Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Celiulitas
2015-01-29 13:21:26
DeeDee, smagu, kad pavyko tamstą pralinksminti :) Mane tikrai jau purto nuo tos "mados" iš gyvo žmogaus lėle pavirsti - kad niekur nei plaukelio, nei šašelio, nei riebalėlio jokio... Nežinau, man gražu tikras moteriškumas - apvalus užpakaliukas, švelnūs gyvaplaukiai ant rankų, juoko raukšlelės apie akis ir pan. Visos tos iki blizgėjimo nušveistos ir nudepiliutos, užkištos botoksu ir susiliekninusios iki kaulų skambėjimo... Man tai kažkoks anti-moteriškumas. Kadangi, nepaisant mano konservatyvių pažiūrų, vyrų dėmesio netrūksta, tai įtariu, kad ir jiems kartais visai malonu pačiupinėti tikrą moterį - su riebaliuku, su plaukiukais ir pan. ;)
2015-01-29 13:31:39
Va va :) kažkur teko matyt straipsnio antraštę, kad tampa madinga būt apvaliam :) kažkaip galiu sutikt, kad jei sau patinki su visais gyvaplaukiais, tai dažnai kitam irgi nemaišo.. :)
2015-01-29 14:14:42
Aš manau, kad gražu tai, kas tikra :) Aišku, nekalbu apie kraštutinumus (nutukimą ar pan.). Tiesiog... Yra daug būdų gražiai atrodyti :) Nebūtina vaikytis glamūro :) Mano ūgis 166 cm., o tikslas - 65 kg. (šiuo metu 68, registravimosi metu buvo 77 kg.). Matau, kad gerokai lieknesnės už mane merginos čia registruojasi ir verkia, kaip joms numesti dar kokius 5 kg. Ir nesuprantu jų. Nes KMI normalus, viskas normalu. Kam ir dėl ko dar mesti? Kam tuščiai erzint organizmą? Bet... Grožis, matai ;) Kažkieno primesti standartai varo žmonėms desperaciją. Visos nori sverti ne daugiau 59 kg. Net jei ūgis 180 cm.
2015-01-29 14:25:19
Vat vat.. sutinku! Pas mane pradėjus dirbt sėdimą darbą padidėjo svoris, tai buvo viena iš priežaščių, kodėl čia ir užsiregistravau.. nebepatinka man mano pilvas :) pas mane tai 169cm ir 75kg turėjau. Per mažiau nei dvi savaites -1,1kg...o nuo pilvo, kiek pamenu -3cm. Ir man patinka, nes rezultatas mano ir ramiai juda kur man ir tik man reikia :) o tikslas tai panašus į tavo -63-65kg.. :)
2015-01-29 19:25:25
Ligita, tikrai pritariu tau. Aš kadangi pati esu ganetinai jauna, tai man tos priemones padeda. :)

Tik, dėja, celiulitas reiškia, kad kraujotaka yra sutrikusi.. (Genai, ne genai, čia atskira tema). Todėl aš niekaip negaliu to pavadinti gėriu ar bent jau "nieko tokio".

Jokiais būdais nesakau, kad kreivai žiūriu į tas, kurios jo turi ir nesiparina. Kaip tik, džiaugiuosi, kad gali gyvent su tuo nekompleksuodamos. :) Pagirtinas reikalas- žvelgiu su pavydu.

Aš dar pakovosiu, bet iš jūsų optimizmo irgi pasisemsiu. :))
2015-01-29 21:50:13
Turiu ir aš tą celiulitą, ir dukra jau turi, reta kuri neturi ( fotošopas labai padeda :). Geriau jau celiulitas ant šlaunų, o ne ant smegenų... Esu baba, tai mano jaunystėje normalu buvo kai 164 cm mergiotė svėrė 64 kg. Kas sugalvojo dabartinius standartus ir kada kas išmuš juos iš smegenėlių, nes savo gyvenime mačiau daug tokįų kurios vietoj lašinio ant pilvo rodė skūrą, o pirty svorį metė tos, kurioms ir į užpakalį jau įgnybti negali. Moteriškė turi būti pirmiausia sveika, gerai jaustis. Na o jai nori save pjauti dėl to , kad neatitinki šiandieninio standarto, tai tavo pasirinkimas. Aš labiau vertinu individualų sukirpimą. O kas dėl celiulito, tai jis buvo ryškiai sumažėjęs po bodyflekso, pati stebėjausi, nes nei dietos laikiausi, nei nieko kito.
2015-02-18 02:14:59
jei kam tikrai idomu ir svarbu, tai tikrai padeda limfodrenazinis masazas. manau, jo buna ivairaus, bet as konkreciai isbandziau taurele ir masaza roll shaper aparatu. taurele nepatiko, nes man skaudejo, o II variantas super
2015-03-20 23:03:22
Sveikos ;)
Turiu ir aš to nelemto celiulito, jau nuo pat paauglystės, kai dar buvau visai kudutė man jis pradėjo ryškėti. Tai čia jau genai. Tai va, kuo toliau, tuo ryškesnis jis tapo. Dabar man 23 metai ir pats žydėjimas, taip norisi turėti gražias kojas, vasara su bikiniu būti ir pasitikėti savimi. Tai va vis sukdavau galvą ką daryti, perskaičiau matyt visus įmanomus straipsnius, forumus kur visos dalinasi savais patarimais. Tai susirinkus visą informaciją, pradėjau kovą. Dabar praėjo maždaug mėnuo kai viską darau ir tikrai rezultatai matosi, net nesitikėjau kad jis gali pradėti nykti. O esmė, kad sportuoju 3 kart per savaitę salėje, taip pat 2-3 kartus bėgioju, laikausi mitybos (nebevalgau visokių fast foodu, nebegeriu gazuotų gėrimų), 2-3 kart per savaitę darau šveitimą su kavos tirščiais, 2 kart per savaitę masažuoju pati ir 3 kart per savaitę prausdamasi po dušu ant galo pasidarau porą kartų kontrastinį šiltą-šaltą srovę. Tai ištikrųjų pastangų daug įdedu, tačiau be pastangų nebus ir rezultato. Sėkmės :))
2015-03-21 09:54:12
Sveikos,
pritariu catchmydream, pastangu tikrai reikia, buvo laikas, kai pries nestuma net po pora kartu per savaite darydavausi kavos tirsciu pilinga visam kunu, oda nerealiai isgrazedavo, be to plaukdavau 2 ar 3 kart per savaite apie 2km baseine, daugiau jokio sporto...bet dabar ka atradau, tai cello gel ivyniojimus, nu nerealus dalykas, apimtys lb mazeja ir vidin slaunu skuros sustangreja.
2015-03-21 23:00:34
LaiVa gal galite daugiau apie tai papasakoti? kur darotės, kokios kainos, kiek kartų per mėnesį?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS