Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Monica ryžtasi mesti(svorį)
2015-02-07 11:08:20
Taigi taigi jau praėjo jau visas mėnuo,kai esu kilo.lt narė :) Nors ir nelabai kam įdomu, tačiau vis tiek parašysiu savo 4-tosios savaitės rezultatus :)
Svoris: -1kg (iš viso -5.7kg) Nors atrodo,kad daug numečiau, bet rezultatas nėra toks akivaizdus veidrodyje.
Apimtys: klubai -1cm (viso -5cm); liemuo -1cm (viso -7cm); krūtinė -1cm (viso -7cm); šlaunys -0cm (viso -2cm).
2015-02-07 12:26:22
Monica, tu tikra šaunuolė! Tiek daug per mėnesį :-) Tiesiog puikūs rezultatai. laaabai džiaugiuosi kartu su tavimi:-)
2015-02-07 13:02:59
Monica, per mėnesį beveik 6 kg. yra labai daug :) Nebesuprantu, dėl ko nerimavote taip labai ;)
2015-02-08 21:34:47
Turbūt tas kvailas noras kuo greičiau numesti kuo daugiau :) Žinau, kad reikia atsikratyti šio mąstymo, tik neįsivaizduoju kaip.. Be to kažkaip pati ne taip stipriai jaučiu tą minusą kilogramų. Man rodos, kad rūbai dar irgi per daug laisvi nepasidarė :) Na kai dariau nuotraukas po trijų savaičių, tai kažkas šiek tiek matėsi, bet ne per daugiausiai :)
2015-02-09 09:55:17
Monica, wow... Tikrai fantastinis rezultatas per tokį trumpą laiką. Tu tikra šaunuolė. mano panaši situaciją.

Galvok, kad lėčiau (jei tokius tvao tempus galima taip vadinti), vadinasi nekenkiant sveikatai.

Tu mane įkvepi stengtis ir pačiai toliau :-)
2015-02-12 14:02:58
Vakar užvažiavo vienas draugas ir vidury pokalbio sako -Tu numetei svorio? Net smagu pasidaré, kad kažkas jau pastebi mano pasikeitimus :)
2015-02-12 20:36:37
Monica, super. :) taip ir toliau.
2015-02-13 13:27:33
Šaunuolė, Monica!
Nepamiršk, kad tu tai darai tik dėl savęs :)
2015-02-14 10:01:37
Ačiū už palaikymą :) o dabar 5-osios savaitės rezultatai:
Svoris: -1,2kg (viso -6,9kg) Atėjus mano tikslas buvo numesti bent kokius 17kg.. reiškias liko dar 10kg, bet nesupyksiu jei pavyks ir daugiau :)
Apimtys: klubai -1cm (viso -6cm); liemuo -1cm (viso -8cm); krūtinė -0cm (viso -7cm); šlaunys -1cm (viso -3cm).
Tai tiek žinių, šiandien lucky day ir Valentino diena, tad einam lepintis :3
2015-02-19 22:15:58
Kažkokia nekokia šita savaitė. Po ilgojo savaitgalio negaliu sugrįžti į normalų ritmą. po šeštadienio lucky day'jaus grįžo paskutiniosios savaitės numesti 1,2kg su +.. visą savaitę vis saldainiukas į ranką ar sausainiukas patenka.. Įdomu kiek sversiu šeštadienį, nes kol kas nesugebėjau numest sėkmingos dienos grąžinto svorio ;/ liūdesiukas. Reik suiimt!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS