Mityba / Sveika mityba / greito ruošimo avižinė košė
2015-01-23 13:36:53
Visur kur skaitau internete , rašo, kad nepatartina vartoti greito ruošimo košių, nes naudos jose labai mažai. O čia pirmą dieną žiūriu valgiaraštyje pusryčiams šita košė. Iškart nusprendžiau, kad valgysiu sau įprastą avižinę košę , ne greito paruošimo. Kokią košę valgote jūs?
2015-01-23 14:21:32
Labas, aukseli. Ir aš pusryčiams valgau avižinę. Anksčiau karts nuo karto valgydavau grikių košę nevirtą, bet iš vakaro užpikytą verdančiu vandeniu. Į avižinę košę man skanu įmaišyti džiovintų abrikosų.
2015-01-23 15:25:43
Aišku, kad greito ruošimo dribsniai nėra kuo nors naudingesni, nei normalesni. Jie tiesiog jau šiek tiek termiškai apdoroti, kad 2-3 min sutaupyti būtų galima.
2015-01-23 19:23:26
http://treneris.net/mityba/sveika-mityba/111-kuo-vertingos-kruopos.html.
Man atrodo " Nordic" košėje yra cukraus, O kai užsipyli dribsnius, tai žinai ką įdedi. Aš dar papildomai dedu šaukštą sėlenų, cinamono, juodojo kumino grūdelių ir įsipjaustau kokio vaisiaus. O šiaip dar gali šiek tiek svyruoti ląstelienos kiekis...

2015-01-23 19:39:34
Aš kai ne Lietuvoje gyvenu, tai net nežiūriu tų pavadinimų, nes žinau, kad čia tikrai tokių nėra. Todėl aš paprastą avižinę oošę valgau su ,, activia,, jogurtu. Išvis man pusryčių valgymas kažkos košmaras.
2015-01-24 08:41:21
Pagal save galiu pasakyti, kad tai įpročio reikalas. Buvo tarpas gyvenime, kai jų išviso nebuvo, kai pardėjau į darbą išeidinėt prieš septynias, tai suvokiau , kad jū reikia. Dabar sėkmingai juos valgau. Nuo vasaros dukra buvo įpratinusi prie avižinių dribsnių. Dabar reikėjo tik pasimažinti porciją ir pasikoreguoti vaisių kiekį. Iš pradžių net nepatiko , kad tos košės nėra kas rytą, ( ją ir vyras sugebėdavo užpilti) nes kitas turiu virti iš vakaro, o ryte šildytis... Ta košė nenusibosta, nes kas kartą kiti priedai, tai kriaušės , tai banano , tai uogyčių, tai obuoliuko įsimeti. Atrodo Beatos laidoj girdėjau, kad kiti deda ir varškės. Manau , kad įprasite ir per laiką atrasite sau mieliausius variantus
2015-07-21 12:22:41
Man irgi tos koses -kosmaras :-)
2015-07-21 16:59:09
Kiek aš žinau, tai tas ,,tikras" avižines košes (ne greito paruošimo) reikia užpilinėti, po to dar virti apie 20 min - aš tiek laiko neturiu. Taigi sėkmingai valgau greito paruošimo ir nieko dar dėl to nepasidarė :)
2015-07-21 23:10:39
aš mieliau avižinius sausainiukus valgau :P
2015-07-22 09:29:55
O kiek juose cukraus? ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS