Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelione i tobula kuna !!!
2015-01-18 16:16:39
Sveikos, pagaliau pasiryzau rimtai uzsiimti savo kuno dailinimu, tuo labiau jau nebe jaunikle,(greit 30-metis) medziagu apykaita nebeveikia visu pajegumu ,o dar ir nestumas pridejo papildomu riebaliuku :)) Maza to, gyvenu salyje kur vasara trunka daugiau nei 9 menesius, tad vyrauja nuogo kulto grozis :) Iki vasaros sezono atidarymo(mums vietiniams) liko geri 3 menesiukai, o turiu padaryti labai daug... Pora kg numest nepro sali, dabar 55kg sveriu, visa savo drebanti kuna reik sutvirtinti ,uzpakaliuka kilstelti, pilvuka isdailinti ir vel galesiu maivytis :) Siandien tiesiog plustu emocijomis ir nekantrumu ,nes ryt lekiu i sporto sale po sventiniu 2 men tinginaidieniu :)) Palinkesiu sau istvermes ir neisenkanciu jegu bei motyvacijos! ir jei kazko pritrukciau tikiuosi kas nors gales ispirt i uzpakali ,jog judeciau toliau :)
2015-01-26 14:55:31
Sveika, visokiaropos sekmes keliaujant tobulo kuno link ;) motyvacijos, kartais pritruks, kartais ji liesis per krastus :) as isgyvenau jau viska :D bet tai tokia patirtis, kuri pravers ateityje, ismokau daug, daugiausia turbut is klaidu.... bet esme ta, kad turbut viso to ir reikejo, kad keliauti pirmyn :) palaikanciu cia netruks. svarbiausia belieka, noreti paciai ;)
2015-01-28 16:05:31
Dekoju spulyte, Jau imu suprast,kaip nera ir nebus lengva :) Visa kuna maudzia, nuolat esu alkana ,nors anksciau valgydavau daug maziau , o dar tas potraukis saldumynams,ko isvis nebuvo iki sporto ir pasikeitusios mitybos. O dar 2 kg svarstykles padidejo,nieko nebesuprantu,buna akimirku kai norisi mesti viska arba imu abejoti programa arba savimi,bei daryt savaip,kaip man atrodo geriau...o dar ta baime kad taip ir liksiu nepasiekus savo keliones tikslo...Stengiuos is paskutiniuju nepasiduoti ir eiti pirmyn...
2015-01-29 10:15:09
Linkiu sėkmės, :)
Mano pacios tikslas yra ismokt maitintis, bet aisku ir kg atsikratyt norisi (nuo 59 iki 53; ugis 165) dar idomu, koks Tavo ugis?
2015-01-29 11:23:29
Oi Lovely, as siandien butent taip jauciuos, uzvakar neapsikentusi pasisveriau, o tikroji sverimosi diena siandien, tai jauciuos kaip dauzta, antrad vakare 77,5, siandien is kazkur 79 kg.....kaip svyra rankos.....o viska dariau palei grafika, sportas ir t.t.nei puse cm nebuvau i sona nuejus, ir se kad nori, nu gal arteja tos "dienos" ir dadeda tuos kelis kg.... bet kaip emociskai zmugdo, o juolab ant rubu jauciu.... pasiduot nepasiduosiu, bet... kai ivedizua rezultatus, tai trypiu ant vietos..... nes lucky day nesinaudoju, nes jos man paprasciausiai nereikia, gal ir cia klaida, nebezinau....
2015-01-29 21:44:51
IngridaCe, mano ugis 167:) Aciukas uz palinkejimus man ju labai prireiks,be palaikymo ar spyrio i sikniuka aš nei is vietos:))
2015-01-29 21:51:35
Spulyte,kaltink tas bjaurybes dieneles,ir del kg ir del nuotaikos: ) Man tas pats zinok,norisi pasiimt sokolado ir sedetsu filmais ant sofos,bet nepasiduodu (Latte pasilepinti tik sau leidau), ryt teks prievarta save isvyti i sporto sale:)) Nepasiduok ir tu,mums pavyks!!!Beje sekmadieni butinai save palepink bent kazkuo,padeda emociskai truputi.Aš tikra bulvine mergaite,tai jas ir valgau sekmadieni:)))Su vyru nusprendem sekmadieniais gaminti vis kitoki ir skanu patiekala,bus mazas nusikaltimas,del padazu,bet pasaulis spindes kitomis spalvomis:)
2015-01-29 21:52:43
P.s Kaip jums su vandenuko gerimu? Man ir cia didelis isukis:))
2015-01-29 22:28:02
oi sunkokai.. :) jau pripratau negerti valgio metu, atsigerti mazdaug pusvalandis pries, pusvalandis po maisto. bet jeigu geriu daug, tai per repeticijas i tulika lakstau, tai tada automatiskai negeriu, kad nelakstyciau. ir gaunasi tokia makalyne. bet labai stengiuos. buvo pora dienu kai saziningai isgeriau beveik po du litrus, svoris iskart zemyn, savijauta puiki. :) vanduo, visgi, labai svarbus..
2015-01-30 15:17:12
Man tas pats:) Ryta pradedu stikline vandens su citrina,o tada pries valgi 30 min 1-1.5 stiklines,veliau po 1-1.5h vel stikline.Bet toletas geriausias draugas tada:))) Bet galiu pasidziaugti jog pakiles svoris vel nukrito iki 55.5kg:))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS