Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelione i tobula kuna !!!
2015-02-02 09:37:48
Skaitau jūsų žinutes, juokiuosi ir galvoju o vistik mes fantastiškos .Mes matom save pačios, mus mato kiti, kritikuojame, prisipažįstame,kad "pasileidžiame" pamačiusios šokoladą ar picą.Bet juk tame ir gyvenimo džiaugsmas,kad gali vėl iš naujo save suimti į nagą.O mums tai sekasi !!!!!!!!!!! Pirmadienis lai būna naujas mažesniam sv oriui :))
2015-02-02 10:22:16
Lucky day man jau nebeturi itakos,tik mintyse save ikalbineju kazko paskanaut neleistino ar nesveiko,nors noro net nera:) Bet jog daugiau picu nebevalgysiu tai faktas!!!Mano vyrukai gales patys jas kimsti,o as geriau salotu kokiu uzkrimsiu :) Uz savo nuodeme atsipirkau apsinuodijimu,negaliu net paziuret siandien i joki maista, tik vandenuka geriu ir lakstau i tualeta :(
2015-02-02 10:23:45
Aciu DELORA, tikrai mes visos tokios esam, pasaulio stebuklai:) O jog esu lengvesne tai jau tikrai :DD Siandien pasisveriau tai jau 55:)
2015-02-03 20:45:38
Sveikos, nu blem.... uzliapau vakar ant svarstykliu neapsikentus vis tie patys 79..... ne nu ......PYP sporto salej palei savo galimybes ariu kaip arklys, net pritupimus jau su stanga :D darau.... nu ziuresim ketvirtad. apimtis.....
2015-02-03 21:26:49
Nepasiduok, kartais kunui reik laiko suprast kad turi keistis ;) Arba gal per mazai suvartoji kaloriju ar per daug sportuoji? As pirrma karta kai treneris sudare programa , paziurejau,pamirksejau ir nuejau daryt dvigubai,nes man pasirode mazokai :D Taip as plesiausi sporto salej gerus 3 men ir rezultatu praktiskai jokiu, tik po 1 cm nukrite buvo nuo apimciu :D Bet nei raumenukai isryskejo ,nei kas kita pasikeite:))) Dabar klausau trenerio ir darau ka parase,nors kartais norisi dar padidint keleta pratimu,bet susilaikau :) Nes matosi kuno pasikeitimai,viskas ryskeja :) Tad brangioji, nenusimink,pagalvok kur gali but problema ir toliau kovok ;)
2015-02-03 22:07:17
man parase irgi kur problema, maziau sportavau ir meniu buvo isbalansuotas, jau dvi sav kaip laikrodukas, sportuoju tiek kiek parodyta....ir vis tiek nulis, kad taip but tik kokios dvi sav tai dar nieko, o dabar 2 menesiai....... nu ziuresiu kaip bus toliau. gal raumenys uzaugo :D :D :D
2015-02-04 06:54:04
Spulyr, nestresupok del to, nes kiek zinau raumenys daugiau sveria nei lasinukai :) pas mane buvo panasiai, kai sportavau, svoris nelabai krito, bet apimtys gerai sumazeje (buvo) :)
2015-02-04 12:16:25
Sutinku su Dee, raumenukai daugiau sveria,gal todel ir nematai pasikeitimu,matuokis apimtis arba pasidaryk foto kas menesi,taip matysi savo pasikeitimus ;) Tik nenusimink, rasyk ir klausk trenerio ir dietologes kodel taip
2015-02-06 20:52:03
Sveikos, nu ka - 1 kg :) bet apimtys padidejo, manau kaip tik, neverta matuoti kas savaite, juk net i ta pacia vieta apimti nepavyktu.... Ai dzin, siandien taaaip pasportavau, kad net sirdis dziaugiasi, issikroviau kaip reikalas:) na mano naryste ateina i pabaiga :( bet as sekmingai bandysiu test pati toliau, o jei jau nugrybausiu i pievas, ateisiu cia :)
2015-02-06 21:15:35
Saunuole , apimtys gali dideti del auganciu raumenuku ;) As siandien nesportavau,jauciausi persalus,akys merkesi net vaikstant :( P.S Prisijunk FB Prie grupes Slaptas sulieknejusios merginos dienorastis , rasi motivacijos ir patarimu ir siltu pokalbiu ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS