Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Monica ryžtasi mesti(svorį)
2015-01-17 11:09:02
Sveikos likimo drauges! :) naryste nusipirkau pati kolkas 3 menesiams. pradejau ketvirtadieni, penktadienis buvo "happy day" . tai nelabai kas dar pakrito jauciu :D Prisiduodam 1,62cm 73kg siaubas!! pries gimdyma sveriau 60-62kg o dabar.. visa tokia " bandele" tikslas - 55 -57kg kokie žiaurius skaiciai akiai :D aisku butu gerai iki vasaros ir 60kg. jau pasikeiciau mitybos plana, nes kai kurie patiekalai nelabai skaniai atrode ...

kaip sekasi laikytis? ar pavalgot? ar nejauciat alkio?
ir ka valgote per " happy day" ar "ryjat" ar ir prisilaikot + - :)
2015-01-17 12:37:52
sveiki,
man asmeniskai sunku susiderinti maisto produktus, vakare norisi angliavandeniu :)
2015-01-18 11:21:40
Ojej vakar apturėjau Lucky Day :)
Bijau ir svertis, bet vakare reiks tad būtinai pranešiu kokie rezultatai..
Kadangi tai buvo pirmoji Lucky Day, tai ganėtinai sunku buvo sureguliuot ką valgyt.. atrodo rytas rasidėjo neblogai - su jogurtu.. Priešpiečiams pasilepinimui suvalgiau du sūrelius,o pietų nėturėjau kada valgyt tai sukimšau bananą.. ir tada prasidėjo linksmybės :) Kijevo kotletas su daržovėm ir keletu bulvyčių, vakare susitikimas su draugais (tai bent tiek,kad atsisakiau alkoholio) sultys, sauja ar dvi čipsų, keli sumuštinukai miniatiūriniai, 20gr. vytintų kalmarų ir žinoma truputis šokolado :) Kažkaip visko norėjosi ir sąžinė graužė, tad grįžus namo dar prieš dvylikta įmečiau į skrandį skruzdelyno (juk pati kepiau kaip čia nepragausi ;D )
Nežinau kitam lucky day turbūt reiks susidaryt kažkokį planą,nes baisu kaip sąžinė užgraužė.. Net nejaučiau jokio malonumo valgant šokoladą...vos ne: valgyk kol gali, nes visą savaitę negalėsi :)

2015-01-18 12:31:50
Monica, svertis reikia ryte, tuščiu skrandžiu, idealu - išsituštinus :) Net negėrus vandens :) Vakare svoris gali būti didesnis net kokiais 2 kg. Liemens apimtis dėl maisto ir skysčių taip pat bus padidėjusi :) Sverkitės kitą rytą ;)
2015-01-18 14:45:39
na as nuo ketvirtadienio iki sian ryto tai 71kg o ketvirtadieni buvo 73kg bet daugiau nelipsiu, lipsiu kas savaite :D cia smalsuma savo patenkinau. kaip buvo mano "happy day "diena kažkaip daug nevalgiau, kotletukus 2, bulviu koses, ryte bananu.. bet po kotletu jauciausi ziauriai sunki :D

Reiki butinai valgyti manau per "happy diena" nes po to jauciu organizmas prades atsargas riebulu kaupti, negaves savo rezimo kuris buvo iprasta. mano nuomone tokia :))
2015-01-18 14:45:39
na as nuo ketvirtadienio iki sian ryto tai 71kg o ketvirtadieni buvo 73kg bet daugiau nelipsiu, lipsiu kas savaite :D cia smalsuma savo patenkinau. kaip buvo mano "happy day "diena kažkaip daug nevalgiau, kotletukus 2, bulviu koses, ryte bananu.. bet po kotletu jauciausi ziauriai sunki :D

Reiki butinai valgyti manau per "happy diena" nes po to jauciu organizmas prades atsargas riebulu kaupti, negaves savo rezimo kuris buvo iprasta. mano nuomone tokia :))
2015-01-18 19:43:11
Kad geriausia svertis ryte - žinau. .Tik vat ir nežinau kaip čia daryt, kadangi užsiregistravau sekmadienį vakare ir pasisvėriau, galvojau taip ir darysiu. Bet paskaičius, kad svertis reik ryte, o sekmadienio rytas yra po mano lucky day, tai kažkaip nelabai norisi :D turbūt teks svertis šeštadienio arba pirmadienio rytais :)
2015-01-18 21:23:08
Aš tik šiandien prisijungiau į Kilo.lt. Bet valgiaraštis kažkaip pasirodė visai skaniai.... :) :) :)
2015-01-19 00:20:35
Monica, Jums reikia svorio ar matematikos? ;) Jei svorio, tai nustokite net galvoti apie tą svėrimąsi vakare. Jokių rezultatų realiai nematysite. Taip pat net negalvokite apie svėrimąsi iškart po lucky day (svoris gali būti ženkliai padidėjęs). Idealu rinktis dieną prieš lucky day ar bent pakankamai nuo jos nutolusią ;)
2015-01-19 09:28:19
Šianien ryte užlipau ant svarstyklių :) Pirmosios savaitės rezultatas: -1.9kg sumažėjus klubų apimtis -1cm., sumažėjęs liemuo -2cm., sumažėjusi krūtinės apimtis -2cm., kitos apimtys ne iš vietos,o taip norisi, kad nuo šlaunelių irgi minusuotusi :) bet manau tie pora cm ir paklaida gali būt, nes nustebau, kad liemuo ir krūtinė po 2 centimetrus pametė :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS