Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Monica ryžtasi mesti(svorį)
2015-04-12 07:32:41
Jeigu uzklupo - reiskias kita savaite gali laukti minuso :) kiek zinau, tai realiai tas moterims laikotarpis is karto po "tu dienu" yra pats tinkamiausias deginti riebalus. Pries jas moters organizmas labiau linkes pakaupti :)
2015-04-18 10:37:33
Nors jau beveik dvi savaites nesportavau ir šią savaitę ne itin sėkmingai laikiausi mitybos dėl sveikatos problemų, vis tiek ši savaitė buvo ta, kuomet krenta svoris, nes kaip jau sakiau dabar vieną savaitę priaugu, kitą - numetu. Taigi 14tos savaitės rezultatai:
Svoris: -0.8kg (viso - 11.5kg) Pagaliau pasiekiau 60kg tik žinoma tas mano svoris šian ryte buvo 60.9kg :D
Apimtys: klubai -1cm (viso -9cm), liemo -1cm (viso -11cm), krūtinė -1cm (viso -10cm), šlaunys -1cm (viso -6cm).
2015-04-18 11:03:13
Puikūs tavo rezultatai! O primink, koks tikslas? Man šis skaičius kaip svajonė skamba :)

Manau, kad toks kritimas, ypač su tokiu svoriu, yra labai puikus. O tai. kad pokyčius pastebi tik kas antrą savaitę, manau, yra ženklas pradėti svertis kas dvi savaites :)
2015-04-18 11:22:24
Mano pirminis tikslas buvo numesti 17kg ir sverti 55kg. Tapus nare, svėriau 72,4kg,o dabar 60.9kg :) dar liko numesti 6kg :) bet jei ir pavyks, manau tikrai prasitęsiu narystę ir stengsiuos pasiekt 50kg ribą :)
2015-04-18 15:31:12
O paskui lauksi kol visai išnyksi? Neteisiu, kiekvienam savo, bet man fanatiškai skamba.
Šiaip šiandien skaičiau gerą straipsnį, kuriame teigiama, kad numetus 20 % savo pirminio svorio, ekspertai pataria pusę metų jį tokį išlaikyt, nemetant toliau. Taip užsitikrinant, kad jis nesugrįš taip paprastai ir pripratinant organizmą prie jo.
Ir tik tada grįžti prie metimo, jei jo reikia. Aš tikrai linkėčiau, pasiekus 60kg, padirbėt ties to svorio išlaikymu, galų gale užsiimt kūno dizainu, padailint linijas, bet nemesti svorio tik vardan kilogramų.
2015-04-18 17:21:41
Išnykti Monikai negresia ir su 50kg. Ūgis juk nedvimetrinis, vos 156cm. Paskaičiavus KMI siekiai neatrodo nerealūs ;) O laike manau savaime be skubos išsidėlios :)
2015-04-18 17:24:56
Ir tempai padalinus numestus kg iš laiko gaunasi normalūs. Monica, Tu puikiai padirbėjai!
2015-04-28 14:22:35
Na iš pradžių svoris krito žymiai greičiau nei dabar, būdavo po 1kg su kapeikom numesdavau per savaitę. Ir tikrai negresia man išnykt, juk anksčiau išvis svėriau 47kg (aišku buvau jaunesnė ir su tokiu svoriu buvau plokščia kaip lenta :D )
Bet dabar irgi po svorio metimo,tas turimas svoris visai kitaip ant kūno atrodo.. Atsikračiau 12kg, bet ne taip smarkiai matau aš tuos pakitimus :)
Ačiū leliumai už palaikymą :)
2015-04-28 14:30:17
P.S. pamiršau šią savaitę "atsižymėt". Nor ir nežymūs,bet 15-tos savaitės rezultatai:
svoris: -700gr (viso -12.2kg)
apimtys: išlieka tos pačios :)
Liko ~10 savaičių ir mąstau, kad nepavyks pasiekti užsibrėžto tikslo,bet neliūdžiu, nes planuoju tirkai prasitęsti narystę :)
2015-04-28 14:36:51
Tavo skaičiai skamba, kaip kad Milda sakė, it svajonės išsipildymas. Nu šaunuolė, daugiau nėra nė ko komentuoti :))
O tu tiksliai laikaisi meniu, ar improvizuoji? Kaip ir kiek sportuoji?

Jėga!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS