Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Barsu kelias
2015-01-21 22:10:25
just mūza, dėl bulvių... Aš ir pati jas dažnai naudoju ir svoris dėl to krenta ne mažiau ;) Man atrodo, kad "negalima valgyti bulvių" yra mitas. Jose tik apie 100 kcal/100 gr. Dėl grietinės... Aš nevartoju, bet jei žmogus įsideda šaukštelį, tai nemanau, kad tai iš esmės sugadins jo dietą ;) Aliejus tarp kitko kaloringesnis. Taigi... Aš manau, kad nereikia pūsti iš musės dramblio ir daryti tragedijos, kad kažkas pasigamino bulvių ar įsidėjo šaukštelį grietinės :) Jei žmogui tokiu būdu vis tiek krenta svoris, tai akivaizdu, kad iš principo jis eina teisinga linkme :)
2015-01-21 23:34:29
korekcija dėl kcal kiekio deficito sudeginti 1 kg riebalų. tai ne 3500, kaip rašė Ligita, nes tai angliškas matmuo taigi su koeficientu tai apie 8000 kcal deficitas, tačiau nėra taip kad bėgi ant takelio ir dega vien tik riebalai, sudeginam ka suvalge, netenkam skysčių, netenkam baltymų iš raumenš, o jei pavyksta 65 proc pulso pajėgumo optimumu treniruotis, tai efektyviausiai deginam riebalus, bet įvertinus visas aplinkybes po dešimčių dtreniruočių pagaliau sudeginam ta vieną kg riebalų, nors pastangų įdedam daug daugiau, nei kaip rašė 3500 kcal deficitas ir jau ištirpo. ištirpo svoris, (išsivalė žarnynas, netekom skysčių dėl daugiau baltymo vartojimo, mažiau skysčių kaupimo dėl druskos atsisakymo, mažiau vandens suilaikė dėl apėmingų maistų sugeriančių daug vandens virškinimo procese, kad sėkmingai "slinktų" virškinamuoju traktu ir tt.) taigi darbelio reikia daugiau įdėti netekti rielaų masės ir išsaugoti raumenukus arjuos užsiauginti.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS