Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / naujos dienos pradzia
2015-01-12 22:45:20
Kai mergina užlipa ant svarstyklių ir pamato apvalius 92 kg - priverčia nemenkai susirūpinti... Pas mane šis skaičius pasibeldė prieš gerus pora mėnesių dar spalį. Pirmiausia bandžiau pati "įveikti" apvalumus, bet per kelis mėn ir šventinį maratoną pavyko pasiekti viso labo 88 kg ribą (menki -4 kg). Na o po Naujamečių salvių atėjo ekstremalių pokyčių metas!
Niekada nebuvau pernelyg kūdutė, bet per 3 metus užsiauginti 30 papildomų kilogramų - riba. Tikslas prisijungus prie KILO.lt - vėl 62!
Dabar jau 86, tad dar 24 to go!
Laikom kumščius!
2015-01-13 09:17:53
Sveika, pas mane panaši situacija, svoris 91 kg, baisus skaičius. Tik tikslas kiek lengvesnis, užteks ir 75 kg. Prisijungiau prie kilo.lt prieš savaitę. Sėkmės lieknėjant :)
2015-01-13 10:23:00
Baisus tie skaiciai :) Sekmes projekte!
2015-01-13 11:27:56
Žiūriu ne aš viena tais baisiais skaičiais pasipuošus.... Aš dar visai nauja čia. Kaip sekais merginos, kurios jau seneiau dalyvaujat?
2015-01-13 11:27:56
Žiūriu ne aš viena tais baisiais skaičiais pasipuošus.... Aš dar visai nauja čia. Kaip sekais merginos, kurios jau seneiau dalyvaujat?
2015-01-13 13:13:01
Linkiu sėkmės saulytei ir visoms naujokėms! Linkiu nepalūžti ir siekti savo tikslų. Kaip mums sekasi, galite pamatyti apsilankę svečiuose mūsų dienoraščiuose. Nepamirškite palikti žinutės :-)))))
2015-01-13 14:56:15
Autorės situacija panaši į mano :) Ir aš per keletą metų sugebėjau "prisidėti" papildomų kilogramų tiek, kad dabar jau baisu darosi :) Mano svoris 78 o tikslas 55 taigi reikia numesti 23 kg ir po savaitės narystės pirmieji ir lengviausiai krentantys 3 kg jau dingo! Sėkmės ir užsispyrimo visoms!
2015-01-13 17:26:04
as manau tie kilogramai is gero gyvenimo randasi :D
2015-01-13 20:23:23
sekmes visoms!
2015-01-13 20:45:30
*saulyte būtent,kad geras gyvenimas kaltas... Man taip nutiko :) atsirado nuolatinis draugas ir viskas kilogramai tik į pliusą ;/
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS