Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Monica ryžtasi mesti(svorį)
2015-01-13 11:00:59
Sveiki, likimo draugai :)
Po naujųjų metų iš draugo (pati to norėjau) gavau dovanų kilo.lt pusmečio narystę. Per šį laikotarpį noriu ir tikiuosi numesti net 17kg.
Nežinau ar genai (daug apkūnių giminaičių pas mane :) ) ar hormonai lėmė, kad visą savo gyvenimą būdama kaulų vyniotinis sugebėjau priaugti apie 25kg. Prieš tris metus būdama 156m svėriau vos 47kg, o dabar? O dabar visi 72kg mane apsiviję ;// Pirmą dieną svėriau 72,4kg, o šiandien užlipus ant svarstyklių 71.9kg.Reiškia -500gr per dvi dienas (o gal tiksliau per vieną, nes tik vakar gavau mitybos planą ir pradėjau jo laikytis). Taigi mano tikslas sverti 55kg, nes 47kg buvau tikras pagalys (juk reikia bent atsiminimui papsilikti keletą kilogramų :D ).
Tad sėkmės man ir žinoma Jums! :3
2015-01-13 11:22:37
labas :) as ir gavau nuo vyro naryste, sekmingai metu svori (bent kol kas) beje del hormonu. pas mane su jais bedu yra, tai endokrinologas man padare tyrimus del skydliaukes , ir dabar vartoju tyroxina.. beje jis padeda mesti svori nes tvarkomi hormonai. sekmes dideles :)
2015-01-13 11:42:37
Sveika, Monica, nors aš ne medikė, bet dėl hormonų, manau, baiminiesi be reikalo - būtų jie, tai per 2 d. 500 gr. nenukristų ;) Greičiausiai tiesiog buvai linkusi neteisingai maitintis ir, išaugus iš paauglystės, organizmas nebesugebėjo su tuo susidoroti ;) Pasitvarkysi mitybos įpročius ir bus tie 55 kg :)
2015-01-13 11:54:25
Oj tų variantų dėl ko užaugo svoris daugybė.
Su savo mylimuoju draugauju jau 3 su puse metų..per tą laiką ir užaugo man tie kilogramai.. Kartais sakau,kad iš gero gyvenimo čia taip ;D Anksčiau tikrai tiek nevalgydavau nesveiko maisto.. O didžiausi mano riebaliukų kaltininkai turbūt yra saldumynai, nes esu tikra smaližė, bet žinau, kad turiu valią (išbandyta) ir tikiuos susitvarkys man ta mityba ir viskas bus ok. Tikrai labai gaila žiūrėt į senas nuotraukas ir matyt tokią gazelę, kuria buvau, atrodo, dar taip neseniai :)
2015-01-13 12:21:20
Sveika . Monica, as taipogi esu nauja nare, hormonai hormonais ypatingai po gimdymo arba gyvenant seimyniska gyvenima, labiausiai kg auga del musu valios stokos, pyragaiciai bulkutes sokoladai ir kiti produktai, bet ateina diena kai nori atsisveikinti su jais ir atrodyti taip jog SAU labiau patiktum, ar pritariate? Tai mano pirmosios dienos, sunkoka, bet as laikausi!
2015-01-13 12:39:18
Tikrai pritariu... Augo augo tie kilogramai kol pagaliau tiek priaugo,kad nebegaliu.. Žinoma buvo visokių dietų,bet kas iš to.. numetus ir toliau neturint jokio plano priaugi dvigubai :) Iš tiesų čia šiokią tokią įtaką motyvacijai turi ir pinigėliai.. Sumokėjai tai ir reik daryt, nebėra kur slėptis nuo sveikos mitybos :) Bet žinoma didžiausia motyvacija atgaut gražias kūno formas ir patikt ne tik sau bet ir kitiems..na ir dar tilpt į rūbus :D
2015-01-16 10:12:29
Sveiki.. Šiandien pasisvėriau anksčiau laiko irr turbūt svartyklės bandė mane apgaut ir pakelt nuotaiką, nes rodo lygiai -2kg. per 5 dienas :)
2015-01-16 13:39:41
Monica, aš pradėjau vakar :) sėkmės tau! 2 kg per 5 dienas - daugiau nei super :)
2015-01-16 14:18:23
Ačiū, sėkmės ir tau!
2015-01-16 18:46:21
Visą savaitę išgyvenau be saldumynų, atsispyriau visoms pagundoms,o rytoj man Lucky Day.. žiūrėsim kas bus, nes sekmadienį sverimosi diena :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS