Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Monica ryžtasi mesti(svorį)
2015-01-22 09:47:34
P.S. šiąnakt sapnavau, kad žiūrėjau į savo plokščią pilvuką ir visiems rodžiau kaip greit jo atsikračiau. Tikiuos sapnas išsipildys :)
2015-01-22 10:23:44
Sveiki, esu naujoke cia - uzsiregistravau tik vakar, taigi siandien yra antroji diena... Siaip viskas puiku, sportas ok, mityba irgi tenkina - puiku, kad ivairi... Tikiuosi pavyks numest savo nereikalingus kg - visoms SEKMES:)!!!
2015-01-25 11:54:58
Vakar buvo lucky day, kaip visada nuo ryto valgiau paprastai, o kuo labiau vakarėjant leidau ir pasilepint, kadangi dabar dažniausiai susitinkam su draugais šeštadienį, kai nėra jokių ribojimų :) valgiau viską ką norėjau. Leidau sau suvalgyt bulvinį blyną su mėsos įdaru. Paragavau kasniuką torto, šokolado gabaliuką ir saldainį ir visi trys nelabai skanūs pasirodė,o ir kotleto atsikandus kažkoks labai sūrus buvo, tai net nevalgiau :D na bet vėl kelios saujos čipsų, rafaelo ir šįkart leidau sau išgerti alkoholio ir pan. :)
Šįryt užlipau ant svarstyklių, tai per lucky day nei vienas gramas nepriaugo, na o kiek numečiau per visą savaitę parašysiu rytoj :)
2015-01-26 09:33:46
Taigi, antrosios savaitės rezultatai:
svoris: -1.4 kg (per dvi savaites atsikračiau 3.3 kg)
apimtys: klubai -2cm, liemuo -2cm, krūtinė -3cm, šlaunys -1cm. Nuo šlaunų labai sunkiai minusuojas apimtys per dvi savaites vos 1 cm ;/ Geriau jau nuo krūtinės mažiau kristų, o nuo šlaunų daugiau :D
2015-01-26 14:57:05
Lucky you, Monica ;) Mano lucky day irgi savotiškai buvo nesisekus, nes nuo bulvių, apie kurias svajojau 2 sav., buvo sunku ir bloga :D Ir ledai visai neskanūs - saldūs riebalai pasirodė :) Tik pica puiki, kaip visuomet :) Kitą lucky day imsiu tik picą :D Daugiau nepajėgiu, pasirodo.

2015-01-26 15:00:08
na, aš irgi nusoprendžiau ateiti į doros kelią :))) Sportuoju jau gerą 1 mėn. sporto klubas 3-4 k./sav., ilgi greito vaikščiojimo maratonai apie 8-10 km. su šuniu (kartu metam svorį,) ir 2 kart į savaitę vandens aerobika). Na, maisto valgiaraščio ypatingai nesilaikiau, juolab kad buvo kalėdos ir nauji metai...tad per mėn. laiko nenumečiau nė kiek, nors tikrai nepersivalgydavau...Dabar pradėjau su kilo...žiūrėsim ar duos naudos :) Sėkmės visoms ir visiems
:)
2015-01-29 18:58:31
hmm...vis prisiekiu,kad sversiuos kas savaitę, bet kad tos svarstyklės akis bado ;D
Šią savaitę (trečioji) labai svyruoja svoris ir sunkiai krenta. Kadangi kitą savaitę vėl prasideda mokslai pradėsiu svertis šeštadieniais - lucky day rytais, nes pirmadieniais nebebus laiko pasimatuot ir pasisvert..
Džiaugiuos,kad nebevaikštau su išsipūtusiu pilvu.. Žinoma turiu gelbėjimosi ratuką, bet atrodo kūnas stangrėja ir viskas gražėja...o gal taip tik atrodo, nes dar tik 3.3kg numesti :)
2015-01-31 09:48:07
Taigi taigi.. kadangi nuo pirmadienio nebus galimybės matuotis, perkeliu matavimąsi į šeštadienį ir trečiosios savaitės rezultatai:
Svoris: -1.4kg (iš viso -4.7kg)
Kūno apimtys: klubai -1cm (iš viso -4cm); liemuo -2cm (iš viso 6cm); krūtinė -1cm (iš viso -6cm); šlaunys -1cm (iš viso -2cm).
Gaila,kad taip greit krenta nuo krūtinės,o taip noriu,kad nuo šlaunų nukristų...
2015-02-05 18:14:38
kažkokia nekokia šita ketvirta savaitė.. Vakar nevalgiau nei priešpiečių, nei pietų.. grįžus suvalgiau priešpiečius ir neištvėrus sukirtau saldainių keletą.. visą savaitę kiek pasisveriu - svoris nei iš vietos... šiandien vėl be pietų likau.. Kažkaip ir nuotaika prasta pastarosiom dienom..
2015-02-06 10:13:36
Monica, labiausiai mane stebina, kad viršsvorį žmonės užsiaugina per labai netrumpą laiką, o numesti nori per porą sav. :) Nevyksta viskas taip greitai. Būna kad apstoja kritęs, būna kad net priaugi... Tiesiog sistemingai prisižiūrint mitybą rezultatai su laiku didėja. Pvz. aš per daugiau, nei 3 mėn., numečiau 10 kg. Nėra nieko įspūdingo, bet matosi ir jaučiasi... O svarbiausia, kad viskas vyko lengvai, nekankinant savęs. Tiesa, buvo kaip ir Jums - epizodų, kai svoris savaitėmis nejudėdavo iš vietos, kartų, kai svarstyklės rodė pliusą (daugiausiai buvau per sav. priaugus 1,5 kg.). Svarbiausia tada nepasimesti ir visko nemesti ;) Beje, bent man pastrigusį svorį labai išjudina... nesveikas maistas :) Ta prasme, kai porą sav. nei pliuso, nei minuso (aš nedarau lucky day), tai suvalgau pvz. torto gabaliuką :) Toks kiekis angliavandenių ir cukrų man labai pagreitina organizmo metabolizmą :) Aišku, kitą dieną reikia griežčiau save riboti. Kita vertus, jei nenorite valgyti torto, tai galima tiesiog pamažinti kcal kiekį, arba tiesiog... laukti :) Net jei svoris ir nejuda, bet maitinatės gana sveikai, tai tik laiko klausimas, kol vėl pajudės :) Taigi, nesigraužkit dėl svorio :) Neverta ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS