Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Luctus dienoraštis
2014-01-12 21:26:37
Man taip pat idomu, kaip gali buti per dideles porcijos? Ziuriu vakarienei parasytas vienas varskes indelis 150 gr. Taigi cia praktiskai badas :D o dar jei po treniruotes, tai nezinau kaip reiks su ta varske isgyvent :D
2014-01-13 14:07:00
Vakar buvo laimingoji diena. Tai pusryčiams ir priešpiečiams valgiau sveikai, pietums leidau sau suvalgyti Kijevo kotletą, o vakare pasmaguriavau šokoladu:)
2014-01-13 15:54:25
Sekmadieni per lucky day suvalgiau Zemaicio blyna :)) skanumelis
2014-01-13 15:54:25
Sekmadieni per lucky day suvalgiau Zemaicio blyna :)) skanumelis
2014-01-14 13:43:43
Na va, praėjo savaitė:) svertis bijojau, ne 100% laikiausi mitybos ir sporto, bet numečiau 2kg:) džiaugiuosi pradžia, tikiuosi nepaslysiu ateityje:)
2014-01-14 14:34:10
Šaunuoliai, kad laikotės plano :) Manau, tai svarbiausia - sąžiningai laikytis plano, sportuot. Aš ir pradėjau laikytis, šaldytuvą daržovėmis papildžiau :) sekmadienį pasisversiu ir žiūrėsiu kokie pirmos savaitės rezultatai :)
2014-01-14 15:52:11
Aš per savaitę atsikračiau 3kg.Galvoju kad neblogai...O maisto man tikrai užtenka. Paprašiau, sumažino kalorijas, bet ir tai į valias... :) Jūs turbūt nieko neveikiat...:) nes aš kai sėdžiu namuose taipogi daugiau suvalgau...:) sekmės visiems...
2014-01-15 21:31:04
Vakar valgiau sausainių su šokoladu, ir dabar dėl to labai nusivyliau savimi, kažkokios pesimistinės nuotaikos ateina...Noriu pradėt sportuoti nebe namie, bet eiti į sporto klubą, tačiau gėda tai daryti, nes formos mano tikrai ne kažką, ir atrodo kad visi kreivai žiūrės:/
2014-01-15 21:46:50
jau mažiausiai pergyvenk, ką kiti pamanys.. aš įsidedu ausines ir prakaituoju į valias :) juk dėl savęs..o kiti jei ir pagalvos, tai kad gerai, kad pradėjai..visi ten eina su savo tikslais, tikrai ne kitų nužiūrinėt ir apkalbinėt.. sumokėsi pinigus, bus gaila vėjais juos švaistyt, todėl būsi tikra, kad eisi..o dar daug kur pirtys, baseinai yra - tobula :) tik pirmyn ;)
2014-01-16 11:34:35
O aš vakar buvau baseine... kaip faina...:) labai patiko ,tai dabar varysiu 2kartus per savaite... ir mankšta ,ir pasipliuškeni... idealus variantas...tai ne tie nuobodūs pratimai...ir man visai tas pats ką kiti galvoja apie mano formas...svarbu kad aš pati sau graži ir jaučiuosi puikiai...:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS