Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Monica ryžtasi mesti(svorį)
2015-02-21 10:02:58
Taigi... liūdnos žinios šią savaitę..
6-osios savaitės rezultatas:
svoris -0.300kg (viso -7,2kg)
Apimtys: nesumažėjo ;)
2015-02-22 09:22:58
Jei atvirai nesuprantu ko norite: svoris krenta, bendras rezultatas tikrai geras, o kad vieną savaitę nukrinta daugiau kitą mažiau normalu...
2015-02-24 14:39:45
Monica, aš manau, kad Tavo rezultatai puikūs! Per greitai mesti svorį irgi negerai, ne lieka odos raukšlės, bet tam padeda fiziniai pratimai ir judėjimas. Aš tai noriu numesti 10 kg, bet per pusę metų :). Kad paskui jis man nebegrįžtų...
2015-02-28 09:02:24
Na tiesiog žinot kai būna..Bent jau man norisi kuo greičiau numset tą svorį, nors ir žinau,kad geriau niekur neskubėt :)
2015-02-28 09:10:39
O dabar 7-osios savaitės rezultatai. Kadangi praeitą savaitę truputį nukrypau, šią savaitę suėmiau save į rankas ir ką jūs galvojat? Pavyko! :)
Svoris: -1.5kg (viso -8.7kg)
Apimtys: klubai -1cm (viso -7cm); liemuo -1cm (viso -9cm); krūtinė -3cm (viso -10cm); šlaunys -1cm (viso -4cm).
2015-02-28 12:03:38
Sveiki, as taip pat nauja kilo nare. Per kiek daugiau nei savaite numeciau 3 kg manau visai neblogai. Tikiuosi pavyks planu laikytis ir toliau ir vasara pasitikti jau su pasiektu tikslu. Pokolkas naryste turiu 3 men.
2015-03-07 09:08:35
Šią savaitę buvo įvairių nukrypimų,tad ir rezultatas šiek tiek skurdesnis, bet vis tiek keliantis džiaugsmą :)
8-osios savaitės rezultatai :)
svoris: -0,900kg (viso 9,6kg)
apimtys: klubai -0cm (viso -7cm), liemuo -1cm (viso -10cm), krūtinė -0cm (viso -10cm), šlaunys -0,5cm (viso -45cm)
Taigi, per du mėnesius atsikračiau beveik 10kg, tik kažkodėl nelabai aš tą pokytį matau veidrody, galbūt dėl to,kad kiekvieną dieną save matau ir sunku tai pastebėti :)
2015-03-07 09:28:37
P.S pradėjau svertis su kitomis svarstyklėmis taip,kad gali būti ir paklaida :)
2015-03-07 19:00:50
-10 kilogramų per du mėnesius, tai labai daug. Aš norėčiau ne tik numesti svorį, bet maitintis taip, kaip norėčiau visą likusį gyvenimą. Kai kurie patiekalai gal ir sveika ir mažai kaloringa, bet ne itin skanu, šeimai tokių nepaduosi.
2015-03-07 20:25:33
Sveikinu Monica! Tu esi tikra šaunuolė, spartuolė ir visokia uolė :-). Dabar jau sveri apie 60? Tai iki tikslo visai nebetoli, tik kokie 7 kg. Nu dar pora (gal nereiks nė tiek) mėnesiukų ir teks atsisveikinti su tavim:-). Kitaip sakant išleisim į gyvenimą liekną, gražią, pasitikinčią savimi, emociškai ir fiziškai sustiprėjusią panelę. Jau dabar įsivaizduoju tave einančią gatve, nedidelio ūgio su aukštakulniais, trumpa suknele, aukštai iškelta galva, vėjyje besiplaikstančiais plaukais....... ir atsisukančių praeivių susižavėjusius žvilgnius :-))))))))

Juk taip bus ar ne?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS