Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Luctus dienoraštis
2014-01-16 13:04:33
Svabrbiausias dalykas patikti sau o ne kitiems kam nepatinka tegul neziuri :)
2014-01-19 16:06:16
mano tokia pati nuomone kaip Staryj... as visa gyvenima ir visuomet tuo vadovaujuosi...
2014-01-21 08:56:42
Antra savaitė buvo tikrai ne kokia, gan stipriai sergu, tai su sportu beveik nedraugavau, mitybos irgi laikiausi ne taip stipriai( bet bent jau kažką valgydama plius minus skaičiuodavau kalorijas), taigi antrąją savaitę numečiau 1kg. Tikiuos pasveikus grįšiu į vėžes.
2014-01-21 22:29:35
Jo, dabar mano keliem draugam irgi koja kiša ligos, jau pradėjo sportuot ir atkrito :)
2014-01-22 10:15:00
sveiki,as laikausi sito plano antra savaite,pirma savaite nukrito 4kg su keliais simtais gramu,puiku,aisku tie paskutiniai kg ir buvo priaugti per sventes ,gal del to tiek daug ir nukrito per 1 sav,o antra savaite pakiso koja balius,ragavau ir alkoholio ir torciuko,tai supratau savo klaida,nes prireike pora dienu ,kol atsistaciau vel i vezias,bijau ,kad sia sav nebutu i pliusa,bet nenuleidziu ranku judu i prieki,tik jokiu papildu dar negeriu,neapsisprendziu kokius reiktu,o jus ar ka vartojate?sekmes visiems grazejant ir sveikejant:)
2014-01-22 11:58:12
na va, antra sav. į pabaigą, tai nusprendžiau prisijungti ir aš, per pirmą sav. nukrito 4 kg., maitinausi griežtai, o sportas , tai du kart sav. nupėdinau į jogą, rezultatu esu patenkinta, žiūrėsiu kas bus šią savaitę, pagalvojau , pati su savim pasitariau ir nusprendžiau, kad pirmą mėnesį labiau susikoncentruosiu į mitybą, sportuosiu lengvai, kad tiesiog neužsigrobti per daug, kad nenuvargčiau, yra buve ne kartą, puoli viską iš kart daryti ir perdegi, nors į salę su ne didelėm pertraukom vaikščiojau beveik du metus, bet kadangi mityba buvo be le kokia, tai ir rezultatų nebuvo, na o dabar stengiuosi, palankysiu jogą, o nuo vasario į salę žygiuosiu
2014-01-22 12:06:03
Tiesa, pamiršau parašyti apie„Lucky day“, praėjusį šeštadienį tikrai pasilepinau, ir kas svarbiausia, pirmą kart gyvenime nejaučiau nerimo , savęs neėdžiau, kad taip leidau sau prisikirsti, na o sekmadienį viskas iš pradžių ir pagundų SALDUMYNAMS nėra visas likusias dienas, bet laukiu vėl ateinančio šeštadienio, jau galvoje sukasi mintys, ką čia skanaus sudraskyti , kad neprisivalgyt beleko :)))))) VISIEM SĖKMĖS
2014-01-22 14:37:57
Aciu vaikistei nuo 15 metu negaliu ziureti i salduminus isvis :) drb 25
2014-01-22 16:05:39
Staryj, tau gerai, o mano mintys tik , ,,ką čia skanaus suvalgius"
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS