Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė iki 60 kg
2015-01-29 12:03:15
Slimline, nepykite už atvirumą, bet 2 taurės vyno kas vakarą jau yra alkoholizmas :) O tai gerokai rimčiau, nei antsvoris. Taigi, siūlyčiau ne galvoti, kaip išsaugoti šį "malonumą", o imtis priemonių, kaip gydytis nuo šios ligos. Dar kartą paprašysiu nesupykti, nes pas mus vis dar dažnai manoma, kad alkoholikas tai tas, kuris guli apsimyžęs prie kiosko. Deja, ne. Alkoholikais tampa ir labai intelektualūs, įdomūs, turtingi ir pan. žmonės. O tai, kad negeriate iki "nukritimo", deja, irgi Jūsų neišteisina.
2015-01-29 12:26:05
Slimline, tai tu ir nenustebk, jei svoris nebekris, stoves vieotj ir t.t. as per sventes, gimtadieni ir druages tortadieni isgeriau raudono vyno ir tai dietologe pasake, kad tai itakoja svori, o tu kiekviena diena, manau tau issivystys rimta priklausomybe...o patart? net nezinau kaip, manau belieka viena negert is vis.....
2015-01-29 13:32:15
Ligita, Spulyte - ačiū :-) Turbūt va tokios žinutės ir supurto, kai pasako žmonės ką galvoja. Neaiškiai matyt surašiau, bet ne kas dieną taip yra, tikrai. Tad, ufff buitine lėbautoja dar nesikrikštysiu.
Imu vadeles į rankas - žodis ;-)
2015-01-29 15:54:27
as tiesiogiai kiekviena diena ir nesupratau, bet , kad megsti tai faktas :D tik svoriui tai naudos turi..... :)
2015-01-29 21:15:03
Sveiki. Raudonas vynas ir dar vakare, manau tikrai nieko gero. Pagal visas dietas rekomenduoja retkarčiais išgerti balto sauso vyno. Taigi jei nori suliesėti, būti graži, teks to malonumo atsisakyti :-).
Aš matyt esu kitokia, visiškai negaliu gerti alkoholio. Išgėrus man pasidaro liūdna, tyli (šiaip esu linksmo būdo), o kitą dieną visada skauda galvą. Taigi moku linksmintis ir be jo :-)
2015-02-04 22:05:37
IngridaCa, ačiū už palaikymą, svoris sustojo kritęs ir viskas.Na rankų nenuleisime, judėsime į priekį iki pavasario turi pavykti, juk viso labo iki pilnos laimės tik kokie vargani keturi kg.
Mergaitės ir berniukai pirmyn....
2015-02-05 08:58:32
Tiuliukas, mažumą pasiklydo? :-) Anyway, palaikymo žinutės puikiai į naudą išeina visada. Ačiū.

O aš ta proga irgi pasidžiaugsiu -2,3 kg nuo pradžios. Aišku, dalis jų buvo susikaupę skysčiai, bet skaičiai yra skaičiai. Po savaitgalio pasimatuosiu ir apimtis, matysiu kiek per 2 savaites realaus pokyčio
įvyko.

Gyventi su 1200 kcal, aktyviai sportuojant, tikrai nėra lengva, bet juk be tokio stimulo ir pokyčio nebūtų (iš kur tie gelbėjimosi ratai tuomet?).

Sėkmės visoms ir visiems!
2015-02-09 10:07:05
Labas Pirmadienio rytas... Na, prisipažinsiu ne itin jis labas. Supratau, jog lucky day man matyt ne į naudą... Lyg ir proto ribose, leidau sau ką norėjau (nė deserto nevalgaiu gimtadienyje), šeštadienį gyvenau su trapučiais ir bananais bei vandeniu (varžybos), vakar irgi nenugriešijau, o ryte šiandien + ~1kg.

Tikiuosi, jog tai laikina, bet man tos lucky day tada tiek džiaugsmo neteiks.

Kaip jum sekasi? Ar pasiteisina lucky day? Kaip psichologiškai po to tvarkotės?

Šiaip tai viskas normaliai. Laikausi režimo,t.y. sveriu maistą pusryčiams pagrinde, užkandžių normų laikausi. Jei valgau mieste (o valgau neretai), tai žiūriu iš akies, bet į "temą". Vengiu kepto, garinu žuvį, mesa...
2015-02-09 17:59:42
Na man po lucky day irgi kitą rytą svoris būna pakitęs dažniausiai į +.. bet per savaitę jis vėl nukrenta ir su kaupu.. Patarčiau geriau svertis lucky day ryte arba dieną rieš lucky day, bet tik ne kitą rytą ;) aš asmeniškai taip darau ir nėr jokių stresų, skatinančių atsisakyt lucky day ;)
2015-02-10 17:03:25
Aaaaaa, :*-(

Artėja mano dienos, šiandien atrodo galiu dramblį net su majonezo+kečupo padažu bei pabarstukais anyžiniais (feeeee, niekad taip nevalgiau).

Be proto noriu saldžiai, tai kakavos pasidariau (ko irgi nesu gėrusi kokius 4 metus). Svoris šoktelėjo + 500 g.

Ar jum taip būna? Kas gelbėja? Vandens jau kokius ~3l išgėriau, bet apetitas.....

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS