Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Monica ryžtasi mesti(svorį)
2015-03-13 17:56:54
Iš to džiaugsmo visą savaitę nesugebu maitintis pagal planą ir vis nugrybauju :O jaučiu būsiu ne tik, kad nenumetus, bet dar ir atgal priaugus kokį kilogramėlį jei ne daugiau ;/ ryt sversiuos, tai pamatysim :)
Čihita praeitą šeštadienį svėriau 62,8kg.. atėjus svėriau 72.4, o pirminį tikslą buvau užsibrėžus -17kg. nors ir numečiau tuos 9.6kg, tačiau ant savęs nelabai matau.. Jei svoris kris sėkmingai, tikrai žadu nepabėgti ir dar toliau mesti svorį,nes tai buvo pradinis mano tikslas, idealiausia būtų jei sverčiau +-50kg :)
Ir tikiuos, kad bus taip kaip sakot..net saldu pasidaro kaip norisi būt lieknai žengt su aukštakulniais, apsivilkus trumpą suknelę ir pagaliau nekompleksuot :)
Kitą savaitę grįžtu į normalų ritmą ir jokių nukrypimų!
2015-03-14 13:14:43
Kaip ir sakiau šiandiena užlipus ant svarstyklių svoris +700gr..
apie apimtis nelabai galiu ką pasakyt, nes prasidėjo tos dienos, tai krūtinė net 5cm+ :)
2015-03-21 12:00:59
Labas rytas, po praeitos savairės nesekmių suėmiau save į rankas ir štai mano 10-osios savaitės rezultatas:
Svoris: -1.6kg (viso 10.5kg) Taigi pagal mano pradinį išsikeltą tikslą dar liko 7kg, tačiau bandysiu numest ir daugiau :)
Apimtys: Klubai -1cm (viso -8cm); liemuo -1cm (viso -10cm), krūtinė -4cm (nes prieš tai matuojantis buvo tos dienos) (viso -cm); šlaunys -1cm (viso -5cm). Tai tiek,kažkaip sunkiai su tom apimtim sekasi :)
2015-03-21 18:36:19
Šaunuolė! Puikiai tau sekasi :-). Varom toliau?
2015-03-28 10:17:09
Užstrigau ;/ dabar vieną savaitę nukrenta svoris, kitą - priauga...
Šią savaitę buvo ir nukrypimų, bet dažniausiai būdavo tai, kad nepavalgau priešpiečių ar pietų.. žodžiu nedavalgymas irgi augina kilogramus :)
Tad šią savaitę svoris +400gr (viso -10.1kg), o apimtys išlieka tos pačios :)
2015-04-04 09:43:41
Taigi taigi aš čia jau lygiai 3mėn. per šį mėnėsį nelabai kas krito, nes vieną savaitę priaugu svorio - kitą savaitę numetu ir toks užburtas ratas :)
Ši savaitė yra ta, kai numetu svorio :D 12-os savaitės rezultatai:
Svoris -1,1 kg (viso -11.2 kg)
Apimtys taip pat šį mėnesį stovi vietoj ;/ klubai (viso -8cm), liemuo (viso -10cm), krūtinė (viso -9cm), šlaunys (viso -5 cm).
2015-04-04 09:51:10
Labas, na, bendri rezultatai tai net sakyciau ikvepianciai skamba :) saunuole ! O su tais priaugimais del "nedavalgymo" savo kailiu zinau, kad visiska tiesa :)) butina valgyt tiek, kiek reikia, nes atrodo suvalgei tiek mazai, o kunas "pakaupt" nusprende :)))
2015-04-04 13:09:47
Kaip lengvai krenta svoris :) imant visa laikotarpi zinoma :) atrodo taip paprasta viskas! Saunuole! :)
2015-04-05 22:27:32
Kaip šauniai skamba sėkmės istorijos ! :)) o Tavo jau tokia :)
2015-04-11 09:24:41
Na taip iš pradžių buvo paprasta,o dabar viskas - stoviu vietoj.. kaip jau sakiau - vieną savaitę priaugu, kitą numetu..
Šią 13tą savaitę priaugau +500gr na bet nėr ko stebėtis kai aną vėlykų savaitgalį lucky day truko tris dienas ;D +šiandien užklupo tos dienos (viso numečiau 10.7kg nors praeitą savaitę buvau jau pasiekus 11.2 kg )
Apimtys vėlgi išlieka tos pačios...
Ačiū už palaikymą ir gražius žodžius :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS