Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pabandymas :)
2015-01-19 09:34:36
Dziaugiuosi, kad prisijungiau cia:) Girdejus visokiu atsiliepimu, i r nors pati buvau numetusi svoriu nemzai, bet kazkaip supratau kad reikia pagalbos su mityba, tai yra palaikymo :) Siandien pirmoji diena, tai laukiu savo mitybos plano ir sporto programos, tikiuosi pasiseks. Nors kodel tikiuosi, zinau tai :)
2015-01-19 09:47:20
Sekmės Tau. O kokie svorio tikslai? :)
2015-01-19 09:59:16
Numesti apie 10 kilogramu, zinoma nesakau kad tik tiek, bet noretusi ir sieksime to. Manau net svarbiausia net ne svoris, o pagrazinti savo kuno linijas :)
2015-01-19 10:21:50
Sėkmės ir stiprybės. Aš irgi tik savaitės narė, bet -1,5kg nuteikė labai gerai ;)
2015-01-19 10:44:28
Na per savaite 1,5 kg tikrai gerai nuteikia :) Linkiu taipogi sekmes:) jau laukiu nesulaukiu savo mitybos plano :)
2015-01-19 11:30:21
JulijaN - o 1,5 cia tik mitybos deka? ar ir treniruočių? :) Man irgi tik pradžia :) Sekmės visoms ;)
2015-01-19 14:39:23
Cia niekur neraso del kavos ir arbatos :) numanau kad galima gerti tik be cukraus, ka jus siulote?

Ir dar klausimas o jums porcijos neatrodo per dideles, nes kaip pvz.priespieciai 2 bananai, siaip ju nevalgiau nes kaloringi, o cia net 2 arba 400 grudetos varskes, daug atrodo
2015-01-19 17:42:48
Dėl kavos, tai kažkur forume skaičiau,kad galima gerti, bet tik juodą ir be cukraus ir žinoma nereikėtų piktnaudžiauti ;) Kadangi kavos pati negeriu,tai dėl to man ramu ;D
O dėl porcijų, tai kaip kurios.. Vienos atrodo tikrai didokos kitos normalios. Bet čia irgi manau priklauso nuo tiek kokį kalorijų skaičių reikia suvartoti :)
2015-01-19 19:00:26
racionas nebeatrodys per didelis, kai pradėsite sąžiningai sportuot ir šiaip stengtis kiek įmanoma ne namie sėdėt, o užsiimt visokia veikla. Patikėkit, po mėnesiuko gali pasirodyt ir mažokos porcijos, ypač jei minimalus kalorijų limitas t.y. 1200
2015-01-19 19:20:12
Sveikos. Oho, per savaitę netekti 1,5kg yra laaabai daug. Sėkmės ir toliau sveikai mesti svorį :) Apie visus rūpimus klausymus, kad ir apie kavą, galima pasiskaityti skyrelyje "Pagalba"
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS