Sportas / Sportas / Ar galima sportuoti menstruacijų metu?
2015-01-24 22:14:45
shniurka- pritariu. :)
2015-01-28 12:07:13
Manau, kad kiekviena turi įvertinti situaciją individualiai pagal save. Aš pirmomis dienomis privengiu sportuoti, nes yra buvę tokių atvėjų, kad tik pasportavos tiek gausiai būdavo, kad tikrai, nelabai ir gera savijauta palikdavo. Tai vien dėl to, kad išlaikyti gerą savijautą ir gerą nuotaiką, sportuoju nuo trečios ar ketvirtos menstruacijų dienos. :)
2015-10-21 16:33:34
aš treniruotės dėl to neatsisakau,šoku zumbą,na gal šiek tiek mažiau šuoliukų,mažiau intensyvumo ,kai lankiau pilatesą irgi nepraleisdavau dėl to mankštos,žinoma tai labai asmeniška,bet kartais galvoju,kad yra tokių mažų tinginėlių ,kurios tuom simuliuoja:-)
2015-10-21 16:43:30
Aš matyt iš tų laimingųjų, kurios, jeigu nebūtų kraujo, tai net ir nepastebėtų, kad kažkas vyksta :) Na, blogiausiu atveju paskauda galvą vieną dieną. truputuką pamaudžia nugarą. Dėl to treniruočių nekoreguoju. Tiesa, šiek tiek daugiau prakaituoju prieš menstruacijas, tačiau juk tai gan normalus dalykas sportuojant...
Manau, kad čia kiekvienai asmeniškai. Jeigu silpna ir kraujoplūdis didelis, gal visgi geriau susilaikyti...
2015-12-20 22:47:34
Menstruacijų metu norisi tiesiog išgyventi, apie sportą net nekyla minčių :-DDD Matomai, skirtingos tos menstruacijos būna...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS