Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Barsu kelias
2015-01-15 15:39:22
Barsu, viskas veiks ;) Aš, ir, stiprią vakarienę valgau ;) Apskritai, tai čia krūvos mitų yra: valgyk būtinai tada, būtinai tą... Juk tai varo žmones į neviltį :) Man maistas taip pat - malonumas, socialinis ritualas ir net valgydama mažiau aš juo mėgaujuosi... Nė kiek nepavydžiu toms, kurios valgo tuos grikius su tunu... Man jų gaila! Nes, pirma, praranda valgymo malonumą, antra, kiek taip temps? ;) Jei tikslas - numesti pvz. 10 kg. iki vestuvių/Kalėdų/Velykų ar pan., o paskui jau vėl viską atgal, tai dar suprantu. Kitaip gi viskas, ką numetė, grįš iš karto, kai padės tuos užknisusius grikius į šoną. Mano tikslas - susidraugauti su savo organizmu, išmokyti jį jausti saiką, o ne kažkurį laiką save pakankinti ir vėl pasiduoti :) Pažiūrėkit, ką kalba tie, kurie maitinas pagal kilo.lt... Jie visą savaitę planuoja, ką valgys pvz. šeštadienį.... Nu ką aš žinau. Aš taip nenorėčiau.
2015-01-15 21:58:44
Pasirašau po kiekvienu žodžiu. Bet čia mes visi labai skirtingi - vieni iki vestuvių, kiti - kad nuotraukose gražiai atrodytų, kiti kad kd per tam tikrą laiką pasiektų rezultatų, o kiti - kad nebegrįžtų. Aš galvoju apietai, ką valgysiu, kai narystė baigsis...
2015-01-15 21:58:44
Pasirašau po kiekvienu žodžiu. Bet čia mes visi labai skirtingi - vieni iki vestuvių, kiti - kad nuotraukose gražiai atrodytų, kiti kad kd per tam tikrą laiką pasiektų rezultatų, o kiti - kad nebegrįžtų. Aš galvoju apietai, ką valgysiu, kai narystė baigsis...
2015-01-15 22:03:52
AISA, manau,kad arčiausiai tikslo ir yra tie, kurie galvoja ne tai, ką valgys šeštadienį, o ką valgys visą likusį gyvenimą ir kokiu būdu išlaikys sveiką svorį ;) Man šita grupelė net labai patinka :D Jaučiuos tokia SAVA :))))
2015-01-15 23:06:41
kaip tik šiandien buvo tokia situacija: rytoj anksti keliuosi, reikia maistą pasigaminti dabar, todėl stoviu virtuvėj ir bandau prisimint, kas pagal planą rytoj pusryčiams?.. ir taip bam bam bam į galvą: kodėl gi neatidarius šaldytuvo ir nepažiūrėjus, ką galiu pasidaryt, o ne ką reikia pagal planą? taip ir padariau. ramiausiai apskaičiavau kalorijas, pasidariau pusryčius iš to, ką turiu ir ko noriu, :) kai pritruks idėjų, vėl panagrinėsiu receptus, o kol kas savarankiškai. :))
2015-01-15 23:20:29
pasidalink ką sukūrei. Mano šaldytuve rytojui neatsirado vištienos, tai verčiuosi kiaušinias
2015-01-16 05:17:54
AISA, be vištienos, puikiai galima vartoti kalakutieną, triušieną, žuvį ir eilę kitos neriebios mėsos :) Aš taip ir nesupratau, kodėl kilo.lt visados siūlo vištienos krūtinėlę :) P.S. Labai skanu mėsą marinuoti daržovių sultyse :) Arba nemarinuoti, bet kepti jose :) O jei dar įtrinama ir medumi, tai apskritai ta mėsytė labai skani ir sultinga būna :)
2015-01-16 11:59:22
Sveikos, merginos,
Jaučiuosi suradusi giminingų sielų grupelę :) Labai smagu, kad yra panašiai mąstančių, o ne aklai nurodymus sekančių ir žiauriai pritariu Ligitai - amžinai ant kažkieno sudaryto meniu negyvensi, reikia pačiai išmokti mitybos principus ir sugebėti pasiskaičiuoti/įvertinti kas yra gerai, o kas ne.
Beje, dėl vištienos ir kiaušinių - kilo.lt meniu jų yra neproporcingai daug, o tuo tarpu kitokios mėsos / jūros gėrybių ar kitų baltymų šaltinių - labai mažai. Viskas gerai su ta vištiena, bet ar nebūtų geriau kartais įtraukti į meniu kokių krevečių ar midijų? Kosmoso nekainuoja, o paįvairinimas koks gaunasi! Jau net nekalbu apie kalakutieną, triušieną ir t.t.
2015-01-16 12:18:16
Kilo.lt mitybos bazė yra kiaušiniai, vištiena, jogurtas, varškė, daržovės ir vaisiai, dar šiek tiek kruopų. Nesvarbu, kaip tai sudėlioja, bet esmė būna tokia :) Kadangi manes tai netenkina, tai aš drąsiai vartoju įvairią mesa, jūros gėrybes ir pan. Na, juk smagu valgyti įvairiai :)
P.S. Teko diskutuoti su kilo.lt komanda dėl to, kodėl čia su ta mityba taip neįdomiai... Sakė, kad maždaug 75 proc. žmonių neturi jokių žinių apie sveiką mitybą ir jiems reikia viską detaliai surašyti, kad jie sugebėtų sveikai maitintis. Mintis gal ir teisinga, bet aš manau, kad tuos žmones reikia kažkaip išmokyti :) Nes atsisakę narystės vėl nutuks :)
2015-01-18 11:22:55
O man tai receptai labai geri. Nors man jau per penkiasdešimt ir, patikėkit, gaminti tikrai moku, bet receptuose naujienų tikrai atradau. Labai apsidžiaugiau, ka valgiaraštyje pamačiau varškėčius, nes visose dietose, kurių anksčiau laikiausi, o besilaikydama pasiekiau 93 kg, patiekalas su miltais buvo didelė nuodėmė. Jei kažkoks patiekalas nepatinka, aš jį paprasčiausiai pakeičiu, skaičiuodama kalorijas, atsižvelgdama į baltymų-riebalų-angliavandenių santykį ir tai, ką turiu šaldytuve. Manau, kad kilo.lt valgiaraštis yra tik ramentai, kad galėtume mokytis vaikščioti savarankiškai. O šiaip tai ačiū Kilo.lt dietologei už leidimą valgyti :). Per 3 sav. sulieknėjau 3 kg. Ne kažin kas nuo 93, bet judėsiu toliau. Sėkmės visiems lieknėjantiems.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS