Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelione i tobula kuna !!!
2015-02-06 21:56:00
Sveikos mergaites, su vandenio gerimu ir man ispradziu buvo problemu , kol galu gale atradau kazkur beskaitinedama, jog galima gert silta vandeni, tai va, silto vandens be problemu ryte visa litra isgeriu, o beje ji galima ir po valgio gert, nes padeda virskinimui.
2015-02-07 20:59:59
Sveikute, siltaa turi omenyje kambario temperaturos ar tu ji pasildai dar? :) As salto negaliu gert,man butinai turi but kambario temperaturos,kitaip nelenda nei gurksnis :))
2015-02-10 08:03:53
Woohoo, nukrito dar 500g, net neplanavau numetineti kai pasieksiu 55,bet pagavo azartas,reiks permastyt viska,kad nesusirgti kokia anoreksija:)))bet taip grazu ziuret i svarstykliu rodmenis 54,5
2015-02-13 21:15:42
Sveikos, na kaip likimo broliai ir sese sekasi plonet? :)
As manau, kad man sekasi gan neblogai, sportuot neinu tik tada kada tikrai negaliu:) svertis nesisveriau sia sav :) nes bijau emociskai vel paluzt, apimciu nesimatuosiu, nes vel gi man bent cm i pliusa ir labai blogai jauciuos, maistas ne viskas idealiai, bet neryju belenko...... bet jauciuos fantastiskai, rubai laisveja :) jei jau AS PRADEDU SAU patikt, tai cia yra simtmecio ivykis :D o tas nuolatinis sverimasis ir apimciu matavimas, mane zlugdo emociskai, nes neduok D.. bus plius kg ar plius cm, pasisversiu tik kita sav.
Linkiu visiem tokio uzsidegimio, koki turiu as :D tad tik i prieki, nes jei mes norime, po visu paklydimu, nuopoliu galim atsities ir sekt savo tikslu, juk tam mes ir esam cia ;)
2015-02-14 13:35:29
Sveikute,as net nzn:)) nesisveriau, nes buvau truputi siuksliu deze :)) valgiau ir nelabai valgiau,nes sergu,tai irgi nelipu nei svertis nei matuotis,nes visa savaite buvau be sporto:(
2015-02-15 13:56:11
p.s vis delto neistveriau ir uzsilipau ant svarstykliu ir mano nuostabai nukrito dar 1kg, dabar as 54 :)) vyras jau nerimauja kiek as cia mesiu kai nera nuo ko :)))o mane azartas pagavo:))
2015-02-15 20:07:51
o jetau 54..... :D tikrai nuo ko tau ten dar krenta?
2015-02-16 11:14:24
:D Pati net nezinau, bet dar yra to riebaliuko ant pilvuko ir slaunu,tai va ir meginu atsikratyt :D
2015-02-17 20:07:29
jetau :) nu belieka tau Jovita sportas :) ir tuomet nebebus prie ko prikibti, ir as pastebejau, kad mano celiulitas apmazejo :D
2015-02-19 21:33:04
Tikra tiesa,reik dabar daug sporto ir busiu pasiruosus i pleza:))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS