Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Man pavyks:-)
2015-02-21 14:42:48
Na va, per sav. tik -300 gr. Mmmmm, džiugu, kad nors tiek :-). Tos netektys vis tik žmogui ne į naudą, stresas ne draugas.
Ryt viskas pasikeis :-). Tikiuosi didelio svorio bagažo neparsivešiu.
Linkiu visiems ( o taip pat ir sau :-)) sėkmės ir nemesti kelio dėl takelio! Mums tikrai pavyks!
2015-02-22 09:44:50
Man pavyks, nes per savaitę numečiau gerą kilogramą, šnd bus man geroji diena - keli kokteiliai vaisiniai iš banano, braškių ir kivių ir ... vienas cepelinas. nei aš jų mėgstu, nei ką, bet eisiu vyrui kompanijos palaikyti :) šnd ką noriu tą darau, poryt einu su roll shaper ir vacu shaper padirbėt, užsirašiau:)
2015-03-04 23:06:58
Sveiki visi! Aš grįžau!!!!!!
2015-03-05 08:05:25
Sveika, Irike, sveika sugrizus! Kaip sekesi ilsetis?
2015-03-05 09:35:34
Irike, kaip įspūdžiai? Kaip svoris? :) Kaip GYVENIMAS? :D
2015-03-05 14:40:55
Sveikos merginos:-). Na kaip Jūs laikotės? Aš tiesiog puikiai, nes svorio ne tik kad neparsivežiau bet dar 100 gr. mažiau svėriau šiandien ryte nei išvažiuodama:-).
Gyvenome viešbutyje kur viskas išskaičiuota. Pagrindiniai valgymai 3 kartai, o daugiau užkandžiai. Valgiau daržoves su šviežiai kepta žuvimi (dabar patamsy šviesiu :-)). Savęs neribojau, valgiau kiek norėjau, jokių padažų nenaudojau, nes nenorėjau. Ryte valgydavau vaisių ir blynų. Ten nėra jokios varškės, labai mažai pieno produktų (tik kelių rūšių jogurtai). Iš pradžių valgiau daug (juk viskas įskaičiuota), o paskui viskas atsibodo. Kadangi alkoholio nevartojau, tai gėriau daug vandens, nes ten +28 ir daugiau.
Po pusryčių prie jūros dalyvaudavau aerobikoje, daug plaukiojau, vakare eidavau į šokius. Žodžiu gyvenau aktyviai, mažai gulėjau, nes kas antrą dieną vykome į pažintines keliones po Kubą.
Bet šiandien kolegės gimtadienis ir privaišino..... cepelinais. Jaučiu, kad stoja skrandis :-(
2015-03-05 16:36:17
Kuba. Ten sustojęs laikas. Mes pažengę į priekį 30-40 metų. Atsidūriau tarsi praėjusiame laike. Mano pirma mašina buvo naujas moskvičius. Ten visos mašinos moskvičiai, žiguliai, volgos ir visokios senienos, kurių pas mus jau seniai su žiburiu nerasi. Ir tokias senienas ne visi turi, tai prabanga. Jų susisiekimo priemonė dviratis. Taksi yra arkliai su karieta arba dviratis su kažkokiu prikabintu lopšiu. Atrodo, kad paprastus kubiečius aplenkė civilizacija: vietinės spaudos nėra, telefonų nėra, televizorius prabanga, nekalbant apie kitus buitinius prietaisus.
Bet jie turi saulę, šilumą, ryšį palaiko kalbėdamiesi gatvėse, niekur neskuba, nesinervoja, apie politiką nieko nežino.
Ten atrodžiau tikrai liekna :-). Kubietės moterys yra mažo ūgio, didelės krūtinės, riesti užpakaliai ir visos pilvotos. Net jaunos merginos jau pilvotos, kas man buvo labai keista. Jų pagrindinis valgymas yra pupelės, ryžiai ir kitos prekės už talonus.
Mes lietuviai visi labai gerai gyvename:-).
Ten laikas skiriasi 7 valandas, tai truputį išsibalansavusi, bet tikiuosi greitai atgauti jėgas :-).
2015-03-05 22:30:04
Neparašiau, kad ten labai gerai išvystytas turizmas, todėl gyvendama viešbutyje. jaučiausi nuostabiai:-)
2015-03-06 21:49:19
Nu niekaip negaliu įveikti tų 7 val. skirtumą. Niekada nemaniau, kad miego režimo sutrikimas taip išbalansuoja žmogų.
Įdomu, kiek miegate Jūs? Ar būna nemigos ir pan. ir kaip su tuo tvarkotės?
2015-03-06 23:12:34
sveika čihita sugrįžusi, palaikydama tau draugiją :-):-):-):-) taip pat išlaikiau stabilų svorį:-):-):-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS