Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelione i tobula kuna !!!
2015-01-30 16:12:14
Sveiki. Be vandens svoris nekris. padariau išvadą. Kai slidinėjau, tiek vandens negėriau (juk su tokiais batais ne dažnai palakstysi į tualetą), tai svoris net paaugo. Nors daug sportavau ir prakaitavau. Aišku maistas pasikeitė ir t.t., bet vanduo turi būti pirmoje vietoje. Daba visą savaitę nesportavau, geriu daug vandens, lakstau į tualetą ir atstatinėju svorį:-)
Sėkmės!
2015-01-30 21:32:01
Tikra tiesa, Irike :) Pastebejau ir as tai :) Siandien savim didziuojuosi nes isgeriau 1.5 l vandens, greit iveiksiu ir 2 l :) Sekmes ir Jums
2015-01-30 23:07:16
As ir geriu daug vandens. du litrus minimum. su citrina asoti prisipilu ir geriu po du tokius. Taip lengviau isgert. O toletas mano draugas geriausias :d Dar darbe arbata daznai geriam, tai isvis
2015-01-31 11:10:54
As be citrinos nei laso neisgerciau,stringa vanduo man gerkleje:D Camino cia tavo foto? Nes atrodai nerealiai !!!
2015-01-31 11:44:18
Sveikos,kadangi jau esu ketvirtoje desimtyje, tai nieks taip nepadejo atstatyti veido odos skaistumo, stangrumo kaip tik VANDUO.
2015-01-31 21:43:57
LaiVa, tikiuosi ir man pades,nes kazkokia papilkejus ir visai be gyvybes,svarstau net kokius vitaminus susileis,kad atsigautu...
2015-02-01 13:11:24
Pritariu. Vaikai pastebėjo ne kad "pakūdau", o kad paskaitėjo veido oda ir dingo paburkę paakiai:-)
2015-02-01 15:39:36
O mano vyras dziaugiasi jau pastebimais rezultatais ant uzpakaliuko :D Vaiksto patenkintas,jog mano buvusi figura grista, o tai verke kad nebeliko nieko po nukritusiu kg :) Pati ne ka maziau issisiepus ,tik 2 sav kaip sportuoju,o jau matosi pasikeitimai:) Nors pradzioj ziurejau skeptiskai i sudaryta treniruociu plana,atrode mazai.Kadangi pries 4 men pati treniravausi, plesiausi sporto saleje po 3 val, 5 dienas per savaite ir jokio pasikeitimo nebuvo,tik nezmoniskas skausmas ir nuovargis... Dabar ir nuotaika puiki,ir tas kuno maudimas toks malonus :)
2015-02-01 23:27:40
Hrrrr,sedziu ir pykstu ant saves,jauciuosi kalta ir apsiedusi lyg karve:( 3gabaleliai picos o ant virsaus 2sausainiai su sokolado gabaleliais!Galva sprogsta megindama susidoroti su kaloriju skaiciais ir tuo kad suvalgiau tai nors nenorejau.o vidinis balselis guodzia mane:juk lucky day siandien,nieko tokio....butu nieko tokio,jei bent buciau norejusi ju...o suvalgiau nesjuk lucky day,galiu kimst viska:)))Reiks atsisakyt sios dienos,nes ne i nauda man:))
2015-02-01 23:37:40
neatsisakyk lucky day.. :) jeigu visa sav tikrai saziningai maitinies, organizmas pripranta prie "darbo kruvio" ir atsipalaiduoja. lucky day jam primena, kad reikia dirbti. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS