Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Celiulitas
2015-01-27 12:44:27
Labas, kaip kovojate su celiulitu? Gal kažkam pavyko jo atsikratyti? Dalinkimės patarimais ir patirtimi.
2015-01-28 11:05:11
Šventoji trejybė: Tinkama mityba, sportas ir masažai. Atsikratyti ar išvengti celiulito yra kur kas sunkiau, nei atsikratyti svorio (pažiūrėkit, net žvaigždutės, sveriančios 50 kg., jį turi). Dėl to aš sau net nekeliu tokio nerealaus tikslo. Beje, viskas tvarkoje su tuo celiulitu. Kol kažkoks žurnalas XX a. viduryje neparašė, kad čia blogai, tai moterys to net nesuprato.
2015-01-28 16:24:25
Man netrukdo, nes nekreipiu dėmesio:) Padeda pratimai sėdmenims, kardio, galima "anticeliulitinę" aerobiką išmėginti, kur pratimai probleminėms vietoms, man dar patiko povandeninis masažas. Vaakuminio nemėginau.
2015-01-28 21:50:27
Šiurkšti kempinė rytiniam duše;
Šilto ir šalto vandens srovių keitimas kelis kartus;
Aktyvina kraujotaką, padeda kovoti. :)
2015-01-28 22:37:20
Girdėjau, kad padeda masažas su kavos tirščiais duše. Ar veiksminga, deja nežinau.
2015-01-29 05:39:24
kavos tirsciai- tikrai taip. :) ne po savaitės, ne po dviejų, bet galiausiai rezultatas yra. tik reikia kantriai ir saziningai tai daryti.
2015-01-29 10:49:21
IngridaCe, manau, kad visokie kavos tirščiai ir pan. gali padėti iki 30, gal 35, gal net ir vėliau kažkiek, bet čia gamtos taip užprogramuota, taigi, vargu, ar vien su kavos tirščiais pakovosi :) Kiek aš domėjaus, tai čia viso arsenalo priemonių reikia - mitybą griežtai prisižiūrėti, nevartoti kavos ir alkoholio, sportuoti, reguliariai masažuoti ir t.t. ir pan. Nors... Aš tai rimtai nesuprantu, ko tos moterys taip bijo to celiulito :) Man tai nuo jo nei šilta, nei šalta :) Laikau tai vienu iš moteriškų privalumų ;)
2015-01-29 11:36:40
Sveikos, Ligita, tos, kurios to celiulito turi minimaliai, tai jom ir yra manau nei silta, nei salta :)
o tos, pvz kaip as kur jo belenkiek, nuo pat keliu iki nugaros....tai tikrai savrbu. beje kovoju su juo 10 metu, isbandziau viska... paumejimas didelis buvo po pirmojo gimdymo ir t.t. kremai, masazai, vakumine staureles, kontrasitinis dusas, kauke su medum ir kavos tirsciais, reziume, daug vandens ir sportas buvo man ji susvelnines, tad is savo patirties galiu pasakyt, kad mityba, sportas, vanduo, kitaip.... kol to riebalinio sluoksnio nesunaikinsim, tol jis bus...
2015-01-29 11:55:55
Sveika, nežinau, kas yra minimaliai, tai sunku kažką į tai atsakyti :) Nėra jis pas mane labai ryškus. Kita vertus, dar tik 28 m. Su laiku paryškės, manau ;) Aš kažkur skaičiau, kad celiulitas yra vienas iš vaisingumo požymių. Tai va, reikia džiaugtis juo, o ne gėdintis ;) Apskritai, aš manau, kad moterys per daug atitolo nuo to, kas natūralu - ėmė gėdintis celiulito, rankų plaukų, jau net veidus pradeda depiliuotis... O juk gyva moteris - ne lėlė. Normalu ir tas celiulitas, ir tie gyvaplaukiai, ir net gaktos plaukai, kurių dabar visos taip pat baisiausiai bijo... Man patinka būti moterimi. O ne lėle.
2015-01-29 12:03:53
Ligita, paskutinė tavo žinutė privertė teigiamai nusišypsot, ačiū :) tikrai pritariu, kad visiokių celiulitų bijot nereik. Manau svarbiausia stengtis dėl savės tobulinimo ir pamilt save kokia/koks esi. Va tada gerai būna :) pati jau senokai su gelbėjimo ratu ant pilvo vaikštau ir čia užsiregistravau, kai jis mane pradėjo erzinti... taigi reikia jį gerai sumažinti! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS