasidalinkite su manimi kaip jūs tą liūdesį vejat? Aš tikrai pasieksiu savo 60 kg ir sau pažadėjau, kad sveikai. Norėčiau per užsibrėžtą laiką (birželio mėn). Bet jei taip ir toliau, tai oj....
2015-02-17 10:44:19
Slimline, iš dalies galiu tave suprast.. pas mane svoris stovi vietoj jau antra savaite - bet bent jau žinau priežastis - nukrypau nuo maisto normu... plius stresas irgi padeda. Taciau man palaiko motyvacija manksta, kuria man sudare reabilitoge. Kaip as ja vadinu - vezliu manksta, bet nuotaiką pakelia... Beje, musu tikslai panasus.. as irgi iki 60kg noriu numesti.. dar man neilpni 14kg liko iki to...

Paliūdet irgi nėra blogai, nes paskui kai vėl atrasi džiaugsmą - džiaugsies dvigubai :) pas mane savaitgalį prasta nuotaika buvo.. tai išėjau į senamiestį, nusipirkau latte su sojų pienu ir vaiksciojau kaip katinas - tik ten kur sviecia saule.. kita diena pasiemiau knyga...vel kava.. ir taip vakar jau nuotaikingai pedinau po miesta.. matyt paprasciausiai buvau pritrukus laiko sau ir saules... :)

O ka tu dazniausiai darai vydama liudesi? gal turi kazkokia idomia knyga? :)
2015-02-18 16:32:16
Valio valio valio :-)

Po netenkinančio svorio, pasidariau iškrovos dieną (vien vandenį gėriau) + roller shaper procedūrą atlikau ir ką...-1,5 kg šiandien. Akivaizdžiai skysčiai užsibuvo kažkur. Šiandien lengva mityba ir krūvelė komplimentų iš seniau mane mačiusiųjų.

Cha, back on track, tskant. Plius pasimatavau apimtis:

per ~3 savaites

-2,5 kg
krūtinė -2 cm
liemuo-1 cm
Klubai -2 cm
šlaunis - 1 cm

Wawa-wiwa-wawa-wow!
2015-02-20 08:06:21
Slimline, džiaugiuos tavo pasiekimais! aš laukiu sekmadienio - bus man sverimasis ir matavimasis :) tikiuosi šią safvaitę svoris bent kiek žemyn pajudės, nes stresuota savaite buvo, bet per daug nenukrypdavau nuo normu... (na du vakarai buvo ilgesni, dėl vakaronių)... :)
2015-02-20 09:56:23
Man asmeniškai porą savaičių svoris nejudėjo iš vietos, nors laikiausi ir mitybos, nuolat sportavau (daugiau nei sudaryta programa). Atrodė keista, tačiau įsigijau svarstykles kurios parašo raumenų ir riebalų kiekį (gal 70Lt kainavo internetu parsisiųsti). Galbūt svoris nekrenta, tačiau puikiai matau kaip mažėja riebalų ir didėja raumenų procentai, kas pakankamai paglosto širdį, bei suteikia motyvacijos visko nemesti.
2015-02-20 11:32:17
Justai, man šitoj vietoj centimetras padeda - kiekvieną savaitę po -1 ar -2cm nuo pilvo, to pilnai užtenka motyvuotis :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS