Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė iki 60 kg
2015-01-27 17:51:09
Sveiki, kilo.lt draugai ir draugės, bendražygiai,

esu viena iš tų, kam nesvetimas žinių apie įvairias lieknėjimo programas ne tik bandymas, bet ir dalinimasis, nešiojantis ~100 cm "gelbėjimosi ratą" :-)

Gana, sau pasakiau ir vėlų sekmadienio vakarą užsiregistravau. Ūgis - 162 cm, svoris - 76 kg (startinėj pozicijoj). Įdomu tai, jog esu "neliūliuojanti", bet labai tvirta ir sportiška. Tiesa, riebalų masė didelė (~30 proc.), nemažai jų susikaupę aplink liemenį, klubus.

Aktyviai sportuoju (4 kartus per savaitę), sezono metu daug vaikštau, maistą prisižiūriu, bet svoris nejuda iš tų "75 kg zonos" anei kiek. Šiek tiek gelbėjo iškrovos dienos, bet... Vynas mano draugas-priešas.

Antra diena. Kalrojų norma ~1200 kcal. Šiek tiek silpna, bet geriu daug vandens. Šį vakarą įvyks dar ir mankštos debiutas.

Tikslą turiu ambicingą, bet labia noriu artėjantį 40-tį pasitikti dailios talijos.

Palaikykite mane, draugėje ir lengviau, ir smagiau :-)
2015-01-27 18:12:12
Sveika, sekmes siekiant tikslo :) as jau trecia savaite laikausi, labai letai judu, o paskutine savaite priaugt sugebejau .... nors sportuoju, meniu laikausi saziningai, itariu Lucky day gadina man viska ...
2015-01-27 18:14:40
Na artėjant jubiliejui tikrai pasieksi tikslą ir patikėk sukelsi pavydą :) Linkiu sėkmės, tik neperlenk lazdos skubėdama greitaI netekti svorio .Gražėk iš lėto .Aš su Tavim :)
2015-01-27 18:33:13
Sveika. Linkiu begalinės sėkmės. Man tik įdomu, kodėl tokia maža kolorijų norma? Mano 1500. Gal kai numesiu iki 76 kg ir man sumažins....
2015-01-27 18:56:18
Sveika. Mano tikslas irgi 60 kg. Numečiau porą iki 67, sunkiai sekasi su mityba. Reik vėl susiimti, nes kai sąžiningai visko laikausi rezultatai stebina :) tai linkiu sėkmės mums abiems!
2015-01-28 18:48:51
Labas linkiu didžiausios sėkmės :) Man irgi sudarė tokį valgiaraštį, kur kalorijų norma yra 1200. Tačiau aš blogai nesijaučiu, kaip tik priešingai. Po savaitės jau mano organizmas pradėjo dirbti tarsi laikrodis, kadangi aš ne tik valgau tas kas parašyta, bet atsižvelgiu ir į laiką. Po pusryčiau praėjus 3 valandoms pavalgau priešpiečius ir taip toliau. Iš tikrųjų norėjau pagrąžinti kūno linijas, tad svorio daug nesiruošiu numesti. Esu 162 cm, svėriau prieš prisidedant prie kilo.lt 55,2 kg, dabar sveriu 54,5 kg. Gal dar numesiu 2 kg, bet kažin ar daugiau pavyks, kadangi raumenys stiprėja, stangrėja nuo sporto :)
Rekomenduočiau ir jums atsižvelgti į laiką kada ir ką valgote, nes manau tas laikas yra nurodytas ne be pagrindo.
2015-01-28 20:31:26
LINKIU SĖKMĖS :)
JOOOO,,MITYBA SUDARO 80% ,20%-SPORTAS:) NEPAMIRŠKIM, KAD PER SAVAITĘ SVEIKA NUMESTI TIK 1% KŪNO MASĖS. TEREIKIA GERTI KIEK NURODYTA VANDENENS IR LAIKU KUO DAŽNIAU VALGYTI. JEI AŠ LAIKU NEPAVALGAU,VĖLIAU JAUČIUOSI ALKANA KAIP ŽVĖRIS. O SVORIS, KŪNO APIMTYS KRENTA KAS SAVAITĘ LABAI PANAŠIAI: APIE -1kg IR -1cm PER APIMTIS :) TAIGI, KANTRYBĖS IR SĖKMĖS :)
2015-01-28 21:36:10
Sveiki visi norintys gerai atrodyti ir jaustis. Džiaugiuosi už visus kuriems pavyksta eiti savo svajonės link. Prisijungiau prie kilo 3 savaitė, tačiau kol kas sunkiai sekasi. Esu 158 ,o sveriu 58, tad norėčiau numesti tuos 8 kg, tačiau jaučiu kad tai padaryti bus oi kaip sunku. Neesu suglebusi, visą gyvenimą pakankamai intensyviai sportavau, tad yra ir raumenukų ir lašinukų, bet svoris nekrinta, kad ir ką daryčiau. Manau, kad sulėtėjusi medžiagų apykaita ir ją išjudinti yra sunku man 39-ri. Labai noriu sulieknėti.
2015-01-28 21:42:25
Tiuliukas, man numesti irgi norisi nedaug, nuo 59 iki 53. Bet sekasi sunkokai. Čia esu irgi 3 savaitės. Numečiau pora kg ir sustojau (nes praradau motvaciją, sunkiai sekasi normaliai maitintis.)
Bet, kadangi jaučiu šiokią tokią gėdą prieš draugus ir labai pykstu ant savęs, šiandien pat suėmiau save į rankas.!
Linkiu sėkmės, Tau pavyks. Visiems pavyks. :))
2015-01-29 11:22:56
Ačiū, akd skaitote, rašote patariate. Man 1200kcal kaip ir užtektų, valandas/laiką tarp valgymų tikrai žiūriu. Niuansas yra tas, kad aš be kilo.lt mankštos sportuotju gana intensyviai ~5-7 kartus per savaitę. Taigi, jei turiu suvalgyti 1200 kcal, o per dieną turiu 2 treniruotes (~700 kcal), tai užtat ir pasijaučia trūkumas maisto :-)
Turiu bėdą ir prašau patarimo pagalbos, kur esu visiška bevalė - raudonas sausas vynas... Jo galiu ir 2 taures vakare išgerti. Žinau, kad tai preišas didelis metant svorį, bet tai likes vienintelis malonumas (saldumynų aš nevalgau, kitų priklausomybių neturiu).
Help, tskant :-(
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS